Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Keyz
    A co na to Karel Drda? *5*
  • Mislím si že hry na ps4 nebudou o grafice jako hry s ps2 na ps3. Ale o otevřenosti hry a co tam pude dělat.crysis3 je už dneska na pc na hodně dobrý grafický urovni.Já mám raději otevřené hry,kde si můžu sednout do auta a projíždět se u krajině.Než koridoroví střílečky.
    • kickasl
      ja mam taky nejdradsi otevrene hry, ale kazdemu vyhovuje neco jineho, ne kazdy ma tolik casu, presto myslim ze single by nemel mit trvanlivost 5 hodin za takove penize
    • kazdyho nebavi bloudit 100h po nakym priblblim svete!zahraju uncharted a jdu do posilky.a ne hopsat na koni 40min z mista A do mista B.
    • snivaj dalej, velke spolocnosti radsej vydaju za 50e hru, ktoru hrac prejde za 5-10h, ako hru ktoru by hral 40-200h...a 3x hadaj preco *3*
      • ucho
        protože většina pracujících má málo času a nevydrží u hry tak dlouho. raději sáhnou po té kratší hře s intenzivnějším zážitkem. jinými slovy takovou hru si koupí víc lidí... uhodl jsem?
        • ciastocne, vysvetli potom milionovy predaj mmo
          • ucho
            no to je naprosto jiná kategorie. takový virtuální chat ve světě hry, taková ta socializace, o kterou se pokouší facebook ve svých hrách... MMO je většinou práce na full time, takže ti lidé prostě jiné hry moc nehrají. a jestli ano, tak už MMO berou jako oddychovku k zabíjení času. svou cílovku si to najde.
  • K ovladači: trochu mě zarazilo, že zmizely tlačítka SELECT a START. Ty prostě k PS ovladači patří. SHARE tlačítko mě nezajímá, protože nejsem typ, co by každou püčovinu musel sdílet s kýmkoli. Na druhou stranu je dobrý, že vylepšili tlačítka L2/R2, kde udělali lepší triggery, takže nebudou sklouzávat prsty. A spodní část ovladače je, jak to tak vypadá, pokryta nějakým hrubějším povrchem. To může být u zapocených rukou plus (když se hraje hack-and-slash na nejvyšší obtížnost).

    K hrám: u novýho Killzone mi spadla držka až do sklepa. To samé u Watch_Dogs. A že bude nový inFamous mi samozřejmě udělalo taky radost.
    • jeste aby ti celist nespadle kdyz to bezelo na dnesnim PC nekdy bys mel kouknout co jso dnes za hry a jak vypada opravdove fullHD s hires texturama jedouci na 60fps
    • InFamous byl pry 95% gameplay s filmovou kamerou (podle ofiko tweetu)
  • mám PS3, které se parádně doplňuje s PC, takže já minimálně do slimu PS4 kupovat nebudu (:
  • boze tady je zas spousta chtraku *1*
    Ja jsem taky PCckar (xko nebo psko, uz doma par mesicu nemam... - dle meho trochu pretahly zivotnost).. ale nejak nevidim duvod proc tu hatovat konzole, prijde mi to jako ubohost (a ze se tu najde spousta takovych lidi.
    Nekomu sedi jedno a nekomu zas druhe.. jestli vam vadi ze si na xku nepustite photoshop, tak si xko nekoupite... jestli vam na kompu vadi to ze furt musite neco resit (aktualizace, antivir, prohlizec, ovladace atp.) tak si koupite xko.. ale ani jedno z toho neni duvod nadavat na druhy.. obzvlast kdyz ma xko forzu (to je paradni hra)... rikat o xku/ps ze brzdi vyvoj mi taky prijde lehce omezene (nebejt jich, mozna polovinu her na kompu nemate - protoze co si budem povidat, taky vsechno nemam origo), ja se na novou ps4 tesim uz jen z duvodu ze se zvedne kvalita soucasnych PC her.. a posune se to zas na trochu jinou metu
    ---
    zkuste se obcas zamyslet *11*
    • Ackoliv jsou uvahy typu "kdyby bla bla" uplne zbytecne a nic nerikajici, tak kdyby zde nebyly konzole, jak si napsal, tak bude vetsina lidi hrat nejspise na PC a z toho duvodu je vyrok " polovinu her na kompu nemate" uplne mimo.
      Ale jak sem napsal, podobne uvazovani nikam nevede, protoze nic neni tak jednoduche.
      Stejne tak hloupe jsou zase opacne tvrzeni typu "konzole brzdi vyvoj" apod.
      Jinak ale s tebou vicemene souhlasim, tohle pomerovani pindiku mezi fanatiky jednotlivych platforem jsou vetsinou usmevne a zbytecne. *3*
      • japonci by vas poslali do prrrrrr.jiny kraj jiny mrav.tam maj radsi konzole.tam vznikli.tam jim pc nevnutite.Ale zajmalo by me co by pc scene vzkazali japonci.
      • Konzole ke hrani privedlo mnoho hracu, takze bez konzoli by nekteri hrat ani nezacali. Mnohem vyznamnejsi fakt je, ze na pc je obrovska mira piratstvi (protoze je to snadne), takze by to pro herni prumysl znamenalo citelny ubytek financi. Ztrata by mohla byt v pohodepres 50 % a to znamena, ze na polovinu her by nebyly penize.
        • Takovehle radoby fundovane predstavy, jak by to bylo kdyby.... me vzdy dokazi pobavit. Do vyvoje na trhu a vyvoje spolecnosti zasahuje tolik promennych, ze tvrdit temer s jistotou jak by to bylo, kdyby ... je vazne usmevne.
          Nekdy je docela problem odhadnout vyvoj dopredu i v pomerne kratkem casovem horizontu, natoz pak odhadovat "alternativni kurz historie", kdyby to nebo tamto. Vazne si pobavil. *1*
          • Na druhou stranu, nekterá varovali pred hitlerem, jini pred komunisty a bohuzel je nikdo neposlouchal. Precti si treba krasny fejeton od Capka "Proc nemohu byt komunistou", podivej se, kdy ho napsal a srovnej s jejich chovanim v padesatych a pozdejsich letech. Vyvoj jde odhadovat. Energetika se planuje na 40 let predem, uz ted se realne planuje, co bude v roce 2050 a podle toho se provadeji investice. Takze jde uvazovat a spekulovat i o tom, co by bylo kdyby. Ja s tim tematem neprisel, ale je-li nadhozeno, tak poskytuji sice velmi obecnou, ale zato velmi pravdepodobnou odpoved. Rozhodne neni pravda, ze se nic predvidat neda. Ono tedy kdyby konzole nebyly, tak by v prvni rade vznikly, to je v podstate nevyhnutelny proces, ale kdyz by nejakym rázenim osudu nebyly a byl bys s hranim odkazany na pc, tak vzhledem k situaci na pc a na konzolich se da dobre predvidat, k cemu by to spelo.
            • Ale muzu, protoze ji odhaduji velmi obecne. Ohaduji o neco mensi pocet hracu, coz je realny odhad, protoze konzole proste par jedincu k hrani privedly a predevsim odhaduji stejnou miru piratstvi na pc, protoze ta je na konzolich nezavisla a i u jinych otevrenych platforem, jako je android, se vyskytuje ve stejne mire. Takze je to rovnez velmi realny predpoklad. A z techto dvou realnych predpokladu jsem ucinil zaver. Dal jsem uz nespekuloval, prestoze jsem mohl. Napriklad je pravdepodébne, ze vetsina prebehliku by mohla preferovat slabsi pc, s cimz by museli pocitat vyvojari, takze vyvoj her na pc by to stejne moc neurychlilo. Ale tohle uz neni tak pravdepodobne, proto jsem od toho upustil a zustal jen u tech hodne pravdepodobnych predpokladu.
            • Jeste doplnim: Samozrejme, ze vse se da do urcite miry odhadnout, ale obcas dojde k urcitym udalostem, ktere clovek proste predvidat nemuze a to muze v konecnem dusledku s odhadovanym vyvojem znacne zamavat.
              Stejne tak se meni ruzne trendy a co plati dnes, muze zitra byt uplne mimo, kdyz to prezenu. A to muze byt obcas tezke odhadnout.
              Pro priklady clovek nemusi jit daleko. Napriklad Balmeruv vysmech Applu s jeho iphonem s tim, ze to nemuze nikdy uspet, zname "640kb ought to be enough for anybody." a podobnych prikladu by se jiste dalo najit spousty.
              Ted uz opravdu posledni prispevek *15* .
            • "tak vzhledem k situaci na pc a na konzolich se da dobre predvidat, k cemu by to spelo."
              Nemuzes brat v potaz soucasnou situaci na pc a konzolich a na zaklade toho soudit, jak by vypadala situace, kdyby z nejakeho duvodu konzole nikdy nevznikly, protoze situace na herni scene a na pc by nejspis vypadala velmi odlisne.
              A vazne musim obdivovat tvou nemalou sebeduveru v odhadovani, jak by se herni trh formoval, kdyby konzole opravdu nespatrili svetlo sveta.
              Nemluve o tom, ze tebou zminovana varovani pred Hitlerem, komunisty atd(tedy odhad budouviho vyvoje) je neco uplne jineho, nez odhadovat jakym smerem by se historie ubirala, kdyby se neco zmenilo.
              A skutecnost, ze se dopredu planuje (bez toho by to prece ani neslo) jeste neznamena, ze jsou vzdy odhady a prognozy korektni.
              Kazdopadne je tohle uz dost OT imho, takze tohle je muj posledni prispevek na toto tema. *3*
    • Tohle tady jen tak nekomu nevysvetlis. Uz proto, ze spousta lidi zna konzole jen z obrazku a jejich predstavy jsou dost falesne.
      • Ze to rika zrovna nekdo, kdo patri zase na tu druhou stranu barikady fanatiku PC vs. konzole *1*
        • To jsi na omylu, ja hraji i na pc, znam jeho prednosti i slabiny a razim nazor, ze kazde ma sve plus a nejlepsi je mit pc i konzoli. To ze to vypafa, ze jsem na strane konzoli je proto, ze ze strany pc hracu je tady daleko vice fanatismu a hlouposti. Nikdo treba netvrdi, ze konzole ve vsem nahradi pc, kdyby jo, tak se proti tomu pístavám stejne, jako proti opacnemu nazoru.
    • Paulcz
      Varuješ před chytráky a napíšeš snůšku blbostí a předsudků :) Gratuluju :)
      • a co z toho je blbost? *4*
  • Děsí mě to vaše přirovnávání k tabletům...

    Každopádně mi možnost si hru zkusit na Gaikai přijde úžasná.
  • jojo každý má svůj vlastní názor a já říkám - konzole NASR*T! Až si na tomhle zařízení budu moct v klidu zahrát novej Total War nebo třeba Baldury enhanced edition tak potom možná, do tej doby FU
    • Oh ano. Celej herni byznys se toci jen kolem anonymniho Honzu. Mam pro tebe jednu informaci. Ten co si koupi konzoli tak na ni neceka Total War, Baldury, AoE nebo SimCity ,ale hry typu Uncharted, Forza, Heavy Rain, Gears of War atd. . Jinak "nazor" typu "konzole NASR*T! je nazor 10-ti letyho fakana kterej si resi komplex, ze ti maminka nechce koupit X360/PS3 protoze tohle neni nazor normalniho zdravyho cloveka to se na me nezlob a jestli svuj nazor argumentujes ze tam nemas TW nebo Baldury tak to je argument slusne receno na hov*o.
    • Z toho nebudem moc zachrápat. Ještě, že si nám to řekl smrade...
  • ringmancz
    socializace na konzolích mě taky moc nezajímá, ale měli by udělat přehlednější a plynulejší PSN
  • Veskoslav
    Sony v podstatě neřeklo zase až tak moc. V podstatě neřeklo skoro nic. Pouze architekturu přístroje a ukázala ovladač. A to je žalostně málo.....Při sledování až do konce jsem pořád doufal, že ukáží, jak konzole vypadá, cenu na trzích či alespoň podrobné technické specifikace konzole. Nadšený z prezentace může být člověk maximálně při prezentaci her, ale samotná konzole? Nic se neřeklo, takže nadšení můžou být akorát zaslepení fanoušci, co si to koupí, i kdyby tam bylo dvoujádro na 1 Ghz taktované.....
    • "...takže nadšení můžou být akorát zaslepení fanoušci, co si to koupí, i kdyby tam bylo dvoujádro na 1 Ghz taktované....."

      A je to tady - úvahy krátkého zobáka v akci.
      • Veskoslav
        Myšleno z prezentace nové generace Playstationu, nikoliv celkově. To prosím rozlišuj.
    • Bude černá to ti musí stačit. Je jedno jak bude vypadat kvůli tomu se nekupuje. Řekli toho celkem dost vzhledem k tomu že si musí něco nechat na E3 tak se nejdřív trochu zamysli než zase napíšeš nějakou hloupost.
      • Veskoslav
        Co takhle si to přečíst celé a ne jenom první dvě věty....
      • Boom
        "Bude to černé, to ti musí stačit"........Vypovídá o mnohém.....Poněkud jednodušší človíček, že?
        • A co jako? Ty bys to pripadne nekoupil, protoze to nebude ladit s stolkem pod televizí?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit