Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mechwarrior_bw
    nemyslel som si, že to napíšem ale vyzerá to lepšie ako som dúfal, mapa Caspian Border sa vpíše do histórie multiplayeru veľkými písmenami.
    • nevies pls heslo na caspian border? ak ano napis thx
      • MishKonn
        DICE dnes ukončili testování této mapy a vypli všechny servery, na kterých jela. Darn.
  • Zatim velke rozpaky. Ani nemam chut se o tom moc rozepisovat. Pristup do options az ve spustene hre je epic fail. Battlelog je odpoved na otazku kterou nikdo nepolozil a Origin je jen trapnou parodii na Steam. Kdyz prihlednu k zdejsimu videu tak me udivuje ze pokrokovy engine za ktery je Frosbite 2.0 vydavan umozni postave projit skrz hlaven tanku. Acog na M4 odemceny dosud nemam ale zrejme se mu obloukem vyhnu, protoze by mi hrani znechucovalo vedomi ze autori nebyli schopni zohlednit ze v jeho hledacku ma byt videt pevna muska na zbrani. Kdyz prihledu k soucasnemu stavu odhaduji ze by hra mohla byt pouzitelna tak v puli prosince po par GB patchu.
    • jak pri ktorej ybrani pri m16 asi hej pri modernejsich zbraniach kde sa da ten neohrabany kus zeleya sklopit by nemal vo vyhlade acogu branit.
  • Ja to vravím furt, BF už nie je vojenská hra. Teraz je z toho taká teplejšia verzia ramba *9* Ale kto má rád BFBC2 a CODy, ten bude mať rád aj toto. O to vývojárom aj šlo no...
    • Ono hodně záleží na lidech, už to nehrají ty lidi co dřív, přišla nová generace
  • Hra se mě zdá taková těžkopádná, animace strnulý a pořád ty stejný, grafika rozhodně nebere dech a to že hra padá přičítám té betaverzi přecejenom...
  • co se týká plynulosti, spokojenost, mám core I5-750, 4 GB ram, GeForce GT460 a na tom W7. Pravda, hraju na 19'' monitoru, takže pouuze 1440x900 pxl. Nastavení grafiky vše na high. I tak je tam všech těch efektů až moc:-)
    Zkušenosti mám s BF2 (300 hodin) a COD (MW a MW2 cca 800 hodin) a vidím ve hře stejnou nemoc, jakou (dle mého) měla série bad company - pohyb/úkony, ve mě budí jakýsi pocit těžkopádnosti. BF2 to neměla, COD to nemá, bad company a cokoliv na Frost enginu ano. Uvidíme dál, zatím jsem hrál hodinu a půl, třeba je to i o zvyku. Každopádně pomalost samotného hraní (pomalý postup metrem, například) naopak vítám. Když se sejdou dobří hráči, je radost vnímat, že postupují efektně, krok za krokem, sloup za sloupem, z krytu do krytu. Naopak, když je tu - jak tu psal P.Poláček - místo spoluhráčů anonymní banda sobeckých zakempených ignoratů, člověk má pocit, že hraje špatný team deatchmatch a modlí se za death cam, aby se mohl těm zbabělcům pomstít:-)
    Nad čím bych si spíš jen tak nostalgicky postesknul, je atmosféra a hlavně PŘEHLEDNOST staré BF2, kdy člověk nepřítele viděl i na střední vzdálenosti a dobře se to hrálo. U novějších Battlefieldů si nějak na přemíru detailů nemůžu zvyknout (nemluvě o všude poletujících papírech, jiskrách atd, které člověka jen matou)
    • PS: nechápu stížnosti na battlelog v prohlížeči. Ano, je to nestandardní, ale aspoň nemusím v pauzách překlikávat do prohlížeče, abych se zabavil:-)
      A zajímalo by mě, co za prohlížeče mají ti, kterým našly doinstalovat zásuvné pluginy... Firefox s tím neměl absolutně žádný problém.
  • No celou dobu počítám že BattleField 3 bude mít hodnocení tak 7-8.
    To jsem betu ještě nehrál.
  • jediny, co me zatim opravdu vadi krome bugu je nemoznost vlizt do Squadu s kamosi. Clovek ma moznost squad jen opustit nebo si najit nejakej, ale vetsinou to hodi cloveka do toho, co v nem byl. Jinak jsem zatim spokojenej, ale to asi proto, ze jsem hraval BFBC2 od betu taky a vedel jsem do ceho jdu, ze to opet bude zabugovany az to hezky neni a bude to jeste zabugovany nekolik mesicu po vydani :D Kazdopadne hra jako takova je dobra a uz se tesim az to vyjde.
    • neni pravda, dej se do stejne party v com centru v battlelogu a bude te to hazet do stejneho squadu s kamosema...
      • Fakt ? Myslel jsem, ze v tom com centru je ta parta jen pro kecani :) Dik
        • nojo... battlefacebook, co nadelas...
  • zda se mi to, nebo ty stihacky letaji tak pomalu ze pujdou sestrelit i z pusky? :)
    • Jn to je lol.
  • Grafika parádní i to není tak naročné (mám 5650) a jedu na medium /něco high, sice jen kolem 30-55FPS ale jde to.Vážně mě ta optimalizace docela překvapila, ale jinak asi hru nakonec nekoupím.Zrovna jsem koupil RO2 a ten mě nakonec chytnul mnohem víc.Nevím přesně co mě na hře odrazuje, asi to budou všelijaké malé drobnosti co mi prostě nesednou.
    Nakonec to zase dopadne že koupím mw3 a do toho si občas zahraju RO2. *7*
    • To není optimalizace, ale betaverze je graficky očesaná takže předpokládám, že plná bude náročnější
      • Nebude to tak že akorat přidaj ňáké ty extra detaily?Nevím podle mě plna verze pojede možna i líp, aspoň to tak u většiny titulů býva.Řekl bych že medium v betě bude odpovídat i medium detailum v plné hře a rozdíly budou až ve vyšším nastavením.
  • Po te aktualizaci battlelogu je to propadání do textur ještě horší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit