Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A naopak to potěší majitele pleček, na kterých běhá plynule pouze solitér a kteří závidí majitelům výkonných sestav. 30 fps je opravdu málo, což bys i sám uznal, pokud teda dokážeš nějakou hru rozjet na více fps.
  • No a? Kolikrát to bývám i mnohem dřív. Oni totiž dotributoři a prodejci mají hru k dispozici několik dní před vydáním aby mohli včas rozeslat předobjednávky a v den vydání opravdu zahájit prodej.
  • Ale maji. PS3, alespon z me osobni zkusenosti ma internetovy prohlizec zabudovany. Takze si napred over co pises. *3*
  • amd nebo intel ? pokud mas amd tak to je spatna volba. 1. hry zatim nevyuzivaji 6 jader, 2. amd ma velkou spotrebu ja jsem kvuli tomu musel zmenit objednavku na pc, procesor byl levnejsi o 1200 kc ale mel o 50w vetsi spotrebu nez vykonejsi od intel tak ze tech 1200 se vrati
  • ja mam sestijadro a 2x geforce 590, mi to jede uplne v pohode *5*
  • Takhle ... puvodni Mafia byla na svou dobu vyborna. Mela skvely pribeh a atmosferu. To, co z ni pak udelalo pokracovani ... skoda mluvit. TES take neni nejhorsi, u Morrowind jsem stravil hafo casu, u Oblivionu uz min (nejak mne nechytl svet). Ale Skyrim planuji vyzkouset nekdy behem pristiho leta, az cena trochu spadne. To seversky-vikingske prostredi mne proste laka.
  • Ale i na konzolich se daji sehnat hry ktere nejsou dvakrat jednoduche. Treba ten LA Noire je docela makacka na bendu. Samosebou, kdyz beres za priklad hry typu run-and-gun, tak to je jasne ... tam ta jednoduchost je. Ale porad vychazi tezke hry ... napr. takovy Team ICO. Shadows of the Colossus je docela tezka. Nebo Disgaea IV ... tam vymakat kvalitni tym a dobrou strategii take neni jednoduche.
  • Hehe ... a mne se libi, jak tu vsichni pirati, ale hru si nekoupi. To je vyborny. Pak se vy PCkari nedivte, ze vam tvurci do her cpou ochrany a vam nic nevychazi, kdyz prodeje her jsou kvuli piratum tak spatny. Nerikam ze na konzolich se nepirati, ale rozhodne min nez na PC. Takze, muzete si za soucasnou situaci tak trosku sami ...
  • Tak to mne osvit na co jsem zapomnel? Mozna na Metroid, Kirbyho, Silent Hill, Resisdent Evil, Alone in the Dark, hry od Team ICO (pokud se da mluvit o "serii"), a pak samosebou na tituly ktere nebyly vypusteny jako serie. Ale vazne by mne zajimalo, co ty povazoujes za kvalitni herni serie.
  • Mato1987
    fajnové :D hra vychádza zajtra a je cracknutá 3 dni dopredu :D
  • Ringwraith
    No to je možný. THETA není žádnej zázrak.
  • Ringwraith
    Co jsou tvoje oblíbený série?
    Jo, už vím. CoD, BF, FIFA a Mafia. Jo a TES.

    なんか普通だよ。
  • zajímavé
  • Hehehe libí se mi jak tady všecí nadávají jak je hra špatná...jestli tu nadávate kvůli tomu špatnému cracku tak si počkejte protože funkční crack vyjde až tak za týden *hawk*domluvil jsem
  • theta má vadný crack počkej si Skidrowa
  • milujme bližního svého i když je to idiotus s malým pérem
  • když máš tak rád konzole proč teda sedíš u počítače a buzeruješ tu...jsem si jistý že Xbox a ps3 májí taky net....ale počkej oni nemají *9*
  • jestli jsou tohle tvoje nej. serie tak to je teda ubohý
  • a jak jsi sehnal la noire?
  • ten crack je vadný hra ještě není plně cracklá

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit