Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • XorxoxTalarius
    Neporazil ... WH a WH40K ma na svete tolik hracu a fanousku ze se o tech cislech muze blizzu jenom zdat ;)
    To ze nikdo neni schopen udelat kvalitni online hru ... je problem druhy ...
  • Vrook
    Rys: Pro mě je zas vylízanej někdo, kdo se pouští do debaty o něčem, čemu očividně nerozumí a když ho někdo opraví nebo napomene, že mele sračky, tak začne řikat: "neposer se"... to je pro mě nejvyšší možnej kalibr demence *3*
  • Vrook
    Kronoss1: Sorry.. buď dál mimo a odhaduj si nesmyslný částky založený na vynásobení tří proměnejch lol. Očividně nevíš, jak to funguje. To jak jsi sám napsal - "Jednou jsem si spočítal kolik peněz za rok vydělají a protočily se mi panenky." - je důkaz tvý vlastní blbosti, a toho že si myslíš, že hrubej zisk z WoW je jejich výdělek. Tyhle věci jsou na tebe očividně moc složitý, tak se je nesnaž řešit, jenom ze sebe děláš vola.
  • Ma pravdu v tom ze muzem akorat hadat a bude to uplne mimo. Jenom nechapu jak muze byt tak vylizanej a nemoct prekousnout ze sem nekdo napsal "odhad". U nas se rika "se nepo ser" *5*
  • Kronoss1
    To nic nemění na tom, že tu každý víkend propagujete World of Warcraft, nebo je tohle lež?
  • Kronoss1
    Vrook - Vidíš tu někde odhad rozpočtu Blizzardu?? Já tedy ne. Pouze jsem si spočítal kolik dostanou HRUBÉHO z World of Warcraft. Nemluvil jsem o jejich rozpočtu, ani čistém výdělku. Musíš se naučit číst a také se naučit rozdíl mezi hrubým a čistým ziskem.
  • To mam na skalnich fanouscich nejradsi.Kdyz si nekdo dovoli rict krive slovo proti jejich zboznovane hre,tak jsou automaticky pirati,kteri si danou hru nemuzou dovolit koupit *1* .
    Taky bych chtel mit ten svet tak jednoduchy,jako ty *1* .
    Jo a u te poznamky o perfektni hre jsem se musel opravdu s chuti zasmat *1* .
  • Jde vidět , že ti na vše ještě přispívá maminka. Až se jednou postavíš na vlastní nohy tak možná prozříš ...
  • Ze to pises zrovna ty *1* .
  • No jo,trolik uz nevi,jak zaujmout,tak musi psat anglicky.Chudacek *1*
  • použijeme selský rozum a vyjde nám, že vydělávaj jako prase :-D
  • Vrook
    A to jsou odhady založený na čem? Vy máte vnítřní info o financích blizzardu? Nebo máte zkušenosti s vedením miliardový společnosti s celosvětovym rozsahem? Tohle mě dokáže vždycky pobavit. Oni zaměstnávaj za takový prachy ekonomický analytiky se stopadesáti titulama, světově nejlepší odborníky na marketing atd. a pak přijdou nějaký trupky v diskuzích na webu někde v západní evropě, plácnou nějaký číslo a uváděj to za hrubej odhad. Když už si někdo mimo danou společnost dovolí provést hrubej odhad budgetu daný společnosti (například pro mediální účely - třeba na čt24 v ekonomickym bloku), tak na tom pracuje několik dní až týdnů, sbírá veřejné informace a používá matematicko-ekonomický dovednosti, který se naučil na minimálně jedný vysoký škole. Teď vážně.. nezkoušejte tady odhadovat rozpočet blizzardu, ani žádný jiný společnosti, pokud k tomu nemáte patřičný dovednosti a informace. Párkrát vynásobit několik čísel opravdu nestačí.
  • Pokud bych přistoupil na vaši jistě pokrokovou myšlenku onoho "pěstování trollujících jedinců", teoreticky jste se právě přičinil k zajištění kontinuality tohoto procesu. Teoreticky by se tedy dali označit za ty zoufalejší diskutéři, kterým ono "trollování" nevyhovuje, neboť se situace (i s přispěním jejich vervy) blíží "boji s větrnými mlýny".

    Co se vašeho osočení z chorobného lhaní týče, respektuji, avšak nesouhlasím. *4*
  • kdybych si mel tipnout tak bych rek ze vydelavaj jenom na wow asi tak 9 miliard czk rocne ale je to hodne velkej odhad xD
  • WoW nehraji a cele jsme to necetl. Krome konce. V prvni rade-WoW porad zije. Ze te to nebavi.neznamena ze uz je mrtve. Pak me uplne desi cas,ktyery jsi u hry stravil. Za 5 let omrzi kazdicka hra,i kdyby byla sebelepsi. Muj prumer o MMORPG her je cca rok na jednu hru. 5 let v hernim svete je skoro historie. (Vic nez prumerny rok me nevydrzela zadna MMORPG hra).A nakonec ty narky na forech. To neni hlas komunity. To je hlasita minorita. Je to tak na forech vsech MMORPG her a bohuzel!! na tuhle minoritu(ktera pravda byva ''nejtvrdsim'' jadrem hry) vyvojari daji. Jak rikam,WoW nehraji a jeich fora nesleduji,ale vazne pochybuji ze je to jine nez jinde.
  • Inquisitor
    :D
  • ales.smutny
    Tak ono je to spíš takové zoufalé volání po pozornosti spojené s chorobným lhaním :) Ale já od začátku říkám, že podobné jedince si pěstuje komunita sama, pokud by nikdo nereagoval, nenechal se vytáčet "nápaditým a vychytralým" trendem trollování (což je podle některých psychologů věnujících se virtuální komunikaci příznakem lehké duševní poruchy a sociální deprivace), tak by nebylo na čem ty bezcílné hádky pěstovat ;)
  • melo to teda bejt v cz, desitky miliard v usd je blbost :):))))) nic sem dneska mimo :)je treba si ale uvedomit ze bliz zamestnava cca 6700 lidi a vyvojar bere v USA prumerne 1 600 000 czk ročně, takže jenom mzdy hazou pekny cislo. Nejvic pak sezerou dane, reklama a provoz serveru.
  • Kronoss1
    Ano v korunách jsou to desítky miliard HRUBÉHO. V dolarech skoro 2 miliardy. To není špatné co?
  • wowko už nehraju ale mám hodne postav na max. levelu, na pandy se teším protože questovní lokace budou zase plné a zase na chvíli ožije world pvp

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit