Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MidnighT91
    Vyjadřilo se EA nějak tady k tomu http://www.youtube.com/watch?v=zRRpGlmtws8&feature;=player_detailpage ???
    • Ano. Ta aktivace jednoho řádku kódu způsobí to, že dostaneš companiona, který funguje. Ale jednoduše je to jen model s texturou. DLC je 600MB download, který obsahuje mise, rozhovory, cutscény atd. Proč je tato část už ve hře - jednoduše protože část s výběrem postavy nemůžou přepsat s DLC a proto to muselo být částečně už v základní hře.
      • owny
        Zajímavé, že ve dvojce DLC přidávala do hry postavy, co v původní hře nebyly a tady to nejde? Tak jestli teď vydají jediný DLC s jediným companionem, který už v základní hře teď nebude, tak si sami potvrdí další lež...
      • Můžou to přepsat. To byla zase směšná výmluva. Jde o to, že to dodělali před vydáním a chtějí ještě extra prachy. Kdyby to bylo součástí patche, tak nikdo nic nenamítá.
    • smejki
      snad ještě vtipnější je toto:
      http://www.youtube.com/watch?v=hMcVZQI6ybw
      reupload videa zde
      http://www.youtube.com/watch?v=tJMJN8FeOIs

      nádherná buzerace
      • Ringwraith
        Když už jsme u toho:

        http://www.youtube.com/watch?v=HQYQxsSo6IA
  • Věnujte pozornost hlavně datu uploadu... *1*
    A potom mi můžete povědět, co vám to připomíná...

    http://www.youtube.com/watch?v=rm82gjZDIDU
    • MishKonn
      Tak to si ze mě snad děláš prdel, ne?
      • Já ne. :-)
        Ale BW si jí dělá z nás všech. :-D
  • Samotná podstata toho konce imho nevadí (tedy zničení Mass Relays a Citadely - daň za zastavení Reaperů), to provedení je ale katastrofálně špatné. Od nasilně naroubovaného dítěte a vysvětlení Reaperů, až po absenci epilogu, tedy co se stalo s Normandy (proč sakra nabrala lidi ze Země, odletěla na okraj Sol a vstoupila do Relay tranzitu, když Shepard bojuje na Citadele), s armádou, všemi těmi lidmi, které Shepard znal. Co se stalo s lidmi na Omega stanici a Citadele. K čemu člověk verboval všechny ty lidi (Krogany, žoldáky)... Prostě celé tři díly člověk něco dělal, aby to na konci rozhodlo jen o nějakém nesmyslném číslu (síla armády).
  • Jen nahodím jedno EA přísloví.

    http://www.youtube.com/watch?v=s_yxUHDZTq0
  • Mě se honí v hlavě docela dost věcí o tom ... První díl měl kvalitní konec. Druhej byl kokotina největšího kalibru (pardon, ale když jsem viděl human reapera, tak jsem si poprskal monitor smíchy, protože takovej end je maximálně k smíchu a nikdo ho nemůže brát vážně). No u trojky jsem čekal něco normálního. To je hlavní hrdina umřel mi nevadí, ale tak zničenim mass reléček mi neodpověděli na otázky co by měli bejt v závěrečných titulcích jako "jak později dopadlo vyléčení genofágu" nebo "jak ostatní přijmou gethy" atd prostě co se stalo potom.

    ps.: Ta petice + debilní konec mi připadá nahrané od EA, že lepší konec maj hotovej a vydaj ho, ale jako DLC za další třeba 200,- a řeknou, že vyšli hráčům vstříct *7*
    • Veskoslav
      Proč kokotina? Je vysvětleno, že Reapeři mnohdy "přebírají" podobu svých "obětí". Tady zase někdo nepochopil a konec byl o to lepší, že jsi nejenom rozhodoval kdo přežije, ale jakou výhodu dáš Cerberusu.
      • trolo
        hlavne na koniec ME2 mali tvoje rozhodnutia velky vplyv - loyalty misie, volba partakov na urcite ulohy atd ... podla toho sa urcovalo kto zomrie - ci vobec shepard prezije atd... v trojke som cakal presne to.. suicide misiu ktora bola v dvojke paradne urobena. cely squad pokope s moznostami a DOSLEDKAMI mojich rozhodnuti a hlavne rozhodnuti z PREDOSLYCH mass effektov. ale nie... bum dostanes zasah laserom a vsetko sa zmaze. 15 min konec plny bullshitov, nonsensov a ziadne tvoje rozhodnutie to nezmeni..
        mas 2000 assets? ok tu mas modru
        3000 ? cervena
        waw mas 5000? tu mas zelenu...
        • zelena byla za 3000 *2* 4000 a 5000 byla za Renegade kde Shepard prezije
          • Veskoslav
            Já měl 4980 a to jsem si říkal, že to bude stačit:-D
          • trolo
            njn som to pomiesal ale jaky je v tom rozdiel? (okrem farby) :-D
      • Už vidim po vesmíru mezi těma hmyzovejma reaperama poletovat stejně velkýho humana ... prostě demence :D Jinak vim, že to tam je řečený, ale už jako nápad je to dost stupidní, natož zakončení druhýho dílu trilogie
        • Veskoslav
          Ono ti tak trochu nesedí velikostně. Lidský reaper byl maličký, naprosto nevhodný pro let vesmírem. Tudíž to, co psal kolega výšše je pravděpodobnější. Že to s čím jsi bojoval je uschováné ve schránce, díky které může útočit a cestovat.
        • Ja si rikal, ze jak maji takove ty "ulity" (jak brouci), ze pod tim maji kazdy specificky vnitrek podle rasy, ze ktere byli stvoreni :)
          Nebo druha moznost, ze od doby Protheanu si rekli, ze to proste chce zmenu designu. *3*
  • Hej co takhle petici za novej konec posledního Star Treku,aby ta alternativní realita přestala existovat,kdo je pro? *15*
    • Kteryho Star Treku? Enterprise? Alternativni realita byla snad uz za Krika. Copak se da rusit? :)
    • Vsadil bych se že takový petice existujou :-D
  • God-of-War
    Shepard to přežil... zvolte Destroy Reapers a na konci uvidíte
    • ano prezit muze nicmene je tam spoustu nesmyslu spoustu postav se umi teleportovat ale to sou veci ktere by se mozna dali vysvetlit jenze to nejhorsi na tom je ze se nedozvis co se stalo i kdyz shepard prezije tak nevis co se stalo z posadkou nevis co se stalo z ostatnima rasama je pravda ze clovek z fantazii si treba konec muze domyslet tak jak mu to vyhovuje npr kdyz je znicis tak z reaperu na zemi ziskas techniku aby si vesmirem zas mohl cestovat dejme tomu takovej happy end nicmene nekdo na eurogameru mel naprosto skvelej komentar cela hra konci dovolim si citovat :P Štředozem... Mordor. Frodo vyšlapal na horu osudu a těžce váží zda prsten hodí ho pece. Mezitím se před Černou branou sjela armáda zahrnující dějově velmi důležité postavy... Aragorn, Gandalf, Hobiti... začíná velká mela s přesilou skřetů a tato armáda nemá vlastně šanci. Vše visí na Frodovi. Ten se nakonec odhodlává hází prsten ho ohně a.... ... střih. Titulky. Prsten je zničen. Frodo vyhrál. Děj končí.
  • Rad bych pripomnel novy clanek na Kotaku, ktery evidentne napsali po tom, co si ty "konce" opravdu zahrali, kde s pozadavkem na novy konec take souhlasi.

    http://kotaku.com/5892676/why-mass-effect-3s-ending-was-so-terrible

    Uprimne, sam jsem neveril, ze je nekdo schopny behem 5ti minut zabit tridilnou herni serii, ktera je s nami uz od roku 2007. Opravdu jsem neveril, ze mekdo vyplodi takovyto "konec" cimz si definitivne zajisti, ze nikdo nekoupi zadne DLC, protoze at v tom DLC udela, co udela, dopadne to stejne. A presto se to Bioware povedlo.
    • Přečti si to znovu :) Říkají, že konce opravdu nebyly šťastné a že jsme měli dostat i důsledky našich rozhodnutí. Ale nesouhlasí s tím, že by se Bioware měl nechat donutit změnit konce od hráčů.
  • Já třeba vůbec nepochopil, proč Reapeři dávali Sheperdovi na výběr, když ho celou trilogii chtějí zabít ( a hlavně proč by se nechali sami zabít). Může to někdo objasnit?
    • Zahraj si hru a pochopis. Tohle je tam vysvetleno. To co psal T-Opel + Catalyst jeste zminoval, ze ho kombinace s Crucible zmenila a dala mu nove moznosti. Takze je mozne, ze bez instalace Crucible by Shep nemel moznost Reapery ovladnout, znicit ani sloucit.
    • Veskoslav
      Reapeři nechtěli zabít Shepardovou. Pouze organický, vyspělý život. Nižší, podřadné rasy nechávají přežít.
    • resp. to dítě/catalyst má být ještě něco jiného než Reaper, tvrdí, že Reapři jsou jeho výtvory. A že tím, že jsi se k němu dostal jsi dokázal, že ten cyklus je nefunkční. Címž vzniká spousta dalších otázek na které se neodpoví
    • právěže ne :-D
  • Readiness under 1750 = Earth getting destroyed no matter which option you choose
    Readiness 1750 = Choose to control the Reapers and Earth will be destroyed.
    Readiness 1900 = Choose to destroy the Reaper and Earth will be slightly destroyed (people turning into ash and stuff)
    Readiness 2350 = Choose to control the Reapers and Earth will be saved.
    Readiness 2650 = Choose to destroy the Reapers and Earth will be saved.
    Readiness 2800 = A third possibility opens up 'Synthesis' saving all beings, I assume that includes the Reapers
    Readiness 4000 = Destroy Reapers while saving Anderson and Shepard 'lives'
    Readiness 5000 = Destroy Reapers without saving Anderson and Shepard 'lives.

    Takže multiplayer je přece jen potřeba pro ten nejromantičtější konec, protože bez něj je readiness rating 50% *11*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit