Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já vyhlížím pošťáka. Takže samý lepší =D.
  • conflig
    Já sem teprve u druhého instalačního disku :) snad to taky stihnu do půlnoci :DD
  • Mart9
    Zaprvé už to nemaže redakce a zadruhé to není závadný příspěvek, pane fašista. Pokud se tady něco maže, vždy je k tomu důvod, mně třeba žádný příspěvek nikdy smazán nebyl.
  • Bezproblémové hraní na PC.

    (očekávám, že to opět redakce smaže)
  • walltar
    LoL... Tohle se stalo snad u pár indie her. Ale tohle zapomenout u GTA5?

    ... No já vidím, že jsem dobře udělal že čekám na reporty ohledně výkonu. Tak za měsíc se podívám znova jak to jede.
  • Jack1947
    No, jinak se dá účet dělat když se něco podělá v tom tvém dosavadním účtu... jinak souhlas je to otrava a trapné...
  • Já mám na PC jméno bez háčků a čárek, ale lituji ty, kteří ne, muset si dělat kvůli jedné hře druhý účet a bordel v PC. Nepamatuji, kdy naposledy hra takového jména měla takový banální problém. OSTUDA JAKO PRASE.
  • Jack1947
    Kriste, takhle po ránu takové fory... *7* přiznám se že jediný problém s pálenkou jsem měl (na xku) že jsem to špatně pochopil jak se to spouští... ale že to na pc nepojede kvůli jménu, tyvle to už je hoodně silná káva.

    Potom bude crack na pirátskou verzi a hle pojede to jedna básen že, už nevím jak tomu bylo u GTAIV tehdy (hrozně moc let zpátky) ale mám zato že to jelo ok. Tedy "ok" ropzumí se že šlo spustit... a to tam byla to otravná rockstargames službá sociální.

    No, to by se mi nestalo, s tím jménem, holt hloupé jména kde jsou speciální nepovolené znaky mají smůlu.
  • Já teď stahuju a budu to mit prej za 1hodinu 30min a ve 14:00 taky jdu do prace až do pulnoci :-) Takže si možná zahraju na 30min
  • species
    Vse valilo bez problemu, cca od 1:30 jsem byl schopen normalne nalogovat a hrat. Ted trpim v praci :(
  • Keyz
    *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit