Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ten blikající a světélkující HUD mě vyložene irituje.Jak nějaká diskotéka.
    Ale ono je to v dneění době asi moderní,když se člověk podívá na většinu fps poslední doby.
  • pro me od BC2 pomerne pokrok (BC serie se mi proste nelibila) jako hrac BF2, se mi to vcelku libi.. (zatim jsem hral jen bitvu s namestim) animace mi neprijdou spatne.. konecne to vidim vic z "vlastniho pohledu" kdyz vojak skace, zveda se, nejde strilet, potrebuje chvili na zamereni, trosku rychlejsi tempo mi nevadi.. taky sem zaznamenal vetsi potrebu mit nejakou taktiku...
    preci jen valka je rychla.. a neceka..
  • http://www.youtube.com/watch?v=H9ndz13zUms&NR=1
    http://www.youtube.com/watch?v=Z4ZL0Z3oiK8
    Tady je cynical brit v Caspian Borderu a jeho dojmy.
  • Tak ted sem u Beta Battlefieldu 3 byl asi pres pet hodin vkuse a musim rict ze dobra hra:) Hraju to na notasu s Intel Core i5 2410m a GeForce GT 540m s 96streamcpu 1gb a 8GB DDR3 a jede mi to vse na high v rozliseni 1366*768 (ale bez vyhlazovani) a vubec se to neskube krasne plynulej framerate, nemeril jsem to teda frapsem ale zadny laggy sem nezaznamenal. Jak nekteri lidi pisou ze je to vyhazuje atd tak to me za celejch pet hodin hrani vubec nepotakalo jedine v cem byl problem bylo kdyz sem odpoledne okolo te treti chtel tu betu stahnout tak jak byli pretizene servery tak sem musel asi 15min cekat nez se mi vubec nacetl origin ale tak to prikladam velkemu navalu lidi. Jinak bohuzel mapu caspian sem nemel tu cest vyzkouset ale verim ze bude tak trikrat lepsi nez metro ale i ta mise métro je skvela:) uz se nemuzu dockat az to vyjde a prijde mi moje predobjednavka limit edice s bonusy od xzone i stou krabickou:D

    Jinak chci rict, tenhle rok natrhly kluci s DICE lidem od activision docela pr.el :D
    aspon se v activisionu zas probudel a treba dalsi rok nebo dva nam konecne take nabidnou novej engina atd a nebudou jen recyklovat, je videt ze proto aby hry jako cod a jine ktere kazdorocne jen recykluji potrebuji obcas trochu provetrat vyprasit aby si uvedommll ze zaspali a ze by stim mely neco delat. Takze tento rok co se tyce pc strilecek vidim battlefield 3 jako jasnou jednicku.
    (jeste jsem premyslel o orchestre2 ale to sem zkousel a vubec me to nechytlo:/)
    • Walldstein
      taky se těším na svou plechovou krabku od Xzonu...
      Kluci z DICE natrhávaj Velectěné řitě Activisionu snad pokaždý, ale je fakt že letos se jim to povedlo opravdu dokonale....
      Orchestra 2 je zajímavá v tom že ti chybí zaměřovací kříž a že aby jsi něco trefil musíš použít mířidla, blíže se dost realitě...Singl stojí za prd, ale v multy je to celkem nářez...
  • vie niekto napisat ako je to s narocnostou oproti BC 2 ? snad bude ta narocnost taka ista popripade dobre graficke nastavenie v hre
    • nenech se zmast. me to je jede absolutne srovnatelne. athlon x4, atina 5770, 4gb ram (prej lowend) a jedu na high s 40fps. dostal bych z toho vic, kdybych sel na nizsi detaily...
      • s tim low a i tak nestiha nekdy je to na Phenom X2 550, GTX260 a 6GB RAM ... az nebudu linej tak to nahodim (ale asi az plnou verzi) na pracovni PC a uvidim ..
        • holt proste po dlouhe dobe vysla hra delana na PC a tak x-let stare pocitace nestihaji ..
    • beta jde pocitove hur (fraps jsem nezapinal), v BC2 jsem mel krom HBAO vsechno na max, 4xAA a FPS nesly nikdy (!!!) pod 50.. tady mam high medium 2xAA a v lesoparku mam kolem 40FPS (+problikavajici grafika i s beta ovladaci). (athlonIIx4 oc, 460 eoc, win7-64b)
    • nevim jak plna verze ale beta je narocnejsi nez BC2 .. BC2 jedu na high, BF3 na low ... abych se drzel nad 30fps .. a i to padam sem tam pod 30 ..
  • po nejakych 5 hodkach zanechal nejlepsi dojem fakt, ze implementovali prepinani rezimu strelby .. jinak zabavne to celkem je (i kdyz Metro je uz celkem nuda), akorat to chce jeste hodne poladit .. bugu pozehnane, zbrane trochu slabe .. 6-7 zasahu nez nekoho slozim AKckem ? .. 2-3 (vcetne headshootu) s dragunovem ... tj misto assaulta zvolit snipera, z pusky sundat optiku a jde to .. ale HS ma byt smrt z cehokoliv
  • MishKonn
    Mé dojmy se nevešly do 1500 znaků:) Více zde:
    http://www.facebook.com/notes/martin-hejtm%C3%A1nek/dojmy-z-pc-betaverze-hry-battlefield-3/10150394511366810
    (i pro facebookové (z)neuživatele:)
  • Hraj je to dobra ,v pohodě šlape i na mém stroji ,ale ten jejich battlelog je prostě na přez držku !!!!!! Nevím kterej kokůtek to tam vymyslel .
  • calwin
    je možné napísať "dojmy" aj v slovenčine? :D

    každopádne som to napísal tak už je len na redakcii či zverejní :)
    • Si myslím, že když to budeš gramaticky správně, tak asi jo(ale radši nechám odpovědět redakci, takže to zatím ber s odstupem).
  • Battlefield 3 MP-Cod v hezcim kabatku a větši mapou. Nevim proč stim lidi dělaj takovy caviky:)
    A to ani nevim ještě jaky bude mět Cod grafiku...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit