Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Aha, takže zlé konzole brání vývoji tím, že se na ně hry vice prodávají? Páni, co se tady nedozvim...

    Tady by se dalo říct, ze PC hráči samotní si brání ve vývoji PC her...ale jak už jsem napsal, je snazší obviňovat konzole, než se zamyslet a hledat chybu u "Bohem vyvolené platformy".
  • Přesně tak, je to titul od titulu různé, už teď vím, že rozhodně nebudu čekat na slevu u AC Unity, FC4, Borderlands: The Pre-Sequel!, GTA V, Shadow of Mordor a Lords of the Fallen. *4* Holt to bude trošku dražší podzim no.
  • To samé platí u všeho na světě a co má být ? auta,elektronika,filmy,hudba,knihy,oblečení,bydlení ,sice každý má nějaký moudrý řeči ale kdo si koupí třeba nějakou kolekci podzim,zima 2014 armani kalhoty nebo další značky vždy se u všeho čeká až klesne cena, Kapitalismus, jaký to chtěli takový to mají . Jestli se jim to nelíbí tak at to nedělají. Taky bych chtěl mít 100 tisíc měsíčně ale kdybych tohle řekl šéfovy tak by mně vysmál prostě jejích motto : katastrofa se děje protože nevydělávám tolik kolik bych chtěl :) a kdo jo
  • Ano chudacikovia vydavatelia, digitalnej verzii s ktorou maju mensie naklady castokrat daju vacsiu cenu ako fyzickej kopii. Aha, ale vlastne oni na digitalnej zarobia o dost viac, ze? :D
  • Ja si trebars kupim s radostou hru, az je pozaplatana, nech si nekazim zazitok.
  • TheGGG
    No, někdo prostě nechce čekat na slevy. Já už za tenhle rok utratil dobrých 6 000,-. Jednou jsem si zkusil nekoupit novou hru, vydržel jsem to týden, pak už se to nedalo snýst. Už ju mám půl roku na steamu a eště sem ju nehrál. Každopádně ten pocit při nákupu byl úžasný.
  • victor
    Proti tvrdé krabici s hromadou obsahu navíc jsem nikdy nebyl .... to vydavatelé seškrtali náklady a prodávají virtuální kopie za plnou cenu - No neber to !
  • nikdo nikomu nebrani to neprodavat ve slevach, klidne to muzou roky drzet za plnou cenu, jen by toho asi prodali o hodne mene.,..tenhle model si vymysleli vydavatele, ne hraci, kteri mohou system ovlivnit jen volbou svou penezenkou....
  • victor
    Já socka jsem a ani trochu si u dnešních herních trendů nepřipadám trapně . Proč bych kupoval za 50+ dolarů , když stejně totéž a více do roka bude za třetinu ? Těch opravdu "must have" her poslední dobou ubylo a je to tím že se trh i díky mobilním zařízením pořádně rozrostl a kde kdo vám svůj koncept za babku či předražený early access přímo vnucuje o kopírování nápadů mezi vývojáři ani nemluvě .
    To je i případ GOGu - Cože tuhle letitou a obehranou srágoru můžu mít jen za šest dolarů ?Super - ušetřím když odolám do slevy ! .
    Na jedné straně pirátství ubylo , ovšem na druhé se stejní vydavatelé dušují , kolik že prodělávají, když nechají samotné hráče , aby zaplatili kolik sami uznají za vhodné ....
  • zdeeneek
    Asi při hodinách češtiny spinkáš, že? *1*
  • zdeeneek
    Evidentne nekdo nepochopil, jak to bylo mysleny. Byla to narazka na to, ze 20-30 tisic na HW vyplazne kazdej, ale tisicovku za hru neda skoro nikdo - viz ted nedavny diskuze o slevach a vyroky, ze kupovat hry za 1 € je financni gramotnost a kdyz si koupim hru za litr, tak jsem ovce, ktera se chytila na udicku vyvojaru - jak jsem se o sobe dozvedel *1* Ja si totiz hry KUPUJU.
  • jenze ten model vymysleli vydavatele, ne hraci
  • calwin
    neviem ako ty ja sám som redaktorom a dobre viem aké to je keď nejaký kecálek veľmi rád na základe nejakého článku chce "vyhadzovať" ľudí z ich miesta... mňa by zaujímalo o čom by si ty denne písal v období herného sucha... je očividné že článok slúži iba na odreagovanie a zastáva pozíciu herného bulváru ale to neznamená že autor je hodný na vyhadzov (potrebuje iba nahnať sledovanosť to je všetko)... na tento web sa vraciam veľmi rád a to vďaka rukopisu daných autorov o ktorých viem že vedia čo robia (a to ešte nespomínam LEVEL)... vyhadzuj si vo svojej firme až raz nejakú budeš mať o čom pochybujem že máš... uvidíme ako sa ti bude dariť *3*
    p.s. každopádne autori ti ďakujú za drahocenné kliknutia ktoré uskutočníš aj vďaka tomu že chceš reagovať na môj príspevok... ja viem že chceš ;)
  • A co tim chtel tazatel vlastne rici? *1*
  • Ty pracuješ nebo se chystáš pracovat zadarmo? asi těžko, že?
  • Konzole brzdi vyvoj jednoduse proto, ze se tam hry lepe prodavaji. Tudiz se vyvojarum (az na vyjimky) nevyplati delat pc exkluzivni hry, nebo se nejak vyrazne piplat s pc verzi multiplatformnich titulu. A z toho plyne, ze se vydavatele soustredi predevsim na konzolový trh. A protoze tu jedna generace konzoli je generace od generace dele a dele, pak je logicke, ze brzdi technologicky posun her, kdyz se musi vyvojari "vlezt" do vykonoveho stropu treba 7 let stareho hw.
    Takze ano, nikdo jim nebrani, ale kdo by to delal? To ovsem jeste prece neznamena, ze konzole vyvoj nebrzdi. *3*
  • wizardry 7 mas napr tu http://www.bundlestars.com/all-bundles/night-dive-bundle/
  • >hry od blizzardu
    Z toho si nic nedělej, určitě nejsi jediný se sh1t vkusem.
  • demagogie...
  • mmh toto je ten pokryveny kapitalisticky model (hodne to vidiet aj u nas v SR)
    Tak ja nevim, ale zamyslel sa niekto nad tym ze sa to vydavatelom asi oplati??
    Podla mna to ma zakladnu logiku/sedlacky rozum. Mam tovar(hru) co stoji 50eur ale preda sa mozno 100 kusov, cize obrat mam 5k eur. Ked ale tu istu hru budem predavat za napr 10eur tak sa toho preda na mraky, mozno 501 kusov a uz som zarobil viac ako v prvom pripade.

    Ked si uvazime, ze prve tyzdne/mesiace tie hry stoja plnu palku, kde to kupuju fanusikovia a ludia co si nevazia svoje peniaze (alebo ich maju hodne vela) a nasledne hra ide dole s cenou , tak to distributory maju dobre podchytene a maju dva zdroje prijmov.

    Nevraviac o tom, ze zeroday DLC je total bullshit a o dalsi dovod menej kupovat hru po release. Pri hrach co maju kvantum DLC pockat par mesiacov a kupit GOTY a mam vymalovano.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit