Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • však ono neni o co stát :)
  • Mechwarrior_bw
    nech si každý onanuje nad čim chce *3* ... ja si napríklad rád zahrám staršie hry práve preto, že poskytujú framerate aj okolo 100 čo je pre oči nesmierne príjemné a neporovnatelné s 30-25 ktoré je bežne pre konzole ale i slabé počítače samozrejme.
  • já mam pár let starý AMD 64X2 6000+, 4Gb DDR2 RAM a GTX460 1Gb a nestalo se mi že bych nerozjel něco tak jak bych si přál :) takže to co si napsal je svatá pravda. Podle mě za 20 000 je PC uplně zbytečné :)
  • A je nejaká sance ze by to fanoušci nejakým modem odlockli?
  • ja na PC uz skoro nehraju proste tezkej konzolista *5*
  • pojd si zahrat .D shoguna2 nebo empire total war *1*
    jak se jmenujes na steamu
  • az na to ze mam taky PS3 a total war jsem hral taky dokonce i medievala a ty ne co my reknes na to ted *15*
  • Hairy_Ass
    Každý máme něco, já jsem už třeba pařil 6 dílů série Total War (kromě prvního Medievalu) a ty jsi na xboxu nehrál ani jeden, no. *3*
  • Ocelot23
    Těch 30 FPS max mi nezní moc dobře... mám rád tak 35, ale záleží na hře...uvidíme :) Stačí mi, aby to bylo lépe optimalizované než GTA 4
  • Ringwraith
    Jako jo no. Mohli to locknout třeba na 60 FPS.

    Pak by v mém původním komentáři bylo jen jiné číslíčko, ale pointa by zůstala stejná.
  • Ocelot23
    ha ha má xbox :D
  • slova nemohou popsat, jak brutálně ti závidím. D:
  • Ringwraith
    Milión byla jaksi hyperbola. Nechtěl jsem tam napsat třeba 30000 Kč, aby mi pak někdo nenapsal, že opravdu PC za 30 klacků potřebuje a blabla.

    Mimo záznam - myslím, že tak 20000 Kč za vnitřnosti PC je max. rozumná cena. Pokud má někdo víc, tak může investovat do SSD disků, druhýho monitoru, lepšího chlazení atd.
    Kupovat na hry např. i7 2600K oproti i5 2500K mi přijde jako prostá neznalost situace.
  • Ringwraith
    Vskutku.
  • ha ha PCčkari si to teprve zahraji a ja uz to mam na xboxu nekolikrat dohrane *1*
  • Hairy_Ass
    Ach ty krutý světe!
  • jesusek
    Souhlasím. 30 FPS je podle mě dost málo.
  • Hairy_Ass
    No jo, ale je to škoda - asi jako kdybys měl ferrari a musel s ním jezdit jen po českých silnicích. *5*
  • Chtěl bych se znát s týpkama se sestavou za milión ... to bych potom možná u onoho komplu onanoval i s nima. *11* *15*
  • Nejvetsi legrace je, ze ja opravdu nevidim jaky je rozdil mezi mou PS3 verzi a PC verzi v detailech. To ze hra ma lepsi vyhlazovani mozna clovek pozna pri zevrubnem zkoumani screenshotu, jako to dela Lens of Truth. Ale v pohybu to nikdo stejne nepozna.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit