Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • conflig
    o 30 minut později...

    DISK 5

    asi tak :D
    PS: je docela vtipné že v manuálu jsou dvě prázdné stránky s nadpisem Notes
  • Dost dobrý. Takže opravili optimalizaci tim, ze hra nejde raději vůbec spustit. GG WP
  • walltar
    Ono je celkově lepší vůbec diakritiku při práci s PC nepoužívat... Ať už od jmen složek až po uživatelské jména. Už sem zažil celkem velkou dávku problémů.
  • walltar
    Je to bug ve hře... To nemá s PC nic moc společného. Konzolová verze taky měla svoje bugy.
  • Neriskoval bych. Právě proto si už raději zakládám účet bez diakritiky. To je jistota.
  • Já to věděl, že si hru nemám kupovat v den vydání a neříkám, že nemám radost jak se to prodává i na PC ale jako koupit si GTA tak brzo to je sázka do loterie. GL
  • A koľko asi trvá tá inštalácia GTA 5 ? Čakám na pošťáka :D *15*
  • naposledy starcraft2 nechtělo mě to vzít "Š" v uživatelském jménu
  • Samozřejmě vadí, o tom to právě je.
  • Ty voe to je celkem školácká chyba. Čekal jsem že s tyhle problémy s diakritikou v uživ.jménu Windows už dávno vymřeli a ejhle, Rockstar rocks! Od té doby ale raději při zakládání účtu ve windows nepoužívám přesně tyhle v recenzi jmenované znaky.
    P.S.: Nechcete něco udělat se serverem vyhrazeným pro diskuze? Padá jak zralý jabka. Dnes od 10:55 nejede...opět.
    Hurá, už zase funguje.
  • Keyz
    Stejně třetí recenze na stejnou hru bude mít stejné hodnocení jako dvě minule. Nehledě na tohle (to se prostě u tak velké firmy nesmí stát, nesmí se stát také to, že stahuješ malej patch hodiny protože mají malou kapacitů serverů atd..) Odpouštěním se z toho stane zvyk a poté rutina. Něco jako když z opakované lži se stane pravda...

    Technické problém se přehlíží i kdyby tohle nikdy neopravili, tak si vyslouží maximálně 1 větu někde v recenzi jako info bez váhy do verdiktu. *16*

    Výkon vypadá zatím OK. Také to není grafický zázrak. Je to pořád stará hra s lepší grafikou, to je celé. Navíc tam je značně omezená fyzika oproti GTA IV (která asi brala dost výkonu).
  • walltar
    Mám ATI 7970... ATI má problémy s optimalizací?
  • Tyto posmrtne zaskuby konzolistu jsou opravdu k smichu. (Ocekavam to same, pos*pip* redakce)
  • " už nevím jak tomu bylo u GTA IV tehdy ( hrozně moc let zpátky ) " ty Vole Jacku!!!! kolik ti je let? GTA 4 vyšlo někdy v roce 2008, to máš 7 let....tenhle časovej horizont je HROZNĚ MOC LET ZPÁTKY?? to může napsat jen 14 letý dítě, pro kterýho je 7 let opravdu půlka dosavadního života....já si musim s lítostí připustit, že to je sice už nějakej ten pátek, ale určitě né "tehdy" "tenkrát" "ve středověku za Karla" atd. Používej ty slovní obraty trochu duchaplněji - takhle to vyzní, že 90. léta jsou už pravěk
  • Ahoj, dotaz...jsou ve hre na PC statistiky hrace, zebricky, achievementy atd atd ?
  • fizola
    A CZ/SK diakritika nevadí? Lebo jak prídem z práce chcem inštalovať
  • He7he
    Kázeň musí bejt. Ale používat gumu za dvouslovný odpovědi (z toho obsahující drama Čapka a druhý tura), tak to si důvody potom vyber.

    Na smazání kolegova původního "Bezproblémové hraní na PC" taky visí otazník. Zvlášť v případě, kdy se na Games nepokrytě a urážkami pomlouvá jiná platforma a tituly, a příspěvky dotyčných navzdory tomu stejně zůstávají. Metr pánů externistů není prostě ještě dokonalej.

    Ale co, pojďme raději rozebrat GTA 5 na PC. Už to někdo teda hraje?
  • solomon.short
    Rockstar potvrdil, ze pro bezproblemove hrani je vhodne mit administratorsky ucet pojmenovany Sam Houser. Na tom to pry jelo *3*
  • jakubc
    Háčky a čárky nejspíš nevadí, mně prošel háček.
  • jakubc
    Hele není to tak špatné, pokud máš slušnou Nvidia kartu, tak hra běží parádně. Ovšem fail s těmi jmény účtů je fakt vtipný. :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit