Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • super ze se to seka na pc.. aspon nebudu mit dilema jestli prodat xbox verzi
  • Tu nejde len o pixely, ale aj o to ako sa hry zjednodušili. Ja nemám nič proti konzolám, aj grafika mi je u riti, ale hrateľnosť - to je kameň úrazu.
  • Na plné detaily svieti svetlo. Na minimálne detaily svetlo nesvieti :)
  • Kdyby jen blbeček *7* . Je mi smutno z těchle dětí.
  • jo transport tyccon byl tenkrat taky dost popularni, zrovna u nej sem moh stravit stovky hodin:D
  • jo jo ceasara 3 sem take hraval, ale co se takovejch strategii tyce tak sem asi nejvic stravil casu na prvnima age of empires a na dvojku, potom taky tisic na homanem 3. a samozrejme nesmim zapomenout na hry meho mladi jako wolf 3d, doom, a kdyz vysel duke3d tak sem se posadil nazadek:D a taky jeste prvni need for speed a pred tim na takovej ten primitivni simulator formuli f1 a motorek:D no ale to uz je hoodne davno to jeste nekdo mel petapulky diskety ale ja uz jel na triapulkach a potom jako novinka cdmechanika za skoro 5tisic:D a moje prvni hry na cd pro muj intel pentium 133 prvni rayman a starwars. ale ty puvodni stary hr jako wolf atd sem hraval jeste na 386ce:D:D:D
    jinak ten ceasar 3 mi jel na prvnim pentiu a voodoo2 s s3trio uplne perfektne:)
  • Trol.diskuzni
    Počkat, nebude? Já teda GTA nikdy moc nehrál, ale stejně mě to překvapilo, jak to píšeš...
  • tak tomu rikaj s detailama a bez nich, jenom ubiraj a pridavaj svetlo
  • Transport tycoon deluxe rulezz
  • Tohle jako někdo myslí vážně? Proč tam vůbec tu možnost nastavení dávaj. Navíc jestli je to s hw optimalizací stejné fiasko jako GTAIV, tak fakt ať jdou tam kam slunce nesvítí. Ubohost. Jedna z mála her co se mi na konzolích líbila a celkem jsem se těšil na konverzi. Než tohle tak to raději neměli dělat vůbec.
  • Asi to doporučim, když mi někdo něco doporučí.
  • Heh, tady je zakopany pes *7*
  • "podle vseho jsou majitele hry spokojeni" ??? Jak jste na toto prisli?? Hra lidem "trha" i na brutalnich sestavach a u me teda taky zadnej slagr. Musel jsem pouzit nejaky zaklinadlo v prikazovym radku aby to bylo vubec hratelny. Na to jak hra vypada by mela chodit i na mym mobilu. Rockstar se zase predvedl no. Stejnej paskvil jako GTA 4 ...
  • Ringwraith
    L.A. Noire The Complete Edition v1.0.2393.1 multi5 cracked READ NFO-THETA
  • Nic moc rozdil. Uzamceny frame rate me tolik netrapi, na svem kompu bych v soucasnosti stejne vic jak 30fps nedostal. Pokud vubec to. Ale na silnych sestavach a pro hrace stale preferujici klavesnici s mysi to bude urcite problem. Na gamepadu odezvu tolik neresite, ale kdyz zamerovani drzite primo v ruce, pak je to velmi neprijemne.
  • Ono to samozřejmě HD je, ale pán si musel kopnout...
  • Ringwraith
    Pro užití si příběhu a hratelnosti musíš použít mozek.
    A to dneska není moderní.
  • A to jako nějak extra vadí že to neni HD? Kvůli tomu si tu hru neužiješ?
  • Nemusíš se děsit, protože PC verze vůbec nebude.
  • Je vidět že máš veliké mezery v historii protože ten přínos je obrovský.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit