Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ja kupuju za plnou palbu jen hry od blizzardu.
    Ale ceny novinek treba na steamu, to je dobrej vysmech. To bych byl blazen kupovat to hned...
    • >hry od blizzardu
      Z toho si nic nedělej, určitě nejsi jediný se sh1t vkusem.
    • TheGGG
      tak to tě lituju, od nich bych nekoupil hru ani zadarmo.
      • Opakujes se *6* zííív
        • Opakování je matka moudrosti. *5*
    • ucho
      a nesouvisí to částečně i s tím, že blizzard drží ceny svých her dlouho na stejné hodnotě a nějakou slevu dá až za rok? s tím, že ta sleva není prakticky nikdy větší než 50 %... člověk tak při nákupu ví, že to za měsíc nebude o dvě stovky levnější.
      • Hra od blizzardu mi vydrzi dycky stovky i tisice hodin, takze i kdyby ty hry staly 5 litru, tak se to porad vyplati. A Blizzard moc neslevnuje no, jsou to hadi :D
  • Mato1987
    Ja som tento rok kúpil dokopy 4 hry v deň vydania a 6 hier v letných steam zľavách, jednalo sa namjä o staršie hry.
    Je to menej ako minulý rok, ale je to najmä kvôli tomu, že tento rok tých kvalitných hier fakt vela nevyšlo.
  • Ja slev vyuzivam hodne a souhlasim, ze je to devalvace hodnoty her, ktera s sebou musi nest devalvaci rozsahu nebo kvality, protoze naklady na vyvoj her stoupaji.

    Na druhou stranu, prodej hry pro dnesni vydavatele neni jediny prijem a pouzivaji i dalsi formy monetizace her.

    Za sebe pak mohu rict, ze se mi libi spise mensi hry, takze na tech velkych mi nesejde a ani nejsem nijak zvlast narocny na provedeni, podstatna je pro me hratelnost. Takze moje top hry z letosniho roku jsou Toukiden, CounterSpy a nejvic se mi libi Demon Gaze, ktery ma pritom nejjednodussi provedeni.

    Takze jestli tyhle abnormalni slevy polozi herni prumysl velkych her a bude akcentovat tyhle male, ja nejsem proti. Ale priznivci velkych her by se nad sebou meli zamyslet.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit