Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Určitě mrkněte na youtube, mám tam zatím 2-3 Letsplaye z Pillars ....účet Luk4dlo
    • Luk 4 dildo
    • Proč by to někdo dělal?
  • Jediné, co mě zatím mrzí jsou realtime souboje. Co já bych dal za pěkný přehledný tahy. Ale pravda je, že tenhle systém jsem nikdy neměl rád a nejspíš již nikdy mít nebudu.
    • Mě zase tuze nebavily souboje v Divinity nebo South Parku, taky proto jsem ani jednu z těchto her nedohrál.
      • njn, pro nekoho to je souboj, pro jinyho hlavolam
    • walltar
      To je hodně subjektivní... Já bych se na to třeba ani nepodíval, nebýt toho, že to je realime s pauzou.

      Mě hry s tahovejma soubojema přestanou strašně rychle bavit. Protože člověk tahuje kvůli souboji s nepřítelem, kterého tady sundám první salvou svého popravčího týmu.
  • Záleží asi od druhu nepriateľov. Zvieratá útočia určite v skupinách.
    • A cigáni.
    • Ve skupině útočí všichni, fígl je v tom, že skupinu nepřátel nerozděluješ ve chvíli kdy vybíhají, ale v momentě kdy se otočí a vrací se na původní místo
  • Inak škoda že už nefunguje finta s vyplákavaním nepriateľov po jednom. Vždy zaútočí cela skupina:)
    • neni pravda. pravidelně vylákávám jednoho nebo dva
  • Jako dobrý. Určitě si to zahraju. Akorát mě přijde, že po vychvalování braků na 8/10 už vám dochází trochu slovník a v okamžiku kdy vyjde fakt dobrá hra pak recenze vypadá tak trochu jak reklama na produkty od applu. Prostě pak trochu učůráváte...
  • Chtel bych se vratit do doby, kdy jsem poprve pustil Wizardry 7! Od ty doby me uz nikdy zadny jiny RPG tak nebavilo...
    • Mě zase víc bavili Wiz8 a není to jen grafikou, začínal jsem na 8-mi bitech.
    • Wizardry 7...tak to maj ostatni RPG tezky potom :) Vzdyt je to s UU nejlepsi rpg historie :)
      • Tak se uz domluvte sakra...jeden ze Planescape Torment, další ze Wizardry, další ze Ultima, další Baldurs Gate, další tvrdi ze Gothic..osobne nechapu jak někdo muze vlizt nekam mezi lidi a rict tohle je nejlepší na svete..omez se jen na sebe, nebudes za blbce:)
        • Kazdej dycinky za sebe barde. Neustale pred kazdou vetu psat "podle meho skromneho nazoru" se mi trochu prici :)
    • tjn, tam me bavilo i jenom grindovat a vymazlovat figurky *5*
      • Vlastne jeste Grimrock, ale stejne jsem vydrzel u kresleni mapy na ctevreckovanej papir jen do patyho patra, uz to asi proste tak nebastim nebo nevim....;)
        • Cim je clovek starsi, tim je pohodlnejsi, to je vse.
  • btw, objavil som moj prvy bug v Pillars
    moja hlavna postava:druid - inac strasne OP povolanie
    cca 1 z cca 20 shiftingov sa animacia rozbije - je viditelny druid aj shiftovana postava:)
    • česky prosím
      • pre teba, kludne, ty malá česká nicko
        *7*
        objevil jsem můj prvy bug v Pillars
        moje hlavni postava: druid - inac strašně OP povolání
        cca 1 z cca 20 Shifting se animace rozbije - je viditelný druid i shiftovana postava :)
        • česky prosím
        • Chim
          A co je prosím ten Shifting? (já to fakt nevím *4* )
          ... klidně i po slovensky, mě slovenčina nijak nevadí.
          • walltar
            Druid se umí transformovat do takového člověkozvířátka ... Takže potom bojuje drápama a má celkem vysokou DR bez zpomalení normálního brnění.

            Třeba Armor s DR 10 tě zpomalí o 50% ... Ale Medvědí forma s DR 10 tě nezpomalí vůbec.
            • Chim
              Zrovna jsem na to narazil v manuálu. Díkes ;)
  • tak jsem si včera řikal, že si jen projdu dung pod strongholdem a půjdu spát

    o 10 pater niž "hm, tak asi ne" *1*
    • Morraw
      Který jsi lvl? Jaká obtížnost ? 10 pater už je dost. To je tak jednoduché ?
      • lvl tak 5, napoprvé jedu na normal, některé fighty jsou už dost, ale když si člověk rozdělí skupinky na menší části, tak to jde, ale ten fight s fampýrem na pyramidě (lvl 8 asi) jsem dělal snad 20 *1*
  • Dá se to hrát solo s jednou postavou, třeba se zlodějem? Je tam stealth, sneak attack a pokládání pastí stejné jako v BG?
    • akorát že ta past jde narozdíl od BG položit vždy jen jedna, takže s nimi už nejde na jistotu odpalovat bosse
    • Morraw
      Ano, ano. Ano, ano a ano.
      • no, to neviem, ci sa da dohrat solo, experience dostavas len za 10-12 zabitych priser z daneho druhu, a nevies zabijat priserky po jednej, utocia skupinovo
        • walltar
          Dá se to dohrát sólo... Je to vyvážené tím, že se ti XP nedělí mezi 6 postav.

          Je na to i acievement ve steamu.
          • Keyz
            Což není ve finále výhoda.

            Na konci máš mít dost XP pro všech 6 postav aby měli max level. Tedy jedna postava je spíše výzva pro zkušenější hráče a máš tu výhodu s XP na začátku.
        • kitovat se daj potvory v pohodě i po jedný
          • neviem co je kitovat, ale ked ma zahliadne jedna prisera v skupine, tak vybehnu vsetky :)
            • jo, ony za tebou běží, ale jen do určitého místa, kde to otočí a začnou se vracet na původní pozici, no a v tu chvíli střelíš šíp po posledním z toho vracejícího se průvodu, on se otočí a běží na tebe sám *4*
        • Morraw
          No tak nikdo neříkal, že to bude jednoduché. Navíc záleží na volbě obtížnosti, povolání atd..
  • Vypadá to úchvatně, jen škoda, že autoři nemají licenci na D&D, takže už se to neodehrává ve světě Forgotten Realms. Ale koukám, že je to i na Linux, takže paráda! (budu to moct hrát i na noťasu) *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit