Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No, první dojem byl asi taková, toto je swtor? :D Video pěkný a jsem zvědavý jak to bude vypadat potom jako hra, třeba budou 16ky hratelný, bugy se budou opravovat, f2p model nebude tak stupidní jako teď. Právě stupidní engine a Biofail, tu hru strašně sráží dolů, ti se starají snad jen o Cartel Market.

    Ten poslední pseudodatadisk, velikosti většího WoW patche, byl fraška. Tady je pěkný trailer, tak snad tomu bude odpovídat i herní obsah.
  • Srdce zabolelo.. když jsem zjistil, že je to není KOTOR III, ale jen "datáč" k MMORPG. I tak ale luxusní podívaná, to tomu upřít nelze.
  • Úžasné toto, škoda že hra stojí za starou Bellu.
  • Tohle už mi nepřipadá jako Star Wars ale jako kombinace SW a Mass Effect. :-/ CGI pěkný ale ne jako SW.
    • to bude tím, že Mass Effect vybrakoval SW a dalších x světů
  • tahle MMO ještě běží? já myslel, že už to nikdo nehraje
  • "Krásným CGI trailerem představili Bioware další velkou expanzi pro MMORPG Star Wars: The Old Republic."
    Že jsem zatím žádný datadisk nepostřehl :D
    • tak si to nastuduj, a nerob zo seba hl...
      • Tak mi nějaký řekni!

        Myslíš ten Rise of the Hutt Cartel, kde přidali remake starých flashpointu a operace? Kde jako novinka byla 1 menší planeta, 1 nová ops?
        Nebo máš na mysli Galactic starfighter, kde si mohl lítat a nechat se ve 2 mapách vraždit od hráčů co si za CC koupili lepší gear?
        Nebo snad máš na myslí galactic strongholds, kde sis mohl udělat "domeček"?
        Nebo snad ten poslední Shadow of Revan, kde si dostal maličké planetky, 2 ops (10 bossu) a další remake flashpointy?
        Toto nejsou datadisky, ale větší patche, ale vzhledem k tomu jak vypadal trailer, hodně dobře jako ty při startu swtoru, tak by toto mohl být konečně plnohodnotný datadisk, tak schválně jestli jen reklamní tah nebo opravdu bude mít nový obsah kvality toho traileru.
  • Chjo taky se vám zachtělo aby další star wars filmy dělali tvůrci tohoto cgi :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit