Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ač je to brzy a hodně odvážné tvrzení, dle mého nejlepší cinematic letošní E3. *4*
  • takovy trailer a takova hra...sice pribehova cast je fajn a minule jsem si koupil mesic na odehrani datace, ale tentokrat uz se mi zase do toho pronikat nechce. Myslim, ze kdyby z toho vystrihli main pribeh a vydali ho jako singlovku, ze by to melo solidni uspech.
  • No asi takhle. Nejlepší na této hře jsou právě tyto CGI trailery. Nicméně ani tyto filmečky mě nedonutí vrátit se znovu ke hraní. Ono samotné hraní bylo o ničem a zážitek nulový.
  • Shrnu současnou situaci.
    Po nějaké přesně neurčité době neaktivity jsem si obnovil sub status na 2 měsíce a jelikož si můžete v rámci 12x exp bonusu vyexpit postavu dostatečně rychle, tak si mě swtor získal. Jelikož mám zaměření na příběh, tak velice jednoduše. Pvp úplně stranou, tohle je něco, co jinde nevidíte tak často - že by přibyla frakce. Jsem docela zvědav, co se bude dít ve SW universu po tomhle ohlášení, nemám představu, ale musím říct jako zainteresovaný, budu u toho. Protože když jdeš v 8 letech na epizodu IV, tehdy epizodu I, v těch letech kdy to jelo v kinech, tak to prostě v tobě zůstane. *4*
  • VergiliusGrey
    Nebýt to MMO, tak bych to i hrál. Takhle si to můžou strčit za klobouk i se všemi budoucími rozšířeními.
    • vsak muzes odehrat jen pribeh a odlozit to nez prijde dalsi datadisk :) jako mmorpg to hrat nemusis
      • VergiliusGrey
        Jenže kvůli tomu, že to je MMO, musíš dělat spoustu questů typu zabit, přines, který jsou většinou o ničem a některý ještě vyžadujou partu. Ono i ty příběhové často vyžadujou partu.
        • klidně si to zahraj. Levelovaní v téhle hře je radost. Navíc flashpointy jsou také příběhové, takže i tohle si užiješ. Já nemám čas na mmorpg, ale kdybych měl, tak tohle hraji pořád, skončil jsem na lvl 55 s gearem od nightmare a pak už prostě nebyl čas. Pokud máš čas, tak to zkus..
          • VergiliusGrey
            Já jsem to právě hrál za Jedi Knight a skončil jsem na Tatooine, protože už mě ty vedlejší questy prostě štvaly.
            • no je to problem ked sa snazis hrat zaner ktory ta nebavi, odporucam FPS alebo strategie. Skus Diablo3 mozno to bude pre teba to prave RPG
            • obcas maju taku akciu ze niekolko nasobok XP za vikend a tak.. a levelovanie tam ide dost rychlo. teda uz vyse roka som to nehral ale vylevelovat postava sa dala v pohode za jeden den/vikendy. ak das aj pvp je to este rychlejsie
            • No s tím 12xp boostem ti stačí jen příběhový questy. Takže můžeš zvesela ignorovat ty přínes,zabij,udělej
            • VergiliusGrey
              Jasně, že nemusíš dělat všechny, ale většinu jo, aby ses naleveloval. A dělat to tak na každý planetě je už pak prostě otravný.
            • vies o tom ze nemusis robit vsetky questy? mimo to BH je lepsi.
  • Achjo...čekal jsem nějaké RPG...třeba něco mezi epizodou 4-5 nebo 5-6. Nemluvilo se o tom náhodou kdysi ? No nic. TOR má úplně šílený F2P model a platit za to nebudu. Na to je to moc "obyčejné MMO". Holt zase nic...aspoň te Battlefront mě trochu navnadil. Bioware tenhle rok zklamali.
  • Já chci KotOR 3! *10*
    Když jsem viděl obrázek a cosi o SW tak jsem si naivně myslel že to bude nějaké klasické RPG.
    • Zeptam se jinak. Kdyz prisel na scenu World of Warcraft jako MMO, objevil se Warcraft 4?
  • RazorProduction
    Ja sem hral SWTOR pul roku,a za mne jeto bozi hraju i WOW skusel sem i ine MMO,ale v SWTORU je neco co objevi jen par lidi (a nemusi se hnet jednat o fanusky star wars) pretoze tahle hra fanuskum SW ani nic nenabidne ich vesmir je jeste 3500 let pred namy tohle je spise doba pokroku a vedy takova renesance v svete SW a prave proto mne to bavi hrat....ja kdyz slisim tohle na fleetu tak se rozplivam https://www.youtube.com/watch?v=iujoGFCVDaE&list=PLq3hVoLTbtZ_p8KBvHNllkXcI-4U8VRmj&index=13 Zapory hry ?! zeto mohli udelat jako GW2 stim placenim,zaplatit jednov a pak jen za DLC,protoze ty obmedzeni su tam znat *7* a jeste jedno hra semi zda ze visla v roku 2012 semi zda,ale dotet trpi FPS dropi jak prase hlavne na fleetu kde je 20 a vic lidi pokope,ze se mi 60fps udela 20fps a min fakt hnus,zase naopak pokut hrajete nekde venku a nazbirate i ces 100 nepratel hra se ani netrhne,nevim ci jeto lokaci fleetu ale uz byto mohly opravit. PS:pripadni zajemci pokut by chteli hrat tak nech si zvoli europsky server (tomb of freedon nadd) jeto druhej najhranejsi servr ze SK a CZ komunitov sem tam i nejakej polak *15*
  • hodně jsem to hrál. Měl jsem za sebou všechny opky na nightmare. Může mi někdo říct kdo se v tom vyzná, jak je na tom hra od posledního datadisku(cap 60). Předtím to bylo šíleně nevybalancované jak v pvp tak v pve. Díky.
    • vcera som hral dva kompetetivne zapasi v CSGO s nahodnymi spoluhraci, ale nahoda chcela ze som oba hral s tymi istymi spoluhracmi, len protivníci sa zmenili, Prvy zapas sme prehrali 0:16 a druhy vyhrali 16:12 takze stazovat si na nevybalancovane PvP je smiesne lebo nenajdes jedinu hru kde by bolo vybalancovane.
      Ale pokial mas rad mmo a SW tak jednoznacne ta to bavit bude
      • to co jsi popsal neznamena, ze je hra nevybalancovana, ale ze jste lamy
        • a podruhe narazili na ultralamy.
          • s vasim suhlasom aj bezneho si tento argument vezmem ked narazim na kazdeho kdo bude tvrdit ze je nejaka hra vybalancovana, este raz dakujem
    • Je to pořád nevybalancované a po 3.0 je to ještě horší.
      • ok díky.
  • TheLordoftheNonsense
    These aren't the droids you're looking for...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit