Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mechwarrior_bw
    to určite nie ale ani tých čo si radi hru vychutnávajú v 50-60 fps čo je pre hranie optimálný framerate.
  • http://games.tiscali.cz/oznameni/l-a-noire-vyjde-na-pc-bude-hezci-a-optimalizovana-56172
    hezky optimalizovaná *1*
  • smejki
    supr stíny *1*
    škoda, že nemám čas, koupil bych... třeba se jednou potkáme za polovic
  • Přesně kvůli takovým debilům bych se na porty z PC vysral pořád si stěžuj, můžeš být rád že si to vůbec můžeš na PC zahrát..!
  • trolo
    30 fps lock na PC? hh dakujem nechcem konzolovy port... a navyse rozdiel minmalne / maximalne detaily je uplne onicom. viac saturacie mini tiene a to je vsetko? ziadne lepsie textury modely a podobne?
  • Ringwraith
    Pikantní, pikantní.

    30 FPS max.... no týpky se sestavou za milión, co onanují nad 100+ FPS to asi nepotěší.
  • Jestli si poradila s GTAIV, tak s přehledem. Nároky to má podstatně nižší.
  • trpět na 15ti fps u hry, která tahá více méně jenom mimikou a dialogy všeobecně? Při 15ti fps z toho budeš mít dobrý prd. A jestli ten jízdní model bude stejně vypšouklej, jak na konzolových verzích, tak z toho budeš mít prdy rovnou dva. Navíc jak na ty obrázky koukám, tak žádný markatní rozdíl stejně nevidím.
  • Miroo_CZ
    Jsem zvědav jestli si stím moje sestava poradí se ctí...
  • Anal.S
    Vypadá to celkem přívětivě.

    Jenže já si zas ty minimální detaily nenastavím. Ještě stále nechci prohlásit svoji sestavu za neschopnou a radši budu trpět na 15FPS. *9* *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit