Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Achjo...čekal jsem nějaké RPG...třeba něco mezi epizodou 4-5 nebo 5-6. Nemluvilo se o tom náhodou kdysi ? No nic. TOR má úplně šílený F2P model a platit za to nebudu. Na to je to moc "obyčejné MMO". Holt zase nic...aspoň te Battlefront mě trochu navnadil. Bioware tenhle rok zklamali.
  • No asi takhle. Nejlepší na této hře jsou právě tyto CGI trailery. Nicméně ani tyto filmečky mě nedonutí vrátit se znovu ke hraní. Ono samotné hraní bylo o ničem a zážitek nulový.
  • takovy trailer a takova hra...sice pribehova cast je fajn a minule jsem si koupil mesic na odehrani datace, ale tentokrat uz se mi zase do toho pronikat nechce. Myslim, ze kdyby z toho vystrihli main pribeh a vydali ho jako singlovku, ze by to melo solidni uspech.
  • TheLordoftheNonsense
    These aren't the droids you're looking for...
  • Ač je to brzy a hodně odvážné tvrzení, dle mého nejlepší cinematic letošní E3. *4*
  • hodně jsem to hrál. Měl jsem za sebou všechny opky na nightmare. Může mi někdo říct kdo se v tom vyzná, jak je na tom hra od posledního datadisku(cap 60). Předtím to bylo šíleně nevybalancované jak v pvp tak v pve. Díky.
    • vcera som hral dva kompetetivne zapasi v CSGO s nahodnymi spoluhraci, ale nahoda chcela ze som oba hral s tymi istymi spoluhracmi, len protivníci sa zmenili, Prvy zapas sme prehrali 0:16 a druhy vyhrali 16:12 takze stazovat si na nevybalancovane PvP je smiesne lebo nenajdes jedinu hru kde by bolo vybalancovane.
      Ale pokial mas rad mmo a SW tak jednoznacne ta to bavit bude
      • to co jsi popsal neznamena, ze je hra nevybalancovana, ale ze jste lamy
        • a podruhe narazili na ultralamy.
          • s vasim suhlasom aj bezneho si tento argument vezmem ked narazim na kazdeho kdo bude tvrdit ze je nejaka hra vybalancovana, este raz dakujem
    • Je to pořád nevybalancované a po 3.0 je to ještě horší.
      • ok díky.
  • VergiliusGrey
    Nebýt to MMO, tak bych to i hrál. Takhle si to můžou strčit za klobouk i se všemi budoucími rozšířeními.
    • vsak muzes odehrat jen pribeh a odlozit to nez prijde dalsi datadisk :) jako mmorpg to hrat nemusis
      • VergiliusGrey
        Jenže kvůli tomu, že to je MMO, musíš dělat spoustu questů typu zabit, přines, který jsou většinou o ničem a některý ještě vyžadujou partu. Ono i ty příběhové často vyžadujou partu.
        • klidně si to zahraj. Levelovaní v téhle hře je radost. Navíc flashpointy jsou také příběhové, takže i tohle si užiješ. Já nemám čas na mmorpg, ale kdybych měl, tak tohle hraji pořád, skončil jsem na lvl 55 s gearem od nightmare a pak už prostě nebyl čas. Pokud máš čas, tak to zkus..
          • VergiliusGrey
            Já jsem to právě hrál za Jedi Knight a skončil jsem na Tatooine, protože už mě ty vedlejší questy prostě štvaly.
            • no je to problem ked sa snazis hrat zaner ktory ta nebavi, odporucam FPS alebo strategie. Skus Diablo3 mozno to bude pre teba to prave RPG
            • obcas maju taku akciu ze niekolko nasobok XP za vikend a tak.. a levelovanie tam ide dost rychlo. teda uz vyse roka som to nehral ale vylevelovat postava sa dala v pohode za jeden den/vikendy. ak das aj pvp je to este rychlejsie
            • No s tím 12xp boostem ti stačí jen příběhový questy. Takže můžeš zvesela ignorovat ty přínes,zabij,udělej
            • VergiliusGrey
              Jasně, že nemusíš dělat všechny, ale většinu jo, aby ses naleveloval. A dělat to tak na každý planetě je už pak prostě otravný.
            • vies o tom ze nemusis robit vsetky questy? mimo to BH je lepsi.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit