Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • proč to neni v češtine doprčic co to ma znamenat
    • To víš, na PC krabicovky už prodejní úspěch nemají a tudíž nemaj distributoři jak zafinancovat potenciální překlad...
    • Zabij se.
    • mel jsi Obsidianu poslat prachy když je vybirali, 20 000 dolaru by asi na lokalizaci stacilo.
  • Tak Pillars bude asi super. Nevim jak daleko jsem, ale je to spousta akce, dobrodruzstvi, RPG prvku, perfekt. Mam dva problemky. A sice, kdyz mam treba 4 lahvicky na sobe v jedne ikonce, tak jak vzit jenom jednu? Kdyz je chci rozdelit stejnomerne mezi bojovniky. Zkousel jsem CTRL, ALT SHIFT + CLICK a nic. Druhy problemek je, ze se nescitaji bonusy u predmetu. Mam napr. brneni +2 resolve a ring + 4 resolve a bonus k resolve mam jen 4, ze brneni to nesecte ale pise to ze to je potlaceno. Takze celkem prekvapeni. Vite jaka je vyhoda dual wieldingu? Prijde mi ze mlati vzdy jednou a pak druhou zbrani a vyjde to nastejno jako jednou.
    • 1. Double click?
      2. Mám dojem, že to je stejné jako v DnD hrách, tam taky nešlo kombinovat např ring of protection +1 a cloak of protection +1.
      • Double clickem to vypiju
        • Klikni levým tlačítkem, tím se to uchopí, pak levé pusť a zmáčkni pravé. Chvíli mi to trvalo.
  • ja si to pustím na YT, ted už jen najít nejakého dobreho letsplayera. mužete to zkusit taky, je to lepší než hraní protože se nemusíte namáhat a nekdy i preskakují texty a jen vam reknou o co jde takže je to rychlejší.
    • to uz je dobra demence
  • Inak škoda že už nefunguje finta s vyplákavaním nepriateľov po jednom. Vždy zaútočí cela skupina:)
    • neni pravda. pravidelně vylákávám jednoho nebo dva
  • fallanga
    Ty vole, Vašku, nudnější recenzi jsem dlouho nečetl. To jsi měl nějaký minimální počet slov, že jsi to tak natahoval? Fakt hrůza.
  • Ahoj, pěkná recenze, na bg a spol. jsem vyrostl, tak jdu zakoupit a zkusit, namlsal jsi mě :)
  • Určitě mrkněte na youtube, mám tam zatím 2-3 Letsplaye z Pillars ....účet Luk4dlo
    • Luk 4 dildo
    • Proč by to někdo dělal?
  • Good, takze po dlhej dobe nieco opravdove pre mna. Otazka pre tych co to hrali(a hlavne recenzenta):

    Bez ohladu na to aka dobra hra je "na papieri", aky je realny zazitok? Naozaj sa jedna o pororovnatelnu kvalitu ako BG1,2 a ostatne? Nemyslim technicke veci ani "kolko je tam kuziel". Ale ci je to taky typ hry ktory vas tak dobre pohlti pribehom a hratelnostou ako stare hry. Koli ktoremu naozaj clovek pojde spat o 5AM. Dialogy, pribeh, hlbka, hratelnost, atmosfera atd. Je to naozaj *rovnako* dobre ako stare hry a ostane v pamati desiatky rokov ako jedna z najlepsich hier vobec, alebo je to len "opravdu velmi dobre" na dnesny standard? To chcem vediet, pretoze to je velky rozdiel, dik.
    • vaclav.pechacek
      Je strašně těžké porovnat zážitek ze hry, kterou jsem hrál tak těch 10 let zpátky, a Pillars. Jasně že mi připadá, že Baldur a Torment nic nepřekoná, ale to je zkreslené časem a nostalgií. Myslím že za pět let se možná budu podobně cítit ohledně Pillars. Protože nezodpovědnost v podobě chození spát až za světla ve mně rozhodně probudily :)
    • ja mam zatim za sebou jen prolog, ale uz dvakrat tam stihnul nekdo pobit cely moje okoli a mezitim tam byly takovy haluzove rozmazany pruchody podkresleny atmosferickou hudbou *5*
      • Ja sem se ty hudby vcera v noci uplne bal. Sem si musel k tomu pustit čt24 *13*
      • Ja sem se ty hudby vcera v noci uplne bal. Sem si musel k tomu pustit čt24 *13*
        • Meznia
          To bych si radši pustil cyklon B.
          • Coffin.Corner
            *15* Tohle si musím zapsat *15*
  • Cítím ve vzduchu mírnou inspiraci v knize / filmu Horns.
  • to je taký k o k o t retardovaný postihnutý :D:D veskoslav alias Tom Henks alias šklebící bestie
    • Tom Hanks je jen jeden, tak mě moc nes*r.
      • mazej chytat krevety

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit