Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • úplně nejlepší je když někdo příjde na stránku recenzí na hru a začne doporučovat hru jinou *1*
  • Nevím, ale v tom předchozím komentáři jsi se tak projevil.
  • Jack1947
    U ostatních her to tak funguje už léta tak proč ne i tady ? *7*
  • tak hlavně, že ty přesně víš, co jsem za člověka...
  • Lidi jako ty jsou moji "nejoblíbenější" klienti - mají titul ze všech oborů, přesně ví kolik co dá práce a jak dlouho to má trvat...
  • docela jsem zvědavej na ty ambiciozní novinky v bannerlords. podoba vlasů? ve hře, kde má každej jouda čepici nebo přilbu? permadeth lordů? lišácké obsazení kopce ai veliteli? to už před lety za developery udělali modeři...zadarmo
    animace stejný, textury podobný...já jen doufám, že nám devs nechtějí počvrtý prodat stejnou hru.
  • souhlasil bych u zbrusu nový hry. 5 let by byl limit pro její vývoj. ale bannerolds? to není zbrusu nová hra. i když se tak developeři tváří. 5 let předělávat jednu hru je prostě ridiculous
  • Llour
    Samozřejmě, že mám na mysli mody. Snad si někdo nemyslel, že mluvím o původní verzi. Tu už snad 5 let nikdo nehraje. Mody jsou ten hlavní důvod, proč je ta hra pořád tak skvělá a dá se hrát i dnes.
  • Llour
    Mám v něm nahráno víc hodin, než do kolika ty umíš počítat *3*
  • walltar
    Nevím v čem by jim ujel vlak... Mount and Blade nikdy nepředstavil nic revolučního. Je to hra, kterou dělá malý tým s omezenýma prostředkama. Technologicky a graficky byl každej mount and blade zastaralej už při vydání.

    Spíš tam vždycky šlo o gameplay, který ta hra nabídla. A zatím jsem neviděl žádnou hru, která by se tomuhle blížila. Sem tam někdo udělá MP bojůvku, ale to hrají na velké mapě, ovládání bandy vojáků zatím neměl nikdo.
  • Ty si snad MaB ani nehrál, když tohle tvrdíš *7*
  • Firingo
    S tím rozhodně souhlasím :) Asi pochopitelně neplánovali, že se to takto protáhne, ale oznamovat hru v roce 2012 když museli tušit, že hru budou vyvíjet ještě minimálně 3-4 roky je zbytečné jen to přidává tlak ze strany veřejnosti :)
  • Kozy
    Zkrátka to oznámili zbytečně brzo.
  • Firingo
    Tak se ale nechytej grafiky jako hlavního argumentu, to je jen naprosto nedůležitá poznámka na závěr *1* 5 let zkrátka v mých očích je hodně, ideální mi přijdou tak 3 max 4. Pokud má hra vývoj 5 let a datum vydání se stále nezná je to podle mě zadělávání si na stále větší problémy. Vývoj se prodražuje, někdo tě s novými nápady může předběhnout atd. A i ta grafika dělá svoje v prodejích, nebude si nic nalhávat spousta lidí vidí krásnou grafiku a slyší na to líp jak na dobrý gameplay *1* A popravdě opravdu mi netvrd že se grafika za 5 let moc neposunula.. Porovnej Zaklínače 2 nebo Battlefield 3 s novým Battlefieldem nebo novým Zaklínačem a uvidíš ohromný rozdíl za těch 5 let *1*
    Pro případné porovnání 2 hry, které dělí 5 let:
    http://i13c.3djuegos.com/juegos/4825/the_witcher_2_assassins_of_kings/fotos/maestras/the_witcher_2_assassins_of_kings-1272594.jpg
    vs
    http://cdr.cz/sites/default/files/hos-info-3.jpg
  • To je docela smesnej argument v multiplatformni dobe, kdy skoro kazda vysokorozpoctova hra vychazi na PC + X konzol, s 5-letym PC v pohode hraju nejnovejsi hry a grafika se za tu dobu temer neposunula, prakticky jenom pridavaji zbytecne a mnohdy ohavne postefekty.

    Navic jsi uplne mimo, jak pise kolega vyse, 5 a vic let je naprosto normalni doba vyvoje a celkem bezny je i vyvijet od pocatku hru pro budouci hardware.

    Ale zrovna MaB nikdy nebyl o grafice, jeho kvality byli a jsou uplne jinde...
  • No jo, pro mnoho lidi zde 5 let predstavuje tretinu, nebo i vic nez polovinu jejich zivota :)
  • Tilwaen
    Bez modů určitě ne.
  • Já nevím ale mě příjde normální, že hra se vyvíjí třeba 5 let. 2 a méně jenom prefabrikáty nebo jednoduché hříčky. Zde buď píšou lidi, kteří trolujou nebo si ještě nedokáží představit, že dospějou. Pro ně je to fůra času.
  • Llour
    Četl jsem to celé a není to spam. Postavy jdou zabít i ve Warbandu. Dej si mokrej ručník a táhni *3*
  • vypadá to zajímave; škoda že se o tom dozvíme takhle náhodou, na druhou stranu když si uklízečka v ubisoftu uprdne pri For honor, hned je tady tuna článku *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit