Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    První díl nebyl žádná hitparáda. No není to střílečka... je to takovy Deus ex šmrncnutý HL/ SS takže hlavně pro nostalgiky - je tam taky celkem obtížnost. Liudi jako GGG to odsoudí.
  • čo ja viem ak ste hráči čo mate 38 rokou a hraťe cez 20 rokou mi ta hra pripadá o níčom , Pri horror to je na smiech spíš Alien to je horror ,alebo Dead Space... Graficky strašné zastaralé , Hratelnosť dobrá , protivníci a postavy na smiech. Strašné bečko oproti prvému dielu slabota.
  • Jack1947
    No jasně to bych psal že du do toho *7*

    Jeden mužík co ted zastal roli, trestatele DEnuva , to zmáknul...jinak bych to ale určitě koupil.
  • ty asi nevis ze to este neni crackly co? to bude zhrození az dorazis na "nakup"
  • Hral jsem demo, bylo cajk, avsak zaujala me i hudba a to jakoze vic, nez u vetsiny her a dneska se dozvim, ze ji slozil Mick Gordon. Zacina se tu rysovat hudebni buh pro videohry?
  • Jack1947
    Pff tam není hrnek a DLC :D
  • Jack1947
    Ohlasy mě přesvědčily parádní hra navíc i pro fanoušky Bioshocku! Jdu do tho! *5*
  • https://www.originalky.cz/prey-pc-p81318/
  • Fantastická recenze na fantastickou hru. Napsal bych to úplně stejně, ohodnotil taky.
  • Jack1947
    To nemá s ochranou nic společného to je jen moderní všechno hejtovat, já mám co hrát takže jaká koli další hra by mi jen přidělala další práci.
  • koupil sis ruský klíč a peníze putovaly mafii. gratuluju
  • Dal jsem za to 900Kč :-) Za mě dobrá cena
  • 60€ je mnoho a ochrana ješte neprolomena, proto ten hate
  • Tohle ale nebyla novinářská verze. Recenzenti začali dostávat kopie k recenzím až v den vydání.
  • Když zrovna Bethesda nedává novinářské pre-release kopie, nevidím důvod se jí zastávat.
  • Nechápu ten hate, hra vypadá skvěle, po záplavě braku ze země vycházejícího lejna konečně něco co dá hrát
  • "$Games.cz je skvělý na zasmáti u čisla, diskuze a hádky s Veskoslavem. Recenze tu nečtu, protože to píší jedinci, co neumí ani napsat odstavec a na&dpis bez chyby. Autora této recenze jsem kdysi parkrát přečetl a píše na úrovni středn+í školy."'

    Lol. Jak se jmenuje tahle porucha osobnosti? Histrionská? :-D
  • oh :d takovej brekot
    Proti takovymu Famitsu (recenze urovne ctyrlistku a broken system hodnoceni) je tenhle web pro genialni lidi
  • jo, je to videt, jak te to nechava chladnym :-D denial level 99 heheh...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit