Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak za mě společně z Bloodborn 10\10 jediná věc co mi trošku schází je víc namluvenych dialogu
  • maros.goc
    toto je hra pre správnych chlapov! :) :) :) nah Bloodborne ...
    • toto je hra pre správnych chlapov! :) :) :) nah Need for Speed ...
      Oh Wait!
    • Hraju obě, obě jsou skvělé, ale Bloodborne je asi největší herní zažítek, co jsem prožil. To je neskonalý masterpiece..
      • Změn si obrázek. Děláš ostudu...

        Konzolová hra se špatnou grafikou (krom hlavních postav) a stejným stylem boje (nauč se pohyby a pak to dáš vše ihned) je skutečný masterpiece. Opravdu tak někdo myslel jako zde...
        V seknci rubaček možná. Jinak sotva. Ani to není RPG. Je to akční rpg.
  • mohl by to nekdo srovnat s wastelandem? jak to že ten tady propadl a tohle dostalo vysokou známku? v čem je to jiné/lepší?
    • Maxi, co kdybych ti to vysvětlit v mém kumbálu.
      Proč dostalo diablo 3 tolik a Sacred 3 zase tolik? Tato otázka je paralelní s tvou. Pokud na ní dokážeš nalézt odpověď, nalezneš odpověď i na tu svou.
    • Jack1947
      Měl více bugů? Nebyl dodělaný. *3* *7*
  • Zdar,
    je doufám nějaká šance, že hra vyjde i pro tablety. Jinde než v MHD nemám čas hrát. Grafika by nejspíš musela být osekaná Dokončuju teď po 10ti letech BG ságu a je stále skvělá.Neumí náhodou někdo nainstalovat SCS mod na Android?
  • schali
    Čas ukáže, no a tady ukázal. Přestože byl Wasteland 2 kritizován mnohem víc, tak podle mě nakonec vyhrál. PoE má několik velkých problémů. Jednak jsou to podivná povolání, různý mixy bojovníků a kouzelníků, ale hlavní problém je systém abilit a kouzel. Nedivím se vůbec, že ta hra připadá někomu těžká. Když nemá funkční sytém abilit, tak jak chcete najít směr a hru si "zlehčit"? Vždyť to je samotný základ rpg, systém zlepšování postavy, který dává smysl. V konečném důsledku naprosto negativní *13* .
  • Keyz
    Tak kdo zabil sám toho prvního medvěda v jeskyni a jak? :)
    • elf druid + elf mag, dal som ho dole, na 3ti pokus
    • Morraw
      Ten solo, co jsem postoval dole měl paladina. Ale nevím jakou rasu.
      • Keyz
        To asi díky vhodné dovednosti. Medvěd má velkou přesnost a trefuje se snad vždy. Za rogue jsem ho sám většinou dorubal skoro do konce, hlavně díky první ráně z kuše která ubrala většinou přes 30 a poté palcátem.

        Blbý, že jsem si první level nedal body do Lore a tedy xp lezou pomalu. To samé kodex.

        Možná využil tohoto bugu: http://steamcommunity.com/app/291650/discussions/0/618457398976258195/#p1 *15*
    • Zabil jsem ho az jsem mel 6 clenu v parte a jak? Celkem lehko :-)
  • baví mě to a je to fajn se vrátit do minulosti, ale jsem rád, že se RPG vyvinuli, Bloodborne prostě nabízí nepopíratelně větší herní zažítek, který člověka nepustí po 50 hodin a pak vyflusne naprosto spokejeného. Tak a teď jsem zvědav na Zaklínače...
    • del0
      1. Tvůj názor na Bloodborne tu v diskuzi k PoE nikoho nezajímá.
      2. Tvůj názor je subjektivní.
      3. Srovnáš dva naprosto odlišné žánry.

      Z toho vyplývá, že si trollík, který musí za každou dávat všem najevo, jak je ta jeho oblíbená hra nejlepší. Prostě jak malé děcko, kterým očividně jsi. Hlásej si o Bloodborne třeba u vás před barákem na pískovišti, tady ti na to se*e pes. *15*
      • dle vlákna a plusů a mínusu bych řekl, že můj názor zajímá hodně lidí. Je tu minimum lidí, kreří zkusili obě hry a snažili se určit co je lepší herní zážitek.

        Osobně si myslím, že jsi největší chudák na Games.cz, je mi tě strašně líto, nejhorší je, že smrdíš u každé novinky u Souls her či Bloodborne a trollíš tam na úrovni Maxe a mně tu vyčítáš, že jsem se snažil obě hry nekonfliktě porovnat, čím si neskonale sereeš do huby a devalvujetě to na úrovneň duševního mrzáka a pokrytce...
        • del0
          "dle vlákna a plusů a mínusu bych řekl, že můj názor zajímá hodně lidí"

          Dobrej joke. Ty budeš asi ve městě nový. Zapomněli ti říct, jak to tady funguje.

          "Osobně si myslím, že jsi největší chudák na Games.cz"

          Osobně si myslím, že nějaké diletantské děcko pod anonymem mě nemůže urazit.
        • Vojta_Ilavsky
          Nejhorší je LV426.
    • walltar
      Tak to mě zase mnohem víc vyhovuje tahle stará forma RPG... Ovládání celé skupiny, hromady textů (osobně bych úplně vypustil mluvené dialogy a za to co stály ještě rozšířil psaný text, nebo přidal pár dalších map).

      Když hraju věci jako zaklínače, nebo ME tak to je hodinka a du dělat něco jinýho. U tohohle už sem šel 2x spát ve tři ráno a nemůžu se odtrhnout.

      Takže velmi rád popřu všechno co si řekl. *1*
      • Ono je těžké, každá hra má něco do sebe. Mass Effect, Zaklínač, Wasteland 2, Fallout (1,2,NV), Divinity. Já si je užila maximálně všechny. A Pillars plánuji také co nevidět :-D Jednou je to děj, jindy vizuál. Hlavní je, aby hra pohltila.
    • Veskoslav
      Dva zcela odlišné žánry RPG. To je jako srovnávat hokej a basketbal. Oboje je kolektivní sport.
    • filias
      Bloodborne je ale úplně jiný žánr. To se nedá srovnávat. Jestli se to někam vyvinulo, tak Witcher.
      • Vojta_Ilavsky
        Vyvinulo? Do Wiedzmina? Spíš se to degradovalo než cokoliv jinýho...
      • ale jdi, Zaklínač je úplně stený žánr jako Bloodborne... Máš to celé popletené...
        • Veskoslav
          Ne není. A nikdy nebyl.
    • Proč zde pořád pěješ ódy na nějaký konzoloví bloodborne? Na to máš komentáře pod recenzí bloodborne.

      "nepopíratelně" a nenapsal jsi ani co přesně aby to bylo tedy opravdu nepopíratelné. Jestli myslíš to, že to lze hrát pořád dokola na ng++++++++++... to pak ano. Stejně jako je možné běhat na oválu pořád dokola. Ale k tomu je debata pod recenzí k bloodborne. Ne zde. Tohle je RPG. Ne akční hra s RPG prvky.
      • proč bych nepěl, jsou to pro mě velice očekávané hry a jedna hra je minulost a druhá současnost. Obě hraji, jednu sem teď už dohrál, ve druhé už mám taky slušný progress, tak můžu porovnávat, jak stojí minulost proti současnosti. Ano, minulost má lepší RPG systém a hlubší RPG systém apod, ale herní zážitek, atmosféra, vcítění do hry, tam Bloodborne naprosto masakruje minulost. Vždycky jsem chtěl ztvárnění Prahy a Lovecrafta v takové atmosféře, ta hra je sen...
  • Pillars of Eternity - minirecenze

    Shédnuto cca 1hod gameplaye na YT. Vizuál hnusnej, nezajímavé postavy a ability. Hra vas zahlcuje spoustou slovního balastu kterej psal asi nějakej grafoman :) Příběh hodnotit nemužu ale ten je stejne v rpg zajímavej asi jako koupací čapka na poušti. Chybející AI.
    6/10 za snahu. Pokud jste fanda rpg mužete si pričíst klidne jeden bod *3*
    • niceguyfromrussia.ru
      "Shédnuto cca 1hod gameplaye na YT.."

      Bež kukať lets playe blondatých metrosexuálov na CoD a Minecraft a neotravuj. Ani si hru nehral, komentujúci nemal nad čím vrieskať ako to môže pri hraní nejakej hororovky alebo pri skriptoch v CoD tak ťa to nebavilo.

      Táto hra je nostalgia s čias ked išlo hlavne o gameplay,na príbeh a prostredie si musel využívať s časti vlastnú fantáziu a hra bola nesmierne pohlcujúca, chcela ťa vtiahnúť vlastnými rozhodnutiami a vplyvom a vyžadovala od teba veľa času. To fakt nie je asi pre teba - niekoho kto má rád polofilmové 6 hodinové skripty s komentárom a navyše nedá sa to pochopiť len z pozerania sa na video - musíš to sám hrať. Tak bud aspoň ticho, však raz vyrastieš a budeš mať vyššie požiadavky, potom sa môžme roprávať.
    • Obvious troll is obvious :)
      • Proč tady každý druhý má tendenci používat definici kruhem? To mi hlava vážně nebere.
        • veskoslav alias Tom Henks alias šklebící bestie, to je taký k o k o t retardovaný :D
          • Tak mi raději ty Maťův bratranče odpověz na otázku, proč kurde používají tu dementní definici kruhem? To je zase nějaký internetový fenomén?
    • ..ty ses blazen..:)
      • Ano, jasný blázen. Už volám doktora Chocholouška!
      • Blue.Shark
        Není. Je jen velmi dobrý troll.
        • walltar
          Troll určitě... Ale velmi dobrý? Tohle je klasický baiting... taková ta nižší forma trollů, kteří na to skutečné trollování nemají dost rozumu.
          • Ale pořád to funguje, tak proč to nepoužít. Kampříků kteří skočí po návnadě je dost :)
  • Je škoda že tiscali nemá recenzenta, kterého bych bral vážně a respektoval. Těch přešlapu tady bylo už hodně. Kdo je pecháček nevím. Jediní kterých názor má u mně nějakou váhu je smejki a Vávra, ale ten už asi psát nebude.
    • Chlape, ty bys potřeboval pořádnou dávku projímadla a špunt do prd*le ať máš taky něco v hlavě.
    • vaclav.pechacek
      Já zas nevim kdo jsi ty.
      • Muj tip je že je to tupé neotesané hov*do a troll...
        • co je potom lukáš grygar ktery dal skyrimu 10
          • Se mi nechce věřit, že alternativní Grygar dal mainstreamovému Skyrimu desítku
      • atakovanim čtenaru cesta nevede
        • Chim
          Měl bys ho nahlásit *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit