Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • LuckyBaal
    Dámy a pánové, takhle by měl vypadat projev vývojáře.
  • Jediné, co mně na téhle hře zajímá je, jak moc to bude náročné a jak to vůbec bude vypadat, pokud to má být benchmark, jako první Crysis (aby to vůbec někdo rozjel).
    Hrát to rozhodně nebudu a spíš hru sleduji, abych zjistil, jestli lze dotáhnout opravdu velkou hru úspěšně do konce bez vydavatele a prodat ji i těm, kteří o ni doteď neví a tento žánr nehrají bez velkého marketingu.
    • no na mojí sestavě mi ten hangár moc dobře nejede (GTX660 a Core i5-3570k@4GHz, FHD monitor)
    • XorxoxTalarius
      Tak je fakt ze prvni Crysis na nejvysi nastaveni v DirectX 10 da zapotit i memu soucasnemu stroji :D
  • co je špatne s xrebirth?
    • všechno :D
  • Cave Johnson here!
    Ha! I like your style. You make up your own rules, just like me!
  • God-of-War
    Sony se jim klidně otevře.. Horší to bude s Mrkvosoftem.
    • Ty ses Sony zjevne taky dost otevrel a uz ti to leze na mozek *1*
    • Zasmál jsem se, že ty máš vytetovaný "sony fanboy" i na pr*eli ? *1*
  • mu to nejak udrelo na hlavu...27 mil. dolárov je rozpočet tých slabších AAA hier na konzoly...na PC to je v tejto dobe asi nejaká mantra alebo výnimočné pri tých predajoch a ziskoch PC gamingu...
    • Na hlavisku udrelo tobe, castku minimane zdvojnasob, protoze marketing zdarma, navic zcela zjevne nemaj nejmensi problem ziskat dalsi prachy. Pokud to uz chces srovnavat s beznyma codama a dalsima podobnym srajdama, tak tam dela marketing i vic nez polovinu nakladu.
    • Zabudas na fakt, ze 27 milionov dolarov je vyzbieranych od hracov. Nie je v tom ziaden vydavatel len fanusici. A v tom je Star Citizen unikatny.
      A ako to uz bolo spominane tak ani AAA hry vatsinou nemaju takyto rozpocet. Peniaze sa dnes leju najviac do marketingu. A v konecnom dosledku je to aj vidiet :D
      • Jack1947
        Na to ze to vybral od hracu, je to uctyhodne a hlavne fakt ze hraci v nej maji duveru jinak jakakoli jina neprovarena znacka/vyvojar by natom tak dobre nebyl.
        • Treba vediet predavat :) Mal po ruke silne esa. Znacka ktora sa snazi naviazat na velmi popularne meno hier. Plus silne a popularne meno vyvojara. A hlavne pekne prezentacne videa a zaujimave odomykacie pridavky. A samozrejme netreba zabudat, ze na poli s podobnymi hrami je celkom sucho.
    • walltar
      By sis měl něco zjistit o tom jak se financují hry. On těch 27milionů použije přímo na hru (myslím, že 80%), nemá rozpočet na marketing a věci kolem. Tím pádem má dneska rozpočet větší, než dost AAA titulů, které ze svého rozpočtu na hru jako takovou použijou přibližně 20%
    • Veskoslav
      Víš, že takové CoD Ghost vývoj stál pouhých 15 miliónů? Zbytek sežral marketing. Ale chápu, další trolí pako z importu ze Slovenska se snaží být vtipní. Mimochodem rozpočet SW ToR strčí všechny (kromě GTA) konzolové hry do kapsy se svým rozpočtem 200 miliónů;)
      • lol svym argumentem jen podporujes jeho tvrzeni
        • Veskoslav
          Joe, sraz jednoduchých lidí je dole v telefonní budce;)
  • walltar
    Zdravím zdravím. Pokud máte zájem o se o Star Citizenu dozvědět víc, tak navštivte naši fansite. www.star-citizen.cz

    Plnou informací, článků, překladů, s aktivní komunitou a lidma, kteří odpoví na všechny vaše otázky na načem fóru.
  • Tak jasně, jen ať posouvá hranice, to ale neznamená, že by se měl totálně vykašlat na optimalizaci. Protože jestli mi to nějak obstojně nepojede na mý HD7850, i3-3220 a 8 GB RAM, budu velmi, velmi rozhořčen.
    • fuuuuu, opravdová herní dream-machine, wow! :D Hochu prober se z té diskotéky :)

      P.S.: sám mám doma ještě horší plečku než Ty, ale nemám potřebu být velmi, velmi rozhořčen ... protože mám prostě plečku a dokážu si to přiznat.
    • walltar
      No optimalizace neudělá zázraky. Uvědom si, že tohle vážně nebude port z konzolí a roberts se nemusíé ohlýžet na vydavatele, který by mu stál za zadkem a propočítával kolik lidí si to koupí. Oni už od začátku chcou využít Pc na maximum, takže asi bude potřeba hodně silné železo. Navíc ha výjde za minimálně rok a půl a to zase bude o generaci karet dál.

      Navíc Roberts byl v minulosti přesně tímhle známý ... přidával do her věci, které prostě člověk nerozjel pokud neměl hodně zajímavou mašinu. A myslím, že i v téhle hře nám ukáže co high end PC v roce 2015 vlastně dokáže.
      • Nemusi resit vydavatele, ale svy investory by resit jaksi mel. Muze k tomu sice pristoupit tak, ze zaplaceny to je, takze i kdyz neproda ani jedinej dalsi kus, je to OK, ale asi by svy investory moc nepotesil, kdyby ke svy investici rekneme $50 museli prihodit jeste $2k na to, aby to spustili.

        Navic si uvedom, ze to vytvarej na soudobym HW prave ted, takze to na nem musi fungovat, a to slusne. Nehlede na to, ze technologicky se za poslednich dobre 8let nic zajimavyho v oblasti HW neudalo. CPU jsou ponekud (nic moc) vykonejsi, GPU sjou ponekud (nic moc) vybavenesjsi funkcema, maj mozna trochu sirsi sbernice, trochu vyssi taktovani ... ale zadnej zarak to teda neni.

        Vem si, ze NV rada 8800 (to odpovida tem +- 8mi letum - tedy sme nekde v roce 2005-6) vs +- prvni 3D grafarny vubec - 3Dfx (sme nekde v roce 1996-7) a porovnej to. A ted si vem, ze grafarny rady 8800 stale bez problemu lze na gameseni pouzivat. Mozna nejnovejsi gamesky nerozjedes v maximalnim nastaveni, ale hrat se na tom vpohode da. Prave proto, ze vyvoj je prakticky nulovej. Do budoucna ocekavam spis vyvoj smerem "zpet ke korenum" a navrat k voxelum. Prave proto, ze to je technologie se kterou lze svet menit za pochodu (=> hrac nekde vyrobi diru = je tam dira).
        • Jack1947
          V tomhle se da souhlasit, pac ja disponuji 8800GT (2007 *15* ) to ze mam cpu x4/8gbram na tom nesejde... hlavni je ze muzu stale hrat nove hry, ano ve sztrednich/vysokych detajlech ale sakra muzu a pokud nejsem debilne omezen (COD:GHOST) zaparim si a celkem dobre a ve prijemnych fps. Jenze pokud to tak je a nekde se stala chyba pac clovek by cekal ze si tolik nezapari, pc scena tedy moc nepokrocila a az prave tahle hra by to mela "rozcisnout". *3*
          • walltar
            Jo můk kámoš taky má 8800GT. A plánuje upgradovat až někdy s launchem Star Citizena. Myslím, že do té doby nebude mít problém. Jenom porty z next genu už si nezahraje.
            • Zahral by si vpohode, problem sou jen vsemozny umely omezeni. Vem si, ze to GTcko je vykonostne srovnatelny s aktualnima kartama kolem 3kKc, ktery spousta lidi v PC ma. Samo, "neumi" to nejnovejsi Dx, jenze to tyhle karty taky ne - respektive to "umej", ale nemaj na to vykon.
        • Veskoslav
          Za 8 let se ve vývoji nic nestalo? Proboha, kde jsi byl? V jeskyni?

          A proboha víš, jak ta hra je vůbec financována? Tam není žádný veliký investor, tam jsou přímo hráči. Defacto už teď má X tisíc zákazníků+další určitě přibydou, když to bude kvalitní titul. A přijde mi, že si pleteš to, že nemusíme mít upgrade na pc s tím, že není vývoj. To je podstatný rozdíl. Jestliže více titulů bude mít větší nároky, tak se zase pojedou závody ve "zbrojení". Ale při současné generaci her to nebylo nutné. Když pc z roku 2009/2010 rozjedou hry na maximum. Tedy až na Crysis 3 a Metro: LL.
          • Mimochode, gtx780 (a samo vse mezi tim) je lehce modifikovanej chip rady 8800. Zasadnejsi zmena ma nastat az s pristi generaci GPU, ale vi buh jak to bude, protoze se uz nekolikrat odlozila (ostatne puvodne to mela byt prave sedmickova rada).

            Takze vylez ze svyho brlohu a rozhlidni se ...
          • Jak vidno, ses uplne blbej, presne jak sem psal vejs ... kdo myslis ze ten vyvoj plati? Pambicek? platej ho nejaky lidi = investori. Oni dali svoje prachy, samo s nejakym rizikem, za to, ze dostanou nejakou hru, od ktery ocekavaj, ze bude nejak fungovat. Co myslis, co se ty hlavo vymazana stane, kdyz fungovat nebude? No z poheldu tech lidi nic, prijdou o svy $$$, z pohledu vyvojaru ... , mno ti budou dozivotne odepsani, protoze jim nikdo nikdy uz neposle ani cent.

            Zadny zavody nebudou, protoze konzole. A protoze konzole je podprumerny PC, tak vsechny (=99%) tzv AAA tituly budou muset fungovat na podprumernym PC. Ale to si nekdo jako ty samozrejme neumi dat dokupy ... ze, protoze to bys musel aspon obcas pouzit aspon ctvtku mozku. Jedna hra trend nezvrati a pokud nepojede na beznym zeleze, tak to bude propadak.
            • 2Karel: blby pindy tu pises akorat ty. Investor je nekdo, kdo svoje penize investuje v ocekavani nejakyho zisku - bud financniho, nebo jineho, v tomto pripade "naturalniho". Uplne stejne muzu poslat prachy zemedelci, s tim, ze kdyz se urodi, posle mi pytel brambor a kdyz ne, tak mam proste smulu.

              Takze si bez zopaknou materskou.
            • No, ale investoři =/= "nejaky lidi" :-D. Zjisti si prosím tě, co to znamená investor a pak se tím oháněj, ano? :-) Zbytek toho texu jsou samozřejmě slušný pindy :).
          • Jack1947
            Proc by se meli zabyvat vyvojem na starsi stroje, kdyz vyvijeji a hlavne primarne na vykonnejsi k cemu by pote bylo to nove zelezo k nicemu... a kdyz se to nekomu nelibi at si prd-... nebo jde ke konuolim pro nej pc neni srozumitelnejsi ted?
        • walltar
          Ale on nemá žádný investory. Backer =/= investor.

          Navíc řekl to už při začátku kampaně, že ta hra se bude snažit vyždímat z PC maximum. Já neříkám, že to na soudobém HW nepojede, jen prostě člověk bude muset oželet detaily. Si vem jak náročný je hangar module ... i po optimalizaci je to pořád jen jedna místnost s pár stojícíma loděma.

          vem těch lodí 100, zapni fyziku, komunikaci mezi klienty, stelbu, damage model ...

          Navíc chceme zase hrozně vypadající hru, jen proto, že na to nemáme kompy? Proč si teda stěžujem že konzolové hry vypadají jako shit, když si potom zároveň stěžujem, že nám dobře vypadající hra nejede na PC? Možná nemám pravdu a Chris nás překvapí, ale je to to co jsem z té kampaně pochytil.
          • Jack1947
            No jo, jenze to si nikdo s pomalym kompem nezapari takhle bylo mysleno.
          • Jack1947
            Otazka je proc bysi s nejakou optimilizaci mel PC hrac v dnesni dobe lamat hlavu, mam na mysli ze kdyz opravdu aktivne hraje hry tak se pocita s tim ze by dane zelezo vlastnit mel. Hlavne kdyz si chce zahrat hru jako je tahle. (nefantazirovat jak pekne to pojede, kdyz to ani neni technicky mozne dneska udelat hru ktera pojede i na vicenez 5let starych kompech, nesmysl a proc bys se meli omezovat a vyvijet pro ty co proste novejsi komp nemaj, zaroven nechteji slevovat z detailu. At si poridi konzoli a hraji jine hry a ne hry na pc).
            • walltar
              Optimalizace neznamená, že ta hra bude vypadat španě. Omtimalizace znamená, že mě AssAssCreed Black Flag (který už tak vypadá nic moc) pojede víc jak 15FPS na rok a půl staré mašině za 35K
            • Veskoslav
              Přečetl jsem to 3krát, ale stále nechápu, co jsi tím chtěl říct.
    • Tak ono jelikoz "nove" konzole vykonostne odpovidaji velmi (opravdu velmi) podprumernemu PC .... tak pokud nemas 10+let starej stroj, kterej v ty dobe byl tak prumer, tak pocitam ze ti to s nejakejma drobnejma omezenima asi pojede. Ostatne, predchudce vypadal fajn, jeste dneska to neni nic, co by clovek s odporem smaznul, a narocny to nijak zvlast nebylo.

      Mezi nama, pokud muzu vizuelne soudit, tak trebas takovej rift (sem si nahodil abych testnul, kdyz je to uz taky f2p) je graficky pomerne narocnej (rozhodne radove vic, nez wowko). Mno ... mam HW na kterym to jede na uplne max nastaveni, ovsem kdyz to nastaveni stahnu na nejaky "by default", tak zadny zasadni rozdily viditelny nejsou. Je pritom samo vypnuty filtrovani, aa, ... a nejaky "uzasny graficky ficury", takze osobne to vnimam tak, ze vykon se dneska stejne vyuziva jen na nepodstatny hovadinky, proste proto, aby se nejak vyuzil.

      Tak jako tak stejne vetsinou nakonec z rize praktickych duvodu vypnes travu/hvezdny pozadi/... protoze pak lip vidis kolem sebe. A to je dany prave tim, ze hra ve skutecnosti stejne viditelnost neresi, takze kdyz to nevypnes, ses na tom hur, nez enemaci, kteri to vyply maj.
      • Vykon nextgen konzoli je nad prumernym vykonem pc. Viz statistiky Steamu, nebo vyjadrení EA, ktera se zameruje na mainstreamoveho hrace, ze nektere nove nextgen prvky zatim do pc her nebude implementovat, protoze byto pc neutahly (pro nechapave, ne vsechny pc, ale pc mainstreamovych hracu, kteri casto hraji napr. na noteboocich).

        S neuzitecnym vyuzivani vykonu az plytvanim souhlasim.
        • jj, prumerne vykony PC = za 12k vcetne monasu do kanclu. Taky na takovych mam steam, na nejaky ty skakacky a hopsacky dobry, proc ne.

          Napis do valve, at vytahnou rekneme 10 nejprodavanejsich AAA titulu, a zjistej jaky zelezo maj jjejich kupci. To bude mit mozna nejakou vypovidajici hodnotu. Kazdej dko hraje ma totiz ve stroji minimalne neco na urovni gtx660, coz je o dost vetsi power, nez co bude v konzolich. Ono to taky prislusne papa, to by se ta konzole odparila.
      • Veskoslav
        Lítat s černým pozadím je dost nuda, nemyslíš? Právě prostředí a bitvy budou to, co bude na téhle hře skvělé. A když to osekáš, co z toho člověk bude mít.
        • budes mit z toho ty souboje, ve vesmiru je tma vyjdi nekdy ven
          • Veskoslav
            Blbější než jsme doufali:)
            • 2vekoslav: zdravim te, blba jako ses ty fakt pohledat ... vis mile zlate detatko, sou tu lidi, kteri narozdil od tebe hrajou uz 30let.

              Mimochodem, bavime se o tom, zda to pojede na beznym zeleze, ale to se svym slepicim mozkem samozrejme nemuzes chapat. Navic se bavime o hrani online her, coz toto rozhodne bude, a tam se detaily a ruzny kravoviny v naprosto vsech pripadech vypinaj. Samo, pokud nekdo hraje kravinu jako dota, kde honis panacu se 4ma dalsima podobne postizenejma ... tak tam stejne nic videt nemuzes, tak neni duvod neco vypinat.
            • Jack1947
              Vzdyt, ho nech hlavni je ze si naklika *15* .
            • Veskoslav
              Co sem šašku pleteš něco o online hraní? Vem si prášek, to prej pomáhá. Tady se doprdele nebavíme o hraní, ale o možnostech zobrazení. Ale jak Tě tak čtu, tak si evidentně mimo jako Joe. Mimoto mám za sebou více jak 8 let na herní scéně Čr. Od CS až po Quake Live.....Ale hrej si dál WoT, tam určitě hraje roli nastavení, Obzvlášť když pak tank splývá s barákem;)

              P.S: Pouč mě, jak se tedy hraje. CS se už dávno nehraje s namalovanou tečkou na monitoru a při rozlišení 800*600;) Sc II taktéž ne, Dota 2 taktéž ne, GW II neznám nikoho, kdo by v PvP válkách snižoval detaily kvůli viditelnosti, spíše kvůli tomu, že stroj nezvládá. WoT je předimenzovaná sračka, to neberu jako nějaké relevantní. A Quake Live? Viděl jsi někdy nějaký zápas? *7*
            • Blbej ses teda spis ty, kdyz zjevne nemas paru, jak se hraje 100% online games. Kazdej kdo to hraje vic nez hodinu mesicne, si povypina vsechno, co by mohlo poskytnout vyhodu protivnikovi. Nehraje to totiz proto, aby byl neustale mrtvej, protoze si nevsim, ze ta "hvezdicka" mezi milionem jinych byla enemacka lod.

              Samo, pokud hraju pve, muzu se kochat ... ale pokud pudu hrat trebas wotko, tak prvni du vypnout travu, stromy ... a dalsi kravoviny, protoze ten tank potrebuju videt a protoze jim to napul nefunguje, a klidne to zobrazuje zamerovac i v pripade, ze je v ceste sutr/barak/... tak potrebuju videt, jestli strilet muzu nebo nemuzu (btw: uz opravili bug hlasenej uz v bete, ze se da strilet skrz horizont a ze kanony mirej o cca 5 stupnu jinam nez ukazuje zamerovac?).
    • Veskoslav
      No jako ironie fajné:) 7850 je nižší střední třída, i3 je nižší střední třída. Jenom těch 8 GB RAM je na dnešní dobu akorát. Tudíž na low/normal nejspíš ano.
      • Teda Veskoslave i přes to že tě doslova umínuskovali, tak jsem celý thread četl a musim uznat že si přinejmenším obdivuhodně vytrvalý. Ale protentokrát s tebou souhlasím.
        Chlapci si tu neuvědomují fakt, že jejich nynější počítače jsou herní mainstream a všechno jim na tom šlape. Jenže to je hlavně z důvodu, že hrajou jen porty z konzolí.
        Roberts od začátku tvrdí že vyvyjí pro PC a z PC se bude snažit vymáčknout maximum a pokud tohle některý backer nedokáže pochopit v souvislostech, je to jeho problém. Rozhodně nepočítám s tím, že StarCitizen v době jeho vydání poběží nějak rozumně na nynějším mainstreamovém gamer PC (bez pardónu nějaký ušmudlaný dvoujádro s nynější mainstreamovou grafikou HD7850/GTX660).
        + ti nedám, na to nehraju. Pokud se mi něco líbí/nelíbí tak raději reaguji komentářem.
        • Veskoslav
          To mě umínuskoval jeden a v noci. Mínuskuje vš, napříč diskuzemi, to je v pohodě:)

          Jako spíše si neuvědomují, že je doteď nic nenutilo vylepšit herní pc. Přece jenom Xbox a PS brzdili vývoj a tudíž nutnost mít lepší železo odpadla. Já doufám, že to více studií změní a zase se vývoj posune dál.
      • pls nevyjadruj se o vecech kterym absolutne nerozumís
        • A ty tomu jako rozumis? Vzdyt ma pravdu, 7850 nepatril mezi High Edn GPU ani v dobe vydani, natoz ted.
          Na jednui stranu si plno pc hracu stezuje, ze konzole brzdi vyvoj a hry se vizualne poslednich par let prakticky nikam neposunuli a pak kdyz konecne prijde hra, ktera da zabrat i tomu nejvykonejsimu HW, tak breci, ze jejich nekolik let stare PC se nechyta.
          Nekteri jedinci by si meli v hlave srovnat, co vlastne chteji.
        • Veskoslav
          Prosím pouč mě hlupáku;)
  • Musel jsem se smát hned tomu začátku. Petr byl očividně rozladěn jako můj bratr ohledně nového X. Ten nakonec konstatoval, že tomu dá tak 4 měsíce a pak to znovu zkusí. A doufám, že se to projeví v recenzi.
    • Ono se neni cemu divit, ten kdo Xko nekdy hral a prisel mu na chut, ten musi bejt doslova zhnusen. Mi to prijde, jako kdyby vysel minecraft II, a uz bys nemoh kutat kosticky, nemoh by sis je poskladat jak chces, proste bys posilal nejaky panaky, ti by nekde neco jako ze nakutali, a ty by sis milostive moh vybrat z 10ti predpripravenych baracku a nekam je umistit.

      Jop, 11. a 12. domecek behem mesice v podobe DLC za pouchych $19,95 ... set "vesnicka" za $59,95 ... Kompletni prepripraveny hrad k obyvani .... za smesncyh $129,95 ...
    • walltar
      Klasický Egosoft ... co pamatuju tak X3 měla podobný lauch. Je potřeba počkat tak 14dní na první vůbec hratelnou verzi. A tak toho půl roku, než vychytají bugy. Ale aspoň se o tu hru starají. Já si osobně myslím, že oni vypouští hry jak je ypouští kvůli nedostatku financí ... je to malé studio s 20 lidma.
      • sleepless
        X3 byla taky zabugovaná, ale tady jsou některý věci vyloženě špatný už principielně. Podle mě některé prvky (chození po stanicích, proč?) dodělali na konto Star Citizen, což by ostatně ospravedlňovalo i ten roční posun vydání. Jenže se totálně přecenili a výsledkem je zatím malá katastrofička. Jádro hry je pevné, ale dostat se k němu přes balast okolo, to je fakt na nervy. V nejbližších dnech vyjde článek, ještě tomu dám jednu dvě noci hraní. A pak další noci, kvůli recenzi.
        • walltar
          Absolutně souhlasím ... taky nepochopil jsem proč vlastně to chození po stanicích udělali. Jakou plní funkci? Pokud se star citizen ohání tí, že budeme moc prozkoumávat velké města, tak čím se ohání Rebirth? "Prozkoumejte 4 koridory a jeden lodní interiér velikosti menšího obytného přívěsu" to asi nebude.

          Jinak to recenzování her ve stavu jako je tohle X nezávidím. Já jsem to začal 2x pokaždé natrefil na bug co mě donutil hru restartovat od začátku. (prakticky přestal fungovat HUD) a nějak jsem přestal mít chuť to hrát.
          • Zrovna tady na to chozeni po lodich uz vysel mod, který to odstranuje a umoznuje komunikaci s NPC primo z lodi. Urcite bude mit velky ohlas. *3*

            http://forum.egosoft.com/viewtopic.php?t=349949
          • Veskoslav
            Mě pro změnu sestřelují skrze své lodě.
        • eStar
          Neuvěřitelné a přitom X3 chyběl k dokonalosti v podstatě už jenom živější vesmír. A oni místo toho aby se zaměřili na tenhle nedodělek a trochu to vylepšili i po všech ostatních stránkách tak to rozbijou. Škoda, ale čekal jsem to.
      • Jenze ono nejde ani zdaleka jen o bugy, ty mozna spravi, ale ona je spatna ta hra - jednoduse to neni Xko. A stim udelaji neco jen velmi tezko ... (nehlede na to, ze je to dalsi zarnej priklad toho, proc neplatit a sosnout si warez - nechodi === nebude chodit ani placena verze)
        • walltar
          Bohužel .. v tomhle Egosoft udělal obrovskou chybu. Chtěli hru udělat přístupnější širší veřejnosti a neuvědomili si že širší veřejnost ale nebude hrát totálně zabugovanou hru. Ale zároveň nějak zapoměli na svou komunitu, která z nich udělali to co dneska jsou. Udržela je při životě a myslím, že si tohle jejich komunita nenechá jen tak líbit. Star citizen bude taky plně modovatelný a už dneska má největší základnu v německu. Takže je možné, že jak egosoft vypustí další, ale tentokrát plnohodnotné pokračování, tak bude překvapený, kam jim ta kekich věrna komunita zmizela.
    • Veskoslav
      A já to chtěl koupit. Sice jsem nekoupil, ale bohužel na mě padla recenze na tento skvost a můžu říct, že se tvůrci kvalitně sjeli při tvorbě té hry.
      • Hra jako taková nevypadá špatně. Jen je tam dost bugů *2*
        • Veskoslav
          No to by bylo ještě fajn, ale to nudné prostředí, ten sterilní kokpit. Ale jako aspoň je sranda, když letíš, letíš a pak skokově najednou seš zaseknutý v planetě a píše ti to Restart mise.
  • Posledni odstavecek do kamene tesat ... podobnych slibu tu uz bylo...

    Uvidime, jestli tentokrat nezustane jen u slibu. Kez by ...

    BTW: Teda nevim jestli je zrovna dobry PR chlubit se investorum, ze sem si za jejich $$$ koupil 4k zobrazovadlo a dual SLI ...
    • V tom odstavci o hardwaru Chris píše, že děkuje AMD a nVidii. Takže předpokládám že většinu z toho dodali oni. Ale i kdyby, ty peníze jsou jejich, takže si s nimi můžou dělat co chtějí. Zatím nic nedává najevo to, že by prostředkama plýtvali a nevyužívali je efektivně. Takže do tý doby ať si kupujou co chtěj :)
      • To se pletes, kdyz to vemes ciste "pravne", tak ty penize rozhodne "jejich" nejsou a roznodne si snima nemuzou delat "co chteji". Ty penize byly vybrany za nejakym ucelem. A nemyslim si, ze by se US pravo zrovna v tomhle nejaj zasadne lisilo od toho evropskyho.
    • "BTW: Teda nevim jestli je zrovna dobry PR chlubit se investorum, ze sem si za jejich $$$ koupil 4k zobrazovadlo a dual SLI ..."

      Pořád lepší, než co blekotali tvůrci X. Prej musí koupit do kanclu výkonné stroje, aby viděli, co ta hra dělá na nejvyšší nastavení *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit