Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ucho
    to mi připomnělo tohle video, jedno z nejlepších: https://youtu.be/oHg5SJYRHA0
  • Luke the Fox To prostě umí
  • Rozhodně je skvělé, že se GamesTV vrací! Lukášův přednes je jako obvykle mimořádně kvalitní, Adam je trochu prkennější, ale věřím, že se to s přibývajícími díly změní k lepšímu. Osobně by se mi líbila trochu delší stopáž. Znělka mě, narozdíl od jiných komentujících, neuráží, ale asi by se dala udělat lepší. Jen tak dál, pánové.
  • Lukáš má pravdu, když kritizuje Horizon. Ta hra je fakt hloupá. Střílet z luku do robodinosaurů? WTF? Nic blbějšího už vymyslet nedokázali? To ty šípy mají takovou průraznost, že jso schopny prorazit titanovo-tantalové pancéřování? A kdo a proč vůbec ty roboty sestrojil? Jakou měli mít funkci, proč vypadají jako dinosauři? Ta hra nemá hlavu ani patu a působí jako neskutečná nuda.
    • Tak pravil Drizzt, The Glorious...
    • Řeknu ti tajemství, po tomhle komentáři působíš jako neskutečný jelito.
    • Člověče to je fakt hloupý komentář, uznávám, že ne každému to sedne a pár drobností bych tomu taky vytknul, ale např. proč to všechno je, tak jak to je, se máš dozvědět právě hraním. Mám nahráno asi 35 hodin, baví mě to a něco už jsem se dozvěděl, tak asi tak. :))
    • frag.ment
      Drizzte to bude asi jeden z hnacích motorů hry a příběhu, aby si zjistil proč se kolem prohánějí robozvířata a co se vlastně stalo/děje, ne? Hru jsem ještě nekoupil, ale jen trochu logicky uvažuji a pár recenzí jsem si přečetl.. A vzhledem k zasazení mi luk jako zbraň přijde celkem OK, než aby tam člověk pobíhal s nějakým plasmagunem nebo rotačákem.
    • TheGGG
      toto je přesný komentář od člověka co tu hru nehrál, nemá konzoli a jen se snaží trollovat...kdyby jsi hrál, tak víš, takto jsi zase za b!ba... Kdo a proč roboty sestrojil ti přeci devs neřeknou před spuštěním hry... chjo drizztíku, ty jsi šašula
  • Ještě se mi strašně líbilo, jak plynule mezi sebou jednotlivá témata navazovala. Žádná znělka pro každou hru, prostě přirozený vývoj celého dílu. Někomu to možná nevyhovuje, ale mně to přišlo super.
  • Sr_Lobo
    Super Lukáši díky moc! Tohle tady chybělo už pěkně dlouho!
  • Dotaz—Jaké hře patří třetí záběr intra?

    Komentář—A když už jste tím oknem zase zpátky, tak byste mohli začít ucpávat díry témat tuzemskými herními médii řídce pokrytými a hrami, co nemají nálepky na městském inventáři veřejného prostoru. Buďte mi dalším filtrem na v bahně skrytá zrnka zlata. K tomu Vám dopomáhej svatá trojice interaktivní kultury, ať už jí máte hozenou jakkoli.

    PS—Helikoptéry mě ve Wildlands (playstation) betě bavili nejvíc. Ovládat se dají, jen to není mechanismem dopředu šipkou dopředu, ale postupně naučeným citem a logikou vzdušnýho proudu vrtule.

    Ať se daří.
    • janchor
      Díky! Třetí hra je Deios a intro obecně odráží skutečnost, že GTV bude dál zvedat povědomí o hrách všech žánrů, tvarů, barev a rozpočtů.
    • Někdo by mi měl napsat, že tam má být tvrdé "y". Wait a minute...
    • Jó, intro by chtělo celé rozebrat, je tam několik zajímavých záběrů, ale vůbec nemám tušáka z čeho…
  • Mart9
    To povídání k videu to chtělo nahrát taky s tou ozvěnou, kterou tam máte, když jste v záběru s Adamem. Takhle tam byly moc znát ty přechody ve zvuku a nepůsobilo to přirozeně.

    Ale jinak jsem nadšenej. Těším se na další díl. Hlavně se mi líbí, že to má víc než 5 minut.
  • Do diskuzí (téměř absolutně) nepřispívám, ale vaše pořady sleduju a musím říct, že Lukáš je prostě klasa *1*
    Víc pořadů, jako byl tento, víc Lukáše!!!
  • Pěkné pěkné :) a má to styl, což je samozřejmě z velké části Lukášem. Taktéž bych uvítal delší stopáž.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit