Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ringwraith
    Reakce na Veskoslav (včera 16:25):
    Pravda no. Tohle je nejspíš spíchnuté horkou jehlou. Třeba to vyřeší "DLC", kteé buď budou za minimální cenu nebo zdarma.

    EA? Bioware? DLC zdarma nebo za minimální cenu?!! Zdarma? Minimální cenu? EA?

    To určitě...
    • Zaeed byl k ME2 zdarma, ne?
      • Veskoslav
        Byl no, pokud jsi měl síť Cerberus. JInak stál Cerberus 1000 BP
  • Kinet1c
    je to ale celkom jedno ci clovek chape pribeh alebo nie, zaklad je ze tie konce su UPLNE o nicom, cela hra sa odohrava v duchu "znicime reaperov" a potom boom, no neviem, mne to prislo uplne od veci a co to decko nakecalo, no skratka, jasne celkom skvely priklad je quarian + geth hej, ale to zas nemusi byt pravda pre kazdu rasu a tak isto to vlastne bola uplna sprostost co tam nataral onen catalyst, skratka, cakal som nieco viac, cakal som aj nejake obsirnejsie info o ostatnych znamych grunt, wrex, garrus atd, co sa stalo snimi, ich osudy, prip. osudy tych onych svetov, thessia, dekuuna a inych domovskych svetov ostatnych ras, a NIC, len nejaky starec tam rozprava rozpravky, ono to uz aj taky BG2 aj sdatadiskom mali krajsi koniec a hlavne sa ti vyjasnili aj osudy tvojej druziny, TU nic, cela trojka bola fajna, ale koniec nie, ked je ta peticia, tak ja by som bol urcite za to aby bola aj ina alternativa konca, napr. uplne znicenie reaperov :) v obrovskom boji (viem kus gyc, ale mne sa taketo scenky pacia) a potom vlastne by som bol spokojny, svety a rasy sa zacnu pozviechavat z tejto masovej genocidy a zacala by nova era a napr. by mohol vzniknut dalsi pribeh z tohto "sveta", pacilo by sa my to
  • ten konec mi uplně zkazil dojem ze všech 3 dílů...doufám že aspon vydaj pár přídavků kde se vše řádně vysvětlí :)
  • Trol.diskuzni
    "its the call of duty of the action-adventures."
  • Taky vám dění kolem konců připomíná dění kolem zakončení seriálu Lost? Ten ukončili taky pěkně dementně.
  • Veskoslav
    A jedna věc mě sere více než barvičky na konci, "DLC" s Protheanem. Za to ať se EA smaží v pekle. Zmrdi.
    • http://www.forbes.com/sites/erikkain/2012/03/12/bioware-and-ea-respond-to-dlc-controversy/

      hlavně že si to uměj obhájit...
  • Třetí díl není tak špatný, bez ohledu na barvu bubliny, která je na konci, mě ihned po dohrání a zahození do skříně donutil vytáhnout ze šuplíku milovaný druhý díl *1*
    • Spades
      Ja se tak strasne tesil jak si po dohrani zahraju speedrun vsech 3 dilu, ale po tom konci sem je zas znechucene odinstaloval... snad nekdy priste
    • No to je prave to nejhorsi, mne trojka opravdu bavila, prijde mi mnohem lepsi, nez dvojka (ale na jednicku nema), proto mne ten konec tak nastval.
  • to je ubohost, zábavná hra s koncem starodávné ruské klsiky, že nejdeou do Romea a Juile, děte se bodnout s celým Bioware.
    Ještě nekupuji hry, jako ti šílenci ve frontách - hned, hned, hned. Zlatě je si počkat půl roku a je to pak se vším všudy - na tohle jim zvědavej opravdu nejsem. V postatě všechny koncovky u Bioware jsou příšernost, ale tohle je koruna mamlasů. *6* *6* *6*
    • Cypri
      zase bych to tak nepřeháněl.
      • no vlastně, na druhou stranu, mám i radost - a to z toho, že jsem si to ještě nekoupil *1*
        pro mě už to jsou jen píč*sove, pí*usove a jen p*čusove - jdu to omrknout a koupit si místo toho nějakou jinou hru a nebude to rozhodně od Bioware- vlastně oni už ani žádnou jinou nemaj *15*
        • Veskoslav
          A SW:TOR je od Marťanů, ne?
  • Něco nechápu: Pokud mají Reapři předejít vyhlazení organiky syntetiky (vlastně jednají pro jejich dobro), tak proč jednoduše nepřilezou jednou za XY let do galaxie a všechny ty vzbouřené syntetiky nevyhladí. "Jasně, radši zabíjat miliardy organiků...blabla
    • No ja zase nechapu, kdyz jsem pred chvili dohodl mir mezi Gethy a Quariany a Gethove zacali aktivne pomahat Quarianum s rekolonizaci domovskeho sveta a kdyz jsem dokazal dat dohromady EDI a Jokera, proc tomu modremu dementovi nemuzu tenhle argument vpalit do ksichtu a poslat ho i s jeho trema barvickama dop*ele
      • Veskoslav
        No vpálit by jsi mu to určitě mohl. Ale záleží, jestli by do té doby nevyhladili Reapeři zbytek galaxie *1*
    • Ale jim prece jde o ten chaos, co vznika jejich nepratelstvim. Organicke bytosti zachrani (z jejich pohledu) tim, ze je "vylepsi" na Reapery a mechanicke bytosti zachrani tim, ze je ovladnou (podle toho, co jsme videli ve valce Gethu a Quarianu). Po jejich zakroku by opravdu nastal 100% rad a zadny chaos.
      • O žádnej chaos nejde. To jsou jen kecy zmatenýho scénáristy, co nevěděl co s tím a už tuplem nevěděl, co je to definice chaosu. Chaos není nepořádek nebo zmatek, jak to spousta lidí (ne)chápe.

        Hlavně je to debilní. To je jako kdyby přišli vojáci z USA do Afriky a postříleli komplet jednu vesnici s tím, že by za čas tady vyrostli rebelové, kteří by se snažili sesadit místní vládu a byla by válka a tu nemají rádi. Trošku uhozené ne? Respektive by postříleli všechny nad 5 let s tím, že za 15 let se vrátí :)
        Navíc je to divné i proto, že spousta ras se přeci může vyvinout i bez technologie a robotů (třeba Rachni či zergové :) ). Tak proč i tyhle zabíjet? Btw nevím o tom, že by proethani používali nějaké rozvinuté anorganiky.
        Navíc když podle klučiny je vrchol evoluce syntéza, tak k ní nikdy nemůže dojít, když se to vždy všechno vyhubí a nebudou žádní syntetici.
        Nechápu, jak tak vyspělá rasa jako Reapeři a ten průsvitnej klučina, se může řídit tak přízemní logikou věci, předsudky a omezeností úsudku.
        • Dal sis dobrou prezdivku, sedi ti. Presne jak to pises, je to nelogicke? Ne. Je to svinstvo? Ano. Je to zle (z naseho pohledu)? Ano. Atd.
          A ano, Protheani byli ve valce s mechanickymi bytostmi, ktere sami vytvorili - v dobe kdy zacali vyhravat prisli Reaperi. Radsi si zahraj hru, tohle vsechno bys po dohrati vedel (pokud by sis dal zalezet).
          Catalyst mluvil o prave kompletni synteze, kterou byl schopny zaridit pouze diky Crucible. Z jeho zkusenosti a podle lore vyplyva, ze chaos pri souziti organickeho a mechanickeho zivota syntezu neumoznoval, prave naopak, bud mohli prezit mechanicke nebo organicke bytosti. Sam je mechanicka bytost, tak o tom asi neco vi.
          Kdyz se nad tim zamyslis a opravdu jsi hral vsechny dily (a ne jen hlavni pribeh), smerovalo to k tomuto konci. Uz od zacatku byli Reaperi spis arogantni zmetci co "vi nejlip" nez zaporaci co chteji vsechny znicit. Kdyby to tak bylo, tak letaji castej nez kazdych 50k let. Samozrejme to mohlo byt lepsi, mohli jsme mit moznost porazit Reapery konvencne a vzit osud do svych rukou - treba pri sile 7000.
        • napsal jsi "definice ..chaosu.."? definuj chaos..
      • a hlavně - organické bytosti nevyhladí úplně. Jen ty vyspělé, aby umožnili těm méně vyspělým se vyvinout. Stejně jako tu udělali u minulého cyklu s protheany a lidmi
    • MidnighT91
      O tohle tam vážně jde??? Co to je za DEBILNÍ paradox? vždyť to vůbec nedává smysl...
      • Bingo, prave jsi pochopil, proc je tolik fanousku nasranych :-) Ano, protoze ten konec NEDAVA smysl :-)
    • Organiků*
  • No nevim, muj konec byl z meho pohledu velmi pozitivni. Na druhou stranu byl nedostatecny - nemohu si pomoci, ale jako zakonceni trilogie se mi zdal odflaknuty, cekal jsem vic. Prilis kratke outro - cekal jsem mnohem vice informaci o vysledku meho snazeni.
    • Jeste jsem ME3 nedohral, takze nemohu soudit. Ale po nekolika hodinach hrani ME3, jsem spokojen a vnitrne ho prirovnavam k povedenemu filmu, ktery mohu sam ovlivnovat a pripadam si jako bych tam skutecne byl. A stejne tak u filmu neocekavam, ze po vyreseni kompletni zapletky, budu mit jeste dalsi film, ktery mi bude vypravet cely pribeh, co se delo potom (s trochou nadsazky). Respektive ho proste zakonci jak kdejaky jiny film, odchodem hrdinu ze sceny, nebo flaknuti pesti dotycnemu, ktery te celou dobu toho filmu nehorazne prudil :)
      • A tady prave ten odchod hrdinu / flaknuti pesti chybi. Ten Tvuj fiktivni film ma rekneme 7 hrdinu a koncil by tak, ze jednoho z hrdinu vyhazuji nekde z baru na ulici a Ty by sis rikal, a co tech dalsich 6? Umreli? Prezili? ...
        • Mno uvidim, kazdopadne si aspon jako film uziju ten prubeh :)
      • rancor1223
        Průběh je v pohodě, zmrvili jen ten konec...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit