Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Když to tak teď prohlížím, tak jsem rád že jsem nad Bioware zlomil hůl už u Dragon Age jedničky *1* .
  • Veskoslav
    A jedna věc mě sere více než barvičky na konci, "DLC" s Protheanem. Za to ať se EA smaží v pekle. Zmrdi.
    • http://www.forbes.com/sites/erikkain/2012/03/12/bioware-and-ea-respond-to-dlc-controversy/

      hlavně že si to uměj obhájit...
  • http://www.youtube.com/watch?v=zRRpGlmtws8&feature=player_detailpage
    • Umaroth
      tyto praktiky se mi taky hnusí, ale dělá to snad jen EA. Activison ti dá kopici blostí na hru, a jiný vydavatel taky pridá neco ke komplet hre. Ale Jen EA si dovolí kus hry vyseknout a za 300 kc ti ho prodat....sprostota a jeste se nás snaží ochcívat a vodi za nos...
  • A taky chci jinej konec v L.A. Noire,nebo budu brečet *10*
    • Ja chci jinej konec v prvni Mafii:D
      • Konec v prvni mafii byl nahodou super *1* .
        • Chlapy nechte toho nebo si tu mafii asi podesáté znovu zahraju! *15*
          • Já jsem na dvaceti zatim :-D A ještě nikdy jsem ji nehrál s anglickym dabingem možná bych to měl zkusit
  • Jen nahodím jedno EA přísloví.

    http://www.youtube.com/watch?v=s_yxUHDZTq0
  • Veskoslav
    Ale na rovinu. Konec sice je pro mnohé zklamáním. Ale celkově jde trojka dost ovlivit, včetně průběhu. Ale taky hodně záleží, jak jste hráli 1 a 2 díl:)
    • 1,2,3 jako paragon každé rozhodnutí na základě paragona pak jsem zkusil mix a následně totálního renegáda a konce jsou stejné opakuji stejné

      takže dlc s dalším koncem? klidně si aj zaplatím JEN at tu je :-D
      • Veskoslav
        Mě se to nikdy epodařilo jet "čistého" anděla nebo "čístého ďábla". Vždycky se mi nakonec někoho nebo nečeho zželelo nebo opačně:-D
    • Ale jde o to že konec ovlivnit prostě prakticky nejde! Podívej se na můj příspěvek na poslední straně, na to co slibovali. A pak to srovnej s tim co v tý hře je.
      • Veskoslav
        Pravda no. Tohle je nejspíš spíchnuté horkou jehlou. Třeba to vyřeší "DLC", kteé buď budou za minimální cenu nebo zdarma.
  • Veskoslav
    Já nevím. Hru jsem dojel dneska, jelikož jsem se snažil udělat všechny úkoly (co se mi opět nepovedlo jako u všech dílu předtím, když jsem to hrál poprvé). Tak zachánil jsem jak anorganiky, tak organiky, zemřel jsem pro to, v co jsem věřil, zabil Záhadnho a zničil Cerberus, zabránil totální válce mezi Kvariany a Ghety a umožnil Tali najít domov, uzavřel spojenectví mezi kdysi nenáviděnými rasami, výlečil genogág. Na druhou stranu jsem zničil všechny hmotové přenašeče, zničil Citadelu. Zemřeli mi Anderson, Legion, Miranda při záchraně sestry, Mordin při léčbě a Legion se obětoval, aby jeho rasa mohla žít. Mě se konec líbil. Nevím, jak jinak to ukončit. Rozhodně ne nějakým happyendem, kdy sedí na lavičce starý(á) Shepard s Liarou a kolem běhá parta malých, sladkých, modrých Asariek:)Já jiný konec nechci a na to, že hru si koupilo tak 20-30 krát více lidí je číslo na petici naprosto mimo:)Ale chápu, že někteří by chtěli vysvětlení, co bylo dál a co se všechno stalo. Chtěli by zíběry na jásající lidi (no nevím, ale po těžké bitvě a válce bych rozhodně neskákal radostí, množná pohlédl na oblohu a usmál se, že jsem to přežil) ala Star Wars. Chtěli by vedět, co se stalo s Repaery, pokud je nezničili, chtěli by vedět, co se stalo s aliancí ras a se samotnou Aliancí, chtěli by vědět, jaký důsledek měl geofág. Ale ruku na srrdce, to by na to človk potřeboval další díl:-D Já peněz nelituji a u hodnocení 9/10 zůstanu a to i přesto, že se mnohým konec nelíbí. Ale nemyslím si, že by si hra zasloužil a 0-20%, jak někteří ze zlosti dávali.
    • smejki
      genogág, to je nádherný překlep *15*
    • Dejv
      Jak jinak ukončit? :) přečti si ten návrh co jsem postoval o pár příspěvků dál. Prostě Fuck U konec, protože to co Shepard udělal na konci by muj Shepard nikdy neudělal, ten by dal rozkaz full speed ahead! A rozdrtil by Reapery v boji, protože za sebou měl celou galactickou společnost....
      • Veskoslav
        Četl jsem:)Zajímavé a po pravdě u spousty her bych osobně měni konce, protože mi přišly piomé. Ale že ych kvůli tomu psal petice:)
    • Nejde tu o to, jestli je konec dobrý nebo ne a kdo umře či ne.
      Jde tu o to, že na konci spousta věcí z předchozích dílů přestane dávat smysl a hlavně že vím po závěrečné animaci vcelku prd o tom, co se komu stalo.
      A to si takováto série, kde si budujete vztahy s přáteli a potažmo civilizacemi a konáte spousty zásadních akcí prostě nezaslouží.
      Takovou pidi animačku na konci bych čekal u her typu Quake či Doom, ale ne u RPG ságy.
      • Veskoslav
        A tak u mě se dost věci vysvětlilo. Od Kroganů až po Rashi. Ano je tam pár otazníků, ale u které hry ne?
        • Ty víš co se na konci stalo s Rachni nebo Kragny? Nevíš.
          Víš jen co se stalo s Krogany předtím, než jste zautočili na reapery,ale co s nimi potom co jsi zmáčnul tlačítko není nikde řešeno.
          Nevíš po závěrečné animaci nic o žádné rase včetně lidí.
    • Umaroth
      jo ja taky nechtel happyend (cekal sem ho a neprisel, coz je dobry zvrat), ty 3 konce byly dobre, jen nechapu ze pokud prubeh 1&2 (pokuds importoval) mel vliv na celou hru, tak proc je konec linearni ve 3 smerech. Ta moznost REFUSE a koukat jak to dopadne, dle toho jak si ve vsech 3 hrach rozhodoval a jak velke sily jsi nashromazdil, ta tam chybi a byla by nejlepsí. A taky me dejove nastavlo ze nerekli jak to dopadlo s tvýma parťákama a znamýma.....to zustalo otevřené a plné otázek , co Garrus, Javik, James, Wrex, Grunt, Miranda, Ashley (moje romance, zustal jsem jjí přez druhý díl věrný), Liara, Tali.....Nesmyslně vybuchujcí mass relay... ALe i tak, kdyz se nad urcityma cernyma drama v deji nezamyslim, proste tyto otázky vytěsním a beru to tak jak je mi podáno.....tak Pocit super za 95%
    • De spiš o to, že všechny 3 konce jsou prakticky stejné jen to video má jiný barevný nádech.
      Navic, proč sakra Normandy vletěla do Mass Relay, když bojovala u planety země?
      Plus celková závěrečná bitva je nemastná neslaná, v žádném případě nedosahuje kvalit minulého dílu, stejně jako celý příběh.

      Po tom jakou tomu dělali reklamu a tvrdili že všechno bude mnohem lepší než ME2, že na tom pracovalo x-krát víc lidí atd. atd. je to celkem zklamání. Furt je to super hra, ale oproti minulému dílu prostě krok zpět.

      ME2>ME3>ME1
      • Veskoslav
        Pro mě osobn je každý díl jiný a radši je nesrovnávám, protože každý mi nabídl trochu odlišnou zábavu a trochu jinak mi dal zabrat. Ale je pravda, že tento typ konců může být nešťastný, ale zase jak jinak to ukončit? Jenom by mě zajímalo, co se stane, když jsem zachránil základnu Cerberusu, jestli to má nějaký nový vliv:)
        • Ja chci konec, kdy pomoci té zbraně rozsekam Reapery na mraky.

          Ale klidně bych se i spokojil se současnými volbami, jenže konečná animace každého konce je naprosto stejná!!! Jen je to jadnou načervenalé, podruhé namodralé, jednou Joker vyleze z normandy jako člověk, podruhé má jeho kůže texturu mikročipů. Animace kdy se mass relay propojují přes celou galaxii je tam naprosto vždy, jen v jiné barvě. Ale hlavně, nedává to skoro žádný smysl.
          • Veskoslav
            Tak já jsem Mass Relay pochopil, že byla vytvořena jako brány, které jsou mezi sebou propojené a pomocí "klíče" Citadely jsou fungující stroje. Tudíž když je zničena Citadela, ony jsou zničeny taky. Ale osobně bych si taky chtěl pár Reaperů sestřelit než půjdu do pekla. Ale myslím si, že podle vybuchujících lodí, co jsem viděl z Citadely, toho moc z flotily nezbylo:-D


            P.S. Jsem rád, že u mě Joker má ty "čipy", už kvůli EDI, navíc jsem se o to symbiózu snažil už ve 2. díle.
            • To je super že jsi to tak pochopil :) A každý kdo je spokojen nechť spokojen zůstane, já to nikomu neberu.

              Jen mi to prostě přijde, že celký konec je rychlokvaška. Čekal jsem něco mnohem většího, "minimálně" ve stylu ME2 kde se zapojí celá posádka, nějaký bossfight a "logické" rozuzlení příběhu, odpovědi na určité otázky které nepokládají další otázky ani WTF momenty - proč sakra byla Normandy někde u mass relay, když se u země bojovalo, jak by se asi dostaly ostatní rasy domů, když by bylo mass relay zničeno a flotily všech ras uvězněny na zemi, co to trapné vysvětlení proč nás přišli zničit, kdo je vlastně catalyst?

              Vypadá to, jakoby prostě BioWare došel čas a celý smysluplný konec zrušili, strčili tam ducha s nelogickým vysvětlením, vytvořili jedno video které prohnali 3x barevným filtrem a šlus.

              Možná by bylo lepší, kdyby ten celý závěr byl CGI video s jedním koncem, ale ať to proboha dává smysl.

              Vzhledem k těm peticím a diskuzím ohledně konce ME3 se to asi nedává smysl většině lidí.
  • Umaroth
    Ano,od zásahu od Harbingera ta hra je dodrbaná, nechápu ze 38hodin je to kralovska zabava a behem 10 poslednich minut si rikat neustale wtf, wtf, wtf.......nasd dejovyma non-sesensema. Ve výsledku kdyz se celá hra odvíjela od savů z 1&2 tak proc konec udelali linearne 3směrný ? Proč (z jakého důvodu) kazdá moznost znicit mass realay, proc to tam vubec rikaji, je to blbost, takhle tam zcela zbytecne pridat vec ktera diky arrival vyvolá otázku....''však to je blbost ne?'' jako ty 3 konce chápu....a líbí se mi...je to takový bittersweet....a to je dobre nemám rád cliché s princeznou a půl královstvím. Ale takový konec jako je v petici tam brutálně chybí, ve výsledku přesně takový konec sem čekal (nepřišel) a to, že by se odvíjel jak jsem se ke komu choval, ci pomoc sem vzal a čí zase odmítnul, čekal sem že autoři budou sledovat více osudy mojich partáku, kdo přežije, kdo kick ass.....kdo pomuze, a kdo třeba ztratí vůli bojovat....šlo z toho vycucat mnohem víceů. Jako to s tim catalystem je dobre, ze ja jsem v podstate v roli boha a urcim, jestli já budu udrzovat mir, nebo jestli syntezuji, nebo jestli znicim, ale s tim ze se chaos opet vrátí...ale to co je v petici tam fakt chybí, a vyhlo byse tomu tolka otázkám co ve me konec vyvolal... Jako musím pochválit ze bioware to nepodává černobíle, že nakonec odhalím podstatu reaperů, a zjistím, že jsou jen nástroje galaktické rovnováhy...jo to je vše super....jen ta 4/5 volba REFUSE... *9*
    Pro mě tedy nejsilnějším okamžikem zůstává toto: Jak začal klavír, tak sem skoro brečel...
    http://www.youtube.com/watch?v=k9z2TkVNWlM
  • Dejv
    Tohle je 4. možnost, která mi tam prostě chybí. Osobně to nazývám "Fuck U" endingem, prostě se Shepard vysere na ty 3. možnosti a vyřeší to po námořnicku, první kdo umře prohrál...
    Teď jsem na to narazil a jsem zvědavej co na to řeknete. Je to "nástavba" na finální rozhovor s Catalystem

    http://arkis.deviantart.com/art/Mass-Effect-3-Alternate-Endings-SPOILERS-289902125?offset=10#comments
    • Hairy_Ass
      To je vlastně kompletní scénář k tomu konci navrženém v té petici, ne?
  • Neviem, či to tu už bolo, ale ak nie, tak je to veľmi zaujímavé.

    http://xbigygames.com/from-ashes-was-part-of-me3-all-along/

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit