Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nevsiml jsem si, ze by HW a SW bylo to stejny ...
  • 80..to sa nacakas ked je to relativne nova hra
  • Ale di ty brepto. Kde prosimte jsem oznacil konzole za zlo? Pouze sem napsal, ze hry se vice prodavaji na konzolich, nez na PC. Kdo si za to muze je samozrejme jasne. Ja pc hrace neobhajuju.
    Ale duvodem stagnovani technologickeho pokroku ve hrach jsou konzole, jednoduse proto, ze jsou pro vyvojare prioritou, coz je zcela logicke.
    A jelikoz pro ne jsou prioritni, tak se musi samozrejme ty hry tomu prizpusobit-tedy i po technicke strance.
    Jednoduse, trh je orientovan na konzole a jelikoz Sony i MS se z nich snazi vymackonout co nejvic, tak jejich zivotni cyklus cim dal vice natahuji (opet zcela logicky krok), tak se musi vyvojari prizpusobit staremu HW. U soucane generace byl ten HW bohuzel nebyl zadny zazrak uz v dobe vydani a vzhledem k planovanemu cyklu az 10 let se hry po technicke strance zaseknou nejspis jeste vic, nez u generace predchozi.
    Samozrejme, nekdo muze namitnout, ze si za to cele muzou pc hraci, tim ze nedokazou predstavovat dostatecnou kupni silu. Ale to uz je pak o uhlu pohledu.
    Nemluve o tom, ze tahle stagnace vadi i spouste konzolovych fanatiku, ne jenom pc hracum.
    A ne, nejsem zadnej hater, ani prislusnik udajne pc master race. Ja sem proste hrac a nechovam se jako mistni deti, kteri se hadaji, ktera platforma je ta nejlepsi. Zaroven se ale divam na veci tak jak jsou. A konzole svym konceptem pokrok proste brzdi.
    Jestli je to dobre nebo spatne, to at si uz kazdy posoudi sam.
  • Já hraju hry 18 let, a mám k tomu trochu jiný přístup. Proč bych měl kupovat tolik her, sice ve slevách, ale když nemám čas na jejich hraní, tak proč? Kupuju hry, jen když vím, že je budu hrát, nechci si je hromadit do důchodu. To budu hrát asi jiný věci - jak dlouho udržim moč, kdo v důchoďáku dřív rozkouše banán... Sice nevlastním tolik her, zato jsem jich 99 procent dohrál. A protože jich nekupuju tolik, když se mi nějaká opravdu líbí, můžu ji koupit i za plnou cenu. Pro mě je lepší dát 1200Kč za pěknou hru, kterou dohraju, než stovku za hru, kterou budu mít ve sbírce, ale nikdy na ni nebudu mít čas.
  • No oni takhle seškrtali i ty krabicové verze, plastový obal, médium a jednostránkový manuál a nesmím zapomenout na těch 150 reklamních nálepech, které klidně naplácají přímo na ten papírový obal, kdo by o takové balení stál.
  • Upřímně, to se mi ještě nestalo. Holt, když u těch PC seděj kopyta, to je těžký....
  • Ty p*čo. To si mu to nandal.
  • TheGGG
    Tos asi špatně pochopil, já myslel konkrétní hru, SC BL, né že musím každý týden kupovat novou hru. Klidně půl roku nic nekoupím, ale když už se na něco zaměřím, musím to koupit hned v den vydání. Jinak taky nekupuju jen nový hry, ale klidně 10 her po 5 éčkách.
  • Inquisitor
    Ona je ta cena taky na začátek přemrštěná, aby mohli jít níž a v podstatě dostat co chtějí.
  • Nevsim sem si ze by HW za 20k vydrzel 2 hodiny jako hra za litr ...
  • Vysolit 60€ a pak dělat týdny či měsíce ( BF4) beta testera po tom vážně netoužím. Měl sem v plánu předobjednat si FC4. Ve chvíli kdy vyšlo najevo že PC verzi dělá UBI Kyjev sem usoudil že takové riziko podstoupit nehodlám. Hru kupuji v momentě kdy sem přesvědčený že mě bude přinášet zábavu místo toho aby prudila. Zda to je v launchi, za měsíc či po půl roce je pouze v rukách tvůrců a vydavatele. *6*
  • palver
    Jednoduché - vydavatelé mě odnaučili kupovat hry v předprodeji, nebo nové (bugy, dlouhé záplatování, dlc...). Teď už hry kupuju až když jsou v "complete" edici.

    ... takže nepatřím k té polovině, která kupuje po první slevě. Jsem v té polovině, co kupuje až po pořádné slevě. *15*

    Např. u Total War Rome II čekám buď na komplet, nebo na 80% slevu - co bude dřív. Spíš bych tipnul těch 80% *5*
  • Je to naprosta kravina. Kazdy kupec (a plati to pro zcela libovolnou oblast) ma defakto fixni disponibilni castku, kterou muze/chce za danou komoditu utratit. Pokud hodlam za hry utratit rekneme 5000 rocne, tak si bud koupim 2-3 hru od 2-3 vyrobcu, nebo 10-20 her od 10-20 tvurcu, ale porad do toho dam max tech 5000. Takze pokud by se hry dlouhodobe prodavaly za rekneme 50Ecek, tak se 90% vyvojaru muze jit past. Nedostali by ani korunu.
  • Kdyz vezmeme ceny novych titulu na steamu tak jsi i koupil celych 5 her za 9 mesicu. Wau to si fakt frajer:)))))) to je skoro jedna hra za 2 mesice, tak co to meles o to ze jsi nevydrzel tyden nic nekoupit?
  • Myslis takovy ty uzasny veci, co povydani jeste 3 mesice nejde ani spustit?
  • To vizejo ... on bude nekdo hru delat zcela extra ... jen proto, aby byla shopna vyuzit HW, kterej ma promile hracu ...
  • RazorProduction
    Hra ktera dostane celosvetove 7/10 nebo 6/10 nemuze cekat zeji hrac kupi za 45eu... *7*
  • Prosimtě nech toho ty pokrytče... Kdyby bylo tak jednoduché pirátit na konzole stejně jako na PC tak vy šulini taky dávno pirátíte. Normální člověk nedá takový balík za hru. Ještě když 90% těch her jsou odpad. Já hry samozřejmě stahuju a pokud mě hra baví tak si ji koupím. Nejsem hlupák abych kupoval zajíce v pytli.
  • Trine je pecka
  • Zato ty jsi děcko... Rodiče ti koupí nejdražší hry a je jim to jedno. Ještě, že skončili prázdniny. Takových zoufalců se tady objevuje poslední dobou nějak moc.
    OT: Kontrolní kód HL3 - že by znamení? *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit