Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Firingo
    To je hodně ujetá charakteristika, z wot si to bere jen způsob postupu stromem jednotek a jejich zdokonalování tím veškerá podobnost končí *1* Určitě se na to koukni *3*
  • Firingo
    Koukal jsem na nejstarší články a stejně jak Kingdom Come se o hře mluví již od roku 2012... ach to jsou ty vývojáři, kteří chtějí za každou cenu stvořit něco dokonalého *1* Někdy je třeba si říci dost a uznat, že do té hry nemůžu dát všechny ty cool mechaniky co tam chci a stanovit si raději reálný plán. Když si vezmem, že v době kdy se o hrách začalo mluvit už museli být nějakou dobu v raném vývoji tak obě tyto hry se vyvíjejí už kolem 5 let. Čím víc se vývoj natahuje tím větší je riziko toho, že jim nakonec ujede vlak a to co se na začátku vývoje 2011-2012 mohlo zdát opravdu revoluční už nakonec někdy v roce 2018 už takové revoluce nebude, nemluvě o grafické stránce *1*
  • Firingo
    Už nějakou dobu hraju není to špatný také doporuuji ;)
  • uplne nejvic nejlepsi, kdyz kokutek precte nadpis jde spamovat do diskuze *7*
  • Llour
    Postavy mohou zemřít i ve Warbandu *4*
  • nekromant33
    Taky bych chtěl "kampaň" v multiplayeru, ale z těch mála videí to vypadá, že ta hra bude mít stejnej systém pohybu armády po mapě, tzn když se zastavíš, hra se zapauzuje, což by v MP nefungovalo.
  • walltar
    Relativně... v porovnání s kampaňovou mapou.
  • O otm jsem vůbec nevěděl, díky za tip
  • Magister_Peditum
    Ty "středověký" hry jsou někým prokletý. *15*
  • To je co za kombinace?
  • Malé mapy?
  • dík, zkusím *3*
  • Mart9
    ....po Kingdom Come
  • pro priznivce tohoto typu her doporucuju zkusit ,,Tiger Knight: Empire War,, Je to kombinace World of Tanks a Mount and Blade :) Na steamu v early accessu zadara.
  • To je zase článek tohle!! Teda ne článek, je dobré že vyšel, ale ty odpovědi toho "Kapitána Nicnevimnepovim" ty fakt stály za to. Vlastně tedy neodpověděl na nic, když už odpověděl, tak tak, aby neřekl nic a kde něco řekl, tak ani nemusel, protože to se už ví......takže vlastně článek jen pro článek, aby snad hráči nenabyli dojmu, že na ně výrobci házej bobek....snad to do konce roku 2030 stihnou *16*
  • ááááááááááááá KDYYYYYYYYYYYYY?
  • walltar
    A to já se zase do MP v bannerlordu ani nepodívám. Možná pokud bude možná hrát v několika lidech na jedné velké mapě, ale přímo ten MP co se hrál na pár malých mapách mě vůbec nebere.
  • Kozy
    Tak snad to vyjde do konce desetiletí. Jako fajn, jsou to nadšenci, ale dělat z toho Checkerlord fakt neni nutný. Měli to už dávno vydat a ty nesmysly tam implementovat později, stejně budu hrát jenom MP.


    To tam fakt budete hrát dámu, nebo co?
  • nekromant33
    Nejočekávanější hra roku *doplňte podle data vydání*
  • Tak kdy to bude?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit