Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MidnighT91
    Vyjadřilo se EA nějak tady k tomu http://www.youtube.com/watch?v=zRRpGlmtws8&feature;=player_detailpage ???
    • Ano. Ta aktivace jednoho řádku kódu způsobí to, že dostaneš companiona, který funguje. Ale jednoduše je to jen model s texturou. DLC je 600MB download, který obsahuje mise, rozhovory, cutscény atd. Proč je tato část už ve hře - jednoduše protože část s výběrem postavy nemůžou přepsat s DLC a proto to muselo být částečně už v základní hře.
      • owny
        Zajímavé, že ve dvojce DLC přidávala do hry postavy, co v původní hře nebyly a tady to nejde? Tak jestli teď vydají jediný DLC s jediným companionem, který už v základní hře teď nebude, tak si sami potvrdí další lež...
      • Můžou to přepsat. To byla zase směšná výmluva. Jde o to, že to dodělali před vydáním a chtějí ještě extra prachy. Kdyby to bylo součástí patche, tak nikdo nic nenamítá.
    • smejki
      snad ještě vtipnější je toto:
      http://www.youtube.com/watch?v=hMcVZQI6ybw
      reupload videa zde
      http://www.youtube.com/watch?v=tJMJN8FeOIs

      nádherná buzerace
      • Ringwraith
        Když už jsme u toho:

        http://www.youtube.com/watch?v=HQYQxsSo6IA
  • Cypri
    Stejně...
    Mě se nechce stále věřit, že by si dávali takový práce na tom aby se do celýho průběhu hry promítaly všemožný věci z jedničky,dvojky a rozhodnutí v průběhu trojky, ale na konci hry to takhle odflaknou? Skoro až amatérsky?? Je to takový divný ne?
    • Hra má 16 konců, které se liší menšími či většími detaily.
      http://www.ign.com/wikis/mass-effect-3/Endings
      • Ne, hra ma tri konce, lisici se barvou vybuchu. Takze asi tak.
      • Jakejma menšíma nebo většíma? To je absolutní výsměch!
        Ty konce jsou stejně prostě jen 3, akorát ti je to servíruje v různejch kombinacích, což ani nedává žádnej smysl! Proč když máš málo war assets tak ten "výbuch" zničí celou Zemi ačkoliv god child řiká že to zničí jen reapery a všechny syntetický formy života? Anderson stejně vždycky zemře i když ho můžeš na chvíli zachránit.
        Promiň, ale když se řekne 16 unikátních konců tak si představim 16 unikátních konců a ne naprosto nesmyslnej mix tech 3 co tam jsou.
      • no jo ale ono tech 16 variant vyplyne z poctu bodů teré nasbíráš a těch slavných 16 variant vyustí do 3 stejných videi ..... takže 16 propadel v podlaze které vedou do 3 dír se s*ačkama.
        • Objevují se neustále další a další důkazy, že skutečný konec ve hře není a je to jen sen/halucinace (Shepard byl indoktrinován Reapery jako Saren či Illusive Man). Např. po zásahu laserem se stačí otočit čelem vzad a napravo je něco, co tam tak nějak nepatří *3* (je toho na celý článek)
          • owny
            Tak nějak nevím, co je lepší. Jestli blbý konec nebo žádný konec? *4*
  • Jinak na konci mi nejvíce vadí to, že abych dosáhnul pro lidstvo a Shepiho dobré konce, tak musím mít velký war asset respektivu sílu vojska.
    A mě osobně hodně štve, že mě EA nutí, abych hrál multák, protože jinak mám 50% síly dolu.
    To je opravdu zhovadilost. Navíc dosáhnout 10000 síly na 5000 efektivní síly je prostě nemožné.
    Navíc multák taky žádná sláva. Je to tam samej borec, který se jen někam schová za roh a čeká, až ostatní dokončí misi, aby měl body :(
    • Cypri
      Vzdyt rikali ze MP neni vubec treba hrat!! Ze i bez MP jde mit 100% (jen to chce udělat fakt vsechno prostě) co se to dovídám zas za blbosti??
      • Jednoduše lhali no.
        Naštěstí se ten warr asset dá hacnout,ale to je zase takové hloupé.
        Holt je nejjednoduší to dohrát a pak si prohlídnout lepší konce na youtube :)
      • Maximum je kolem 7500, což s 50% připraveností (čili bez MP) dává 3750 a na "nej" konec je potřeba 5000.
        • Walldstein
          hmmm...tak si holt budeš muset zahrát mulťák...Mě se ještě nestalo, že bych hrál s debílkem co by si někam zalezl a čekal až dokončíme. Ono to je na spoustě map prostě nemožný, jelikož nepřítel se tak trochu pohybuje všude a většinou když si někam zalezeš tak jich na tebe nastoupí tolik že nemáš šanci...
          • Stahnete si posledni save editor a zmente si EMS na potrebnou vysi. Ja to tak udelal, na MP v ciste SP hre jim, s odpustenim, s e r u.
            • Souhlas, nehodlám při svém single play RPG dobrodružství zabíjet někde dokola s partu cizích lidí nějaký moby v rádoby MP.
  • Já jsem s konci spokojen :)
    Shepard může umřít a nemusí. Země může nebo nemusí být zničena. Reapery může Shepard ovládnout, nebo zničit veškerý umělý život i technologie a nebo je prostě sloučí
    A dostanete jednoh z toho jednoduše podle toho, co jste dělali ve trojce (koho jste nabrali, jaké jste dělali mise, MP atd) a jaký jste zvolili konec ve dvojce.
    Chápu, že někomu vadí, že ne úplně všechny volby hrály roli (a třeba by některé ani nehrály, třeba ten council, vzhledem k tomu, že se opět na Sheperda vykašlali) a že konec byl smontovaný z podobných filmečků a nebo že se člověk nedozvěděl, co bylo s kým dál :)
    • Mimochodem, hodně se spekuluje nad možností, že

      na konci, kde Shepard nezemře tak je obklopen ne troskami, ale kamením - nemůže být na citadele ale musí být na Zemi a pád po zničení citadely by nepřežil. Tím pádem se vše po laseru od Reapera nestalo a zde to dává možnost vložit eventuelně jiný konec, který by si někteří od EA/Bioware vyřvali...
      • Jo, spekulace o halucinaci jsem cetl. Ale uprimne, i kdyby to byla pravda a pak vydali DLC s opravdovym koncem za pouhych 4.99 USD, tak mi to neprijde normalni.
  • Cypri
    protože mám na starosti maturitní práci + jiný záležitosti tak jsem to ještě nerozehrál, ale spoily mi nevadí a tady jsem se dočetl spoustu zajímavejch věcí a jde mi o to že:

    1) Je tu psáno že Shepparda zasahne nejakej laser, pak to prestava davat docela smysl
    2) jsem se tu od někoho dočetl že při jednom z konců se hra odkazuje na budoucí DLC a vrací zpět v čase (je to opravdu tak????)

    Protože jestli je to obojí opravdu takhle, tak nám s velkou pravděpodobností chtěj naservírovat jinej příběhovej konec v podobě DLC (nebo více), což mě na jednu stranu docela sere pokud je to pravda, ale tak jako tak příběhový DLC bych tak jako tak koupil a většina z Vás taky ne?

    Je to možná dost klišovitý, ale taky mi tam chybí nějakej ending kdy mi moje postava přežije a ostatní se zachrání tím že vyhrají bitvu apod a jeste jeden ending, že moje postava zemře a outro by bylo z pohřbu hrdiny za přeletu stíhaček a čestných salv. Delší outro kde by se vysřídali útržkovitě se svými projevy rozloučení nad hrobem hrdinovi přítelé. Tak moc se teď modlím aby fakt dali nějaký to DLC který řekne "byl jsi omráčen ale vše je ok. Jdi a zachraň Zemi a svoje přátelé." Co myslíte lidi? A prosím o odpověď na otázku u bodu 2)

    • 2) Na konci asi děda vypráví vnukovi o legendě Shepardovi a kluk ho přemluví, aby mu pověděl ještě jeden příběh - buď bude nějaké pokračování příběhu a nebo jednoduše mise, které v žádné hře nebyly, ale odehrávaly se v tom čase.

      Shepard přežít může :)
      • Cypri
        jj vim ze prezit muze, spatne jsem to podal.

        no. tak snad pokračování s nějakými dovysvětlivkami *1* *1*

        SAKRA! :D

        NJN :( co nadělám
        • V mém příspěvku výše jsem napsal, kam by šel teoreticky ten konec dát.
  • Veskoslav
    Nechť. Sejdeme se všichni v MP:-D:)
  • Další citace z rozhovoru s Caseyem... To je fakt neuvěřitelný přesnej opak toho co je ve finální hře!

    Are there alternative endings depending on what you do in the game?

    It's not so much that there is a fixed set of alternative endings, but all of your choices really determine how things end up in the universe. So, how you approach the end-game, for every player, you're going to have a different set of results in terms of who is alive and who is dead, and which civilisations survived and which ones were wiped out.

    There is a huge set of consequences that start stacking up as you approach the end-game. And even in terms of the ending itself, it continues to break down to some very large decisions. So it's not like a classic game ending where everything is linear and you make a choice between a few things - it really does layer in many, many different choices, up to the final moments, where it's going to be different for everyone who plays it.

    tady je link kdyžtak: http://www.computerandvideogames.com/336331/interviews/mass-effect-3-we-cant-go-on-holiday-our-dlc-is-really-good/?page=2
    • Kinet1c
      tak ako som si to precital uplna Pvina, tzn na koniec moje rozhodovanie nemalo skoro ziadny vliv ked vobec malo nejaky, konce su stale iba tri a stale tie iste a no nic, dfuam ze nejake DLC to nejak uvedie na spravnu mieru, ked nie tak, bude toto tu no, co uz
    • trolo
      takych interview je na internete kopa o tom ako rozhodnutia budu mat vahu atd atd... vola sa to HYPE TRAIN.

      mass effect 3 ma nesklamal kym nezacalo poslednych 15 min. vtedy sa objavil ten mega epic fail kde tvoje rozhodnutia vlastne nemali ziadny zmysel, hranie jednotky a dvojky na ulozene savy aby som mal najvacsiu sancu prezit.. zachrana rachni pre vacsie dobro, zachrana rady pre pripadnu pomoc (ta ich vlajkova lod).... no nic z toho v konci nieje, nic nema ziadny dopad na koniec. len si vyberies farbu a dostanes nonsens videa ktore ani nedavaju zmysel ked si to spojis
      • Souhlas. Boss fight to chtělo. Nějakej trápak s meči z Cerberu je o ničem.
        Navíc ten měl dostat dávku do xichu z rifle hned při prvním setkání a byl by klid.
      • Jasny ale tak hype vetsinou vypada ze reknes neco jako: "I cant say much, but the endings are going to be unimaginably epic, better then anything you have seen from Bioware so far, it wont dissapoint you!"

        Ale přímo lhát? Prostě nevim ale u me tim ta společnost ztratí veškerou důvěru... Fakt nevěřim ničemu u jejich příští hry.
        • trolo
          Tak hype boli tie kecy v interviews- v style ze "endings will be affected by every your choise you have made" etc... a nakoniec mame lacne zakoncenie kde ZIADNE z tvojich rozhodnuti v jednotke, dvojke a aj trojke(zbieranie rachni, kroganov atd) neznamena nic... proste si vyberies moznost ktore ti ponuka to decko a hotovo
          • trolo
            a co je este divnejsie a znova nahrava teorii sna je to ze .... ziaden boss fight? o rly bioware? ziaden zaverecny dialog s harbringerom? ziadne otazky na to sproste decko... len proste musite prijat tie moznosti co vam tam dava... co to je???? neverim ze toto preslo v bioware. aj retardovana opica ktora by bezhlavo busila do klavesnice by napisala lepsi koniec...
            fakt tie konce mi nedaju spavat... si predstavte star wars poslednu bitku. prichod rebelskych lodi pred hviezdu smrti, luke s imperatorom a vaderom na hviezde smrti... a zrazu.... titulky. konec... co sa stalo dalej?........bioware style
            alebo by to urobili takto:
            luke stoji pred imperatorom a ten mu ponuka 3 pilulky
            cervena - znici sithov ale aj vsetku silu a lightsabery! zomries
            modra - sithovia preziju, ty zomries, rebeli zomru
            zelena - sithovia preziju, ty zomries, rebeli sa spoja so stormtroopermi...
            • trolo
              veko: mne mirandu nezabill a povazovat toho trapaka za boss fight mi pride onicom. hlavny boss mal byt harbringer/reaper/whatever a nie nejaky cerbeus agent. v jednotke to bol indokrinovany saren - vladca/dvojka kolektor/human reaper. hlavny reaper ktory isiel po shepardovi a chcel ho dostat aj ziveho pokial sa bude dat bol harbringer takze som logicky cakal ze v trojke pojde po nom tiez...ale houby.
            • Veskoslav
              Boss fight byl s tím biotronickým hajzlem, co zabil Mirandu. Aspoň já si to myslím a mě to bohatě stačilo.
  • Kinet1c
    je to ale celkom jedno ci clovek chape pribeh alebo nie, zaklad je ze tie konce su UPLNE o nicom, cela hra sa odohrava v duchu "znicime reaperov" a potom boom, no neviem, mne to prislo uplne od veci a co to decko nakecalo, no skratka, jasne celkom skvely priklad je quarian + geth hej, ale to zas nemusi byt pravda pre kazdu rasu a tak isto to vlastne bola uplna sprostost co tam nataral onen catalyst, skratka, cakal som nieco viac, cakal som aj nejake obsirnejsie info o ostatnych znamych grunt, wrex, garrus atd, co sa stalo snimi, ich osudy, prip. osudy tych onych svetov, thessia, dekuuna a inych domovskych svetov ostatnych ras, a NIC, len nejaky starec tam rozprava rozpravky, ono to uz aj taky BG2 aj sdatadiskom mali krajsi koniec a hlavne sa ti vyjasnili aj osudy tvojej druziny, TU nic, cela trojka bola fajna, ale koniec nie, ked je ta peticia, tak ja by som bol urcite za to aby bola aj ina alternativa konca, napr. uplne znicenie reaperov :) v obrovskom boji (viem kus gyc, ale mne sa taketo scenky pacia) a potom vlastne by som bol spokojny, svety a rasy sa zacnu pozviechavat z tejto masovej genocidy a zacala by nova era a napr. by mohol vzniknut dalsi pribeh z tohto "sveta", pacilo by sa my to
  • Mě se honí v hlavě docela dost věcí o tom ... První díl měl kvalitní konec. Druhej byl kokotina největšího kalibru (pardon, ale když jsem viděl human reapera, tak jsem si poprskal monitor smíchy, protože takovej end je maximálně k smíchu a nikdo ho nemůže brát vážně). No u trojky jsem čekal něco normálního. To je hlavní hrdina umřel mi nevadí, ale tak zničenim mass reléček mi neodpověděli na otázky co by měli bejt v závěrečných titulcích jako "jak později dopadlo vyléčení genofágu" nebo "jak ostatní přijmou gethy" atd prostě co se stalo potom.

    ps.: Ta petice + debilní konec mi připadá nahrané od EA, že lepší konec maj hotovej a vydaj ho, ale jako DLC za další třeba 200,- a řeknou, že vyšli hráčům vstříct *7*
    • Veskoslav
      Proč kokotina? Je vysvětleno, že Reapeři mnohdy "přebírají" podobu svých "obětí". Tady zase někdo nepochopil a konec byl o to lepší, že jsi nejenom rozhodoval kdo přežije, ale jakou výhodu dáš Cerberusu.
      • trolo
        hlavne na koniec ME2 mali tvoje rozhodnutia velky vplyv - loyalty misie, volba partakov na urcite ulohy atd ... podla toho sa urcovalo kto zomrie - ci vobec shepard prezije atd... v trojke som cakal presne to.. suicide misiu ktora bola v dvojke paradne urobena. cely squad pokope s moznostami a DOSLEDKAMI mojich rozhodnuti a hlavne rozhodnuti z PREDOSLYCH mass effektov. ale nie... bum dostanes zasah laserom a vsetko sa zmaze. 15 min konec plny bullshitov, nonsensov a ziadne tvoje rozhodnutie to nezmeni..
        mas 2000 assets? ok tu mas modru
        3000 ? cervena
        waw mas 5000? tu mas zelenu...
        • zelena byla za 3000 *2* 4000 a 5000 byla za Renegade kde Shepard prezije
          • Veskoslav
            Já měl 4980 a to jsem si říkal, že to bude stačit:-D
          • trolo
            njn som to pomiesal ale jaky je v tom rozdiel? (okrem farby) :-D
      • Už vidim po vesmíru mezi těma hmyzovejma reaperama poletovat stejně velkýho humana ... prostě demence :D Jinak vim, že to tam je řečený, ale už jako nápad je to dost stupidní, natož zakončení druhýho dílu trilogie
        • Veskoslav
          Ono ti tak trochu nesedí velikostně. Lidský reaper byl maličký, naprosto nevhodný pro let vesmírem. Tudíž to, co psal kolega výšše je pravděpodobnější. Že to s čím jsi bojoval je uschováné ve schránce, díky které může útočit a cestovat.
        • Ja si rikal, ze jak maji takove ty "ulity" (jak brouci), ze pod tim maji kazdy specificky vnitrek podle rasy, ze ktere byli stvoreni :)
          Nebo druha moznost, ze od doby Protheanu si rekli, ze to proste chce zmenu designu. *3*
  • Já třeba vůbec nepochopil, proč Reapeři dávali Sheperdovi na výběr, když ho celou trilogii chtějí zabít ( a hlavně proč by se nechali sami zabít). Může to někdo objasnit?
    • Zahraj si hru a pochopis. Tohle je tam vysvetleno. To co psal T-Opel + Catalyst jeste zminoval, ze ho kombinace s Crucible zmenila a dala mu nove moznosti. Takze je mozne, ze bez instalace Crucible by Shep nemel moznost Reapery ovladnout, znicit ani sloucit.
    • Veskoslav
      Reapeři nechtěli zabít Shepardovou. Pouze organický, vyspělý život. Nižší, podřadné rasy nechávají přežít.
    • resp. to dítě/catalyst má být ještě něco jiného než Reaper, tvrdí, že Reapři jsou jeho výtvory. A že tím, že jsi se k němu dostal jsi dokázal, že ten cyklus je nefunkční. Címž vzniká spousta dalších otázek na které se neodpoví
    • právěže ne :-D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit