Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nevšiml si někdo, zda jde hru nainstalovat i ve francouzštině, prosííííííííím????
  • 2x 590 trochu zbytečný ne? to bych radší 3x 580 3GB
  • Preventan je taky součástí L.A NOIRE?
  • Ellendway
    Rodiče mi nikdy žádnou podobnou věc nekoupili, takže bych se o to nebál.
  • Ellendway
    A to jsi spočítal jak? V tom případě bych dával za rok asi tak půl milionu za elektriku, což nedávám.
  • GoW je aj na PC...takze zname :D...sice len jednotka ale je :P
  • no... čekal jsem větší rozdíl... ale i tak je to dobrá hra *4*
  • Jazz
    Jo, v Evropě a co ?
  • EuroSamurai
    Á pozor máme tu odborníka. *7*
  • EuroSamurai
    sry za double post
  • EuroSamurai
    Zato nemužou konzole ale lidi co si hry kupujou a je jedno o jakou de platformu .
    Navíc na konzolích je dost HC her stačilo by se jen o to zajímat a nemluvit o něčem o čem víš kulový. :)
  • Mno... o 50W menší spotřeba procesoru znamená, že pokud hraješ hry 2hodiny/den tak za 3 roky zaplatíš na elektřině o cca 5,5-6tis Kč více. A to

    Jen hlupák se nad tím alespoň nezamyslí...
  • ja mam raketoplan, mi to jede uplne v pohode na vesmirnou stanici ISS
  • No, o xBoxu toho opravdu moc nevim, protoze ho nemam. Na PS3 musis, pokud se nepletu, chipnout celou konzoli, abys vubec mohl piratit. Jinak ... co jsem se naposledy dival, 3000 je docela dost penez. Nevim, treba pro tebe ne. Mozna ti hry a konzole kupuji jeste stale rodice. Ale pro mne, protoze si musim pri studiu i vydelavat, jsou i 3000 docela dost.
  • Ellendway
    Je jen škoda, že o tom asi víš velké nic. Dneska stačí vložit DVD a nazdar, vše se udělá samo. Alespoň u xboxů. A záruka? Myslíš za stroj, který stojí 3 tisíce?
  • Jenomze na to, abys mohl piratit na konzoli potrebujes vetsinou flashnout cely system a do toho ti vetsina lidi nepujde, uz kvuli ztrate reklamace. Take netvrdim, ze na konzole se nepirati. Je to ale rozhodne mensi cislo nez na PC.
  • Ellendway
    Jen je škoda, že PS3 a Xbox360 je plné pirátů.
  • Ellendway
    1) Hry už dávno umí pracovat se všemi šesti jádry - viz WoW nebo BF3.
    2) Super, všichni se v době 500W, 600W nebo 700W posereme z 50W.
  • To neni moc zasadni protiargument na to co jsem napsal. Spis se potvrzuje co jsem uz rekl ... pirati zabili hrani na PC.
  • miker17
    la nior byl na netu měsíc před vydáním a to žádná Pc verze nebyla ....P.S ja si hru koupil

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit