Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Alex81
    Omlouvám se za OT ale tady to docela žije. Eurogamer už nefinancuje xzone? Zavítal jsem tam po dlouhé době a koukám, že snad v každém článku je "koupit na Alza.cz"
    • Proc to nenapises do bleskovek, tam se resi vsecko.
      • Alex81
        ok
  • zasloužených 5/10. Tohle bylo vždycky značně přehypované komunitou...
    • ne tak prehypovane jako zelda, ff serie nebo hry od from softu
  • Gamesczlejerk
    Ahoj. Je tahle hra R P G? *5*

    PRAISE GERETOD OF REVOLVER
  • homeles8
    To je paráda! Až dohraju Pillars, tak další hra je jasná vobla. Nikdy jsem původní nehrál :-)
    • taky bych chtěl být zase zpátky na základce a mít čas hrát průměrné hry...
      • homeles8
        já ne
  • vzít x let starou hru, fláknout tomu podporu pro 4K, učtovat si 20e. Wau, to je aspon byznys. Se proberte nerdi, co doprdele tady fnakate, vždyt je to zlodejna. Jsem rád, že to recenzent strhal...
    • Jo, lepsi je udelat novou hru, mikrotransakce, p2w, bez zabavnyho obsahu a uctovat si 1200E.
      • presne tak, aspon platis za nový obsah a ne už vytvořený *3*
  • Fordzy
    To je zase recenze úplně k ničemu... Čekal jsem, že recenzent zmíní detaily o přidaném obsahu napsaném Avellonem, ale očividně hru pan recenzent jen zapl a hned napsal recenzi. A vytýkat grafickou zastaralost je k smíchu... To byl právě záměr, aby byla zachována původní stylizace a hratelnost, také to není remake, ale jen vylepšená edice, která decentně vylepšuje originál. Pan recenzent asi očekával remake s grafikou na úrovni Zaklínače... Já jsem spokojený a jsem rád, že si hru jen nainstaluji a nemusím strávit hodinu docela složitým instalováním modů, abych pak zjistil, že mi něco nefunguje viz. retroduo Pavel a Olejník.
    • Kinet1c
      ze mody, hm, njn, si pametam ked som to chcel spustit na novsom systeme to bolo asi na vistach ? neviem, skratka neslo to, musel som sa prehrabat a najst tie mody a vsetko to co urobilo hru hratelnou, ma pravdu recenzent, da sa to z modmy urobit tym cim je tato vylepsena verzia, ale je jednoduchsie ako pises, nainstalovat a hrat a nesr...at
  • jeanczarny
    Hru jsem hrál kdysi (snad ještě na základce), neuměl jsem anglicky, nechápal co se tam děje a stejně jsem si to užíval. Původní verzi nevlastním, takže jsem EE edici proto koupil z fleku. Běží mi to na současných systémech aniž bych musel modovat a přidává to pár prvků, které zpříjemňují hraní. Nový obsah jsem nečekal a ani bych ho nechtěl, jinou grafiku či textury ve vyšším rozlišení nepotřebuji. Chci si to prostě zahrát v původní formě, jen oprášený a mírně vyleštěný...a to jsem dostal.
  • Tak ono vedle hitů jako Zelda(97%), Persona 5(94%), to opravdu působí jako čistý mediocre....
    • Thorleif_cz
      Rozhodně dává obrovskej smysl porovnávat open-world rpg z pohledu třetí osoby s remakem klasickýho izometrickýho rpg s pauzovacíma soubojama.
      edit: Safra, zapomněl jsem nejdřív refreshovat stránku...:D Souhlasím s vyjádřením Španělské Inkvizice.
      • jakej remake?? jenom remaster aby to šlo na mocderních systémech bez s*aní
    • Inquisitor
      Srovnávat tyhle hry je trošku mimo ne?
    • taky si myslím, že je potřeba to srovnat se současnou špičkou. Když to srovnáš se Zeldou, tak to možná ani na těch 5/10 nevyjde, takže si myslím, že těch 5/10 ještě není vůbec špatné.
      • Tak když srovnáš story, tak Torment jasně vede, když srovnáš gameplay a ostatní prvky, tak se Torment ani nedostane na bodovou stupnici proti Zeldě, takže jo, těch 5/10 je ještě v pohodě.
        • to záleží, podle jakých kritéríí to posuzuješ, resp. na to, že je hratelnost obou her založená na něčem úplně jiném, protože když budeš Zeldu posuzovat podle úrovně rozvětvěných dialogů a možností při rozhovorech, nedostane se proti Tormentu ani na tu zmiňovanou bodovou stupnici, když budeš Torment posuzovat podle možností fyzikálních hrátek v enginu, tak se asi moc nechytá, to máš pravdu *4*
          • Tak hry by se měly primárně posuzovat dle gameplaye/dle hratelnosti, mechanik, combatu apod. Opravdu rozvětvené dialogy by měly být to poslední, když je ta hratelnost nudná jako cyp, tak nepomůžou ani rozvětvené dialogy *3* Zelda převálcuje Torment ve všech kategoríí hratelnosti, takže klidně můžeme Torment v tomhle směru považovat za průměrnou záležitost. 20 let je 20 let, teď už jsme mnohem, mnohem dál, co stačilo na kult v 99, tak v roce 2017 stačí na 5/10...
            • Joj: neplýtvej dechem... lidi bez trojmístného iq zřejmě nebudou cílovka, tomu to nevysvětlíš *15* nemá to na něj dost barviček a výbuchů tak je to nuda
            • To je tak primární herní mechanika pro gamebook ale ne pro hru, když to vezmeme v globále, tak tam je vše ostatní podprůměrné a to i týče herních mechanik, co dělá hru hrou a ne gamebookem...

              20 let je 20 let...
            • ty asi nechápeš, že dialogy a volby jsou to, na čem je hratelnost Tormentu založená, je to základ hratelnosti i herní mechanika, v tomto ohledu to Torment Zeldě snadno natře
      • Souhasím, hezky napsáno.+
  • xxxy
    na steame zo 170 hodnoteni je 95% pozitivnych, z tych 7 negativnych su 4 cinske kde sa stazuju ze nemaju este cinstinu v hre (bude pridana neskor), takze hraci su spokojni a to je najdolezitejsie...

    tato recenzia je mimo, fanusikovia nechceli ziaden pridavny obsah, preto tam ani nie je, a nie kazdemu sa chce riesit xy modov aby mohol staru hru hrat poriadne, radsej si zaplatim EE ediciu (navyse s povodnym autorom riesili opravu niektorych bugov), odohral som baldurs gate 1 EE, baldurs gate 2 EE, icewind dale EE a bol som spokojny, bolo to vyborne spravene a skvelo hratelne...
  • Recenzent je s prominutim I D I O T!

    Priste to dejde nekomu kdo poslednich 20 let nehral hry se sipkama ukazujici dalsi objektiv...
    • Recenzent psal dle toho jak to vidí on. Souhlas či nesouhlas, je jen na tobě, ale není důvod se uchylovat k sprostotě.
      • Kinet1c
        je ked recenzent posudzuje hru z hladisk, ktore hra ani nemala v umyslu splnat, je to ked uz to myslim co najpriaznivejsie, tak lenive s pohladu recenzenta, ze si nedal namahu poriadne preskumat o com to je tato EE verzia hry. Ocakavat rozsireny obsah, ked to vobec nikto nemal v umyslu, je hlupe. Je vidiet, ze nehral tuto hru a ked tak len zbezne, tak ako aj povodnu. Spustil obe, porovnal, napisal. Nepozrel sa po info, cohra mala ci ma obsahovat vo vylepsenej podobe. Iba splacal par svojich myslienok, ci zelani co by hra mala obsahovat pre tuto dobu. Podla toho hodnotit hru nemalo zmysel a skor by bolo lepsie ak by tuto recenziu vobec neuverejnil. Staci si vyhladat povodne recenzie a pridat si vylepsenia a upravy na nove OS a vysledok je omnoho ziarivejsi ako toto co tu stvoril tento amater.
    • To jsou nějaké hry pro fotografy? *4*
      • Ne, jen prirozeny vyvoj jazyka.
        • Mhm. To víš, že jo. *3*
          • Proč sem stále cpeš ty svoje rádoby vtipné dotazy, dworkin? Je tu diskuze k perfektní hře, nechápu, z jakého důvodu ji stále dokola zapleveluješ nesmyslnými poznámkami.
            • Chováš se jako prasátko, nejsi ty náhodou imunolog? *4*
            • To, že tu jakýsi recenzent dá 5/10 neznamená vůbec nic, zvlášť když vytkne, že to nemá nový obsah, o který nikdo nestál. Tohle se dělalo čistě pro to, aby to fungovalo na nových systémech, a nemusel jsi trávit hodiny aby jsi to vůbec spustil. Na tom je ostatně založený celý gog. A ty dworkine okamžitě přesťan s těma pseudovtipnýma odpověďma. Fakt už je nepříjemný všude vidět ty tvoje rozčilující přitroublý kecy ...
            • Prý perfektní hra *1* 5/10 vidím v recenzi...
            • Mám tady dva příspěvky a z toho jeden je dotaz. Takže si mě evidentně s někým pleteš. Nebo --- no, budu laskavý a budu předpokládat tu první variantu. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit