Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ja hraju porad Heroes 3 navic s HD patchem takže to jede v pohode i na vyšších rozlišeních. Ale tohle je pravej fanda Heroes 3, rozlišeni 3840x2048 http://img84.imageshack.us/i/h31e6.jpg/
    *1* *1*
  • super, uz se tesim. dvojka a trojka byly nejlepsi dily. jestli je pravda, co se povida, tak tohle bude perfektni dil
  • Amylee.Anderson
    Ty vole, Warcraft III
  • Myslim, ze na trojku uz to nikdy mit nebude. Ono to neni jen v hratelnosti, ale prave v te grafice, ktera v te dobe byla jedinecna a "jina".
  • No zatial to vyzera velmi slubne, neskutocne sa tesim, snad ako pri kazdom novom heroes uz od dvojky...
  • Je pravda že trojka je nejlepši? Ja hrál jenom 4 a 5. Asi si to budu muset sehnat.
    • janchor
      Odborná veřejnost je rozdělená na zastánce dvojky a trojky podobně, jako byli fanoušci v britpopový válce rozpolcený mezi Oasis i Blur. A stejně jako v hudebních devadesátkách i tady číhá správná odpověď ve skutečnosti na vedlejší koleji: britpop měl Pulp, hry mají King's Bounty *5*

      (ale čistě pro pořádek za mě další hlas pro dvojku - na pohled hezčí a skvělý árie v soundtracku + "riffy" z Novosvětský!)
    • Psychotic
      Dvojka nebo trojka pro tebe budou nejlepší pravděpodobně pouze v případě, že jsi je hrál, když byly ještě v kurzu. Tyhle starší díly nám (jejich dávným hráčům) vhánějí do očí nostalgické slzy, ale ve skutečnosti je pětka lepší v každém herním aspektu.

      Zkusit to ale můžeš vždycky :-)
      • suhlasim, podla mna patka je vo vsetkom lepsia ako trojka ... heroes VI vypada na hrozny prepadak ... uz to ani nevyzera ako Heroes ale skor ako Kings bounty
      • Heroes 3 podle me nejlepsi hra na notebook.
  • Tohle psal Tukan ? Coze ? Az ted jsem si to precetl ...
    Celkem me to prekvapuje, mel jsem o nem trosku jiny smysleni .

    Skoda
    • Kujme Tukana dokud je žhavý.... Že z nich Mark of Chaos dělá odborníky na fantasy? Kolik ti na Dunaji dali kapříků? :-D
  • Miluju HoMM V, hlavně díky tomu, že mi nenutí hrát zběsilým tempem. Svého času jsem trávil dlouhá odpoledne na hotseatu u trojky. Znechuceně se odvrátil od čtyřky. A když tak nad tím přemýšlím, nevím, jestli je další díl vůbec třeba. Doufejme, že to fakt bude 3D trojka, která se oprostí od hloupých experimentů...
    • Nechápu použití výrazu "zběsilé tempo" u tahovky
      • To je jednoduchy. Ve trojce v kampanich bylo vetsinou zapotrebi co nejdrive expandovat jinak si nepritel nahrabal hrozne moc jednotek, protoze je ve vetsine map od zacatku v pocetni vyhode, proto tedy "zbesile tempo".
        • Já myslím,že ty kampaně v 3 byli dost různý.Někde jak píšeš bylo potřeba expandovat protože měl nepřítel obrovskou armádu a spoustu hradů už od začátku kampaně.Někde zas jsem měl jen s malou armádou najít cestu z mapy přez spoustu silných nepřátel atd.Kampaně byli dost těžký,ale to mě na nich bavilo.Taky záleželo na tobě jak si kampaň odehrál,hrdina si skilli atd přenášel i do další mise, tudíž když si myslel jen na to jak rychle dohrát misi v další už si to neměl tak lehký.V heroes 3 je spousta možností trvalo mi určitě tak rok než jsem pochopil hru na 100%,ale stojí to za to.
        • Tak to jsem to hrál trochu jinak, rozhodně jsem neměl potřebu rychle útočit (taky záleží na obtížnosti, což není problém si snížit)
  • tuček?
    • edie?
      • sgd?
        • Creeo?
          • Spades
            czlukas ?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit