Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bohuzel ... tohle je ta nova verze pomerovani prirozeni. Mi kamaradi maji treba XBox a Wii, ja mam PS3, tak mame pristup ke vsem hram a jsme spokojeni. (Stejne nejvic casu stravime na Super Smash :P)
  • Hairy_Ass
    Asi máme v diskusi nějaké vegetariány, jinak nechápu, proč tenhle příspěvek dostává mínuska. *15*
  • Ja to poznam chlapce. Take jsem nereagoval na tebe, Jindro, ale na Johna. Samosebou ty bys Black Books znat nemohl. To bych od tebe chtel moc *3*
  • poslední dobou v komentářích není nic jinčího než třetí světová válka mezi konzolema a pc + battlefield a cod to ti lidi nemůžou být spokojení stím co maj a držet hubu než furt říkat co je lepší ? ale puberta je puberta ale jestli mezi ně patří i dospělí lidi tak je to smutné .

    jinak ke hře až to bude česky tak určitě zkusím .. a ty detaily nic moc jen se mi zdá že jedno je světlejší a druhé tmavši .-D
  • A ja jsem chodil do skoly a domu v proslapanych sandalech, v metrovych zavejich snehu a vzdycky do kopce!
  • ja jsem slusnej konzolista jenom me bavi provokovat *1*
  • vole ten avatar je z Gears of War ale to vy znat nemuzete *15*
  • Mechwarrior_bw
    tiež ma takí ľudia iritujú ale na druhej strane im zčasti rozumiem - zvykli sa vysoké fps a robí im ťažkosti uspojiť sa s niečim horším. Viac nerozumiem tým čo ani nechápu prečo chce niekto v hre viac ako 30fps - a takých ludí je žial čím dalej tým viac.
  • LA Noire už nemusíme? ^____^
  • Black effing Books! Tvuj avatar mi prave vylepsil hodne hnusnej den!
  • Jazz
    Tak já mám za sebou už asi 3 případy a jede to zatím dobře, někdy se to trošku začne zpomalovat, ale jinak dobrý. Radil bych počkat na další patche a hlavně FPS unlocker. *3*
  • Kr*teni jako ty delaji slusnym konzolistum jenom spatne jmeno. Zavri prosimte pusu a jdi si radeji hrat. Bude to tak lepsi pro vsechny zucastnene.
  • Ringwraith
    Yes, he RAAM!
  • pro Danny:jediny co prome muzes udelat je koupit si PS3 a k tomu Uncharted a Killzone dekuji predem *5*
  • Hairy_Ass
    Díval jsem se na Indianu Jonese. *3*
  • Hairy_Ass
    Nebo když se k tomu pivečku jí čerstvej ovárek, pečený koleno a podobně, doporučuju. *5*
  • jojo, v případě těchle dvou her se to srovnání přímo nabízí...>_>
  • Pro RAAM: Nejlepší co můžeš pro nás pro všechny udělat je zavřít hubu a vypadnout! Děkuju předem...
  • Joha
    Už dlho som tu nevidel trollovať Jindru... zmenil si si meno ty náš lokálny hrdina?
  • kór když si do něj člověk hodí půlku zelené, doporučuju *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit