Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • spíš řádění pacienta :-D
  • tak on je zvykly vsechno porovnavat podle meta cisel :-D samozrejme, ze jde o obsah, ale tady je asi logika zbytečná
  • madPav3L
    To musíte ty recenze číst a ne se koukat jen na výsledné procentní číslo...
  • Hanzales
    Tak já spíše četl ty co rozebíraly gameplay a celkový dojem a vzhledem k tomu, že se to ztotožňuje s těmi mými, cychází mi z toho zatím výtečná hra. Ale pak jsme u toho, že toho baví to a toho onoho. Takže Prey logicky spoustě lidem nemusí sednout vůbec.
  • Steam recenze nereflektují vůbec nic. Steam recenze je nejméně vypovídající hodnocení snad ještě horší než user score na MT. Dané hře stačí, aby byla dobře optimalizovaná a už je tam 9/10, přitom kvalitu dost často těžko hledat viz Layers of Fear, naopak skvělá hra může dostat nařezáno za nějaký negativní hype či špatnou optimalizaci. Ne, ohánět se Steam recenzemi je na palici.
  • To snad vyráběli na soustruhu tu hru, tak neosobní a sterilní hru jsem dlouho neviděl.
  • Hanzales
    Já se po 7 hodinách bavím čím dál tím více. Před koupí jsem měl taky rozpačité dojmy z trailerů a gameplay videí, ale mohu jen potvrdit že po pár hodinách se člověk zakousne a nepustí. Má to k System Shocku a Deus Ex určitě blíže, než Bioshock nebo Dishonored.
    Řekl bych, že to namíchali kumštovně a po delší době zase zajímavější počin.
    PS: Část příspěvků mi přijde závistivých, ale v klidu, teď už to prolomení ochrany zase až tak netrvá.
    Ony ty Very positive recenze na Steamu od lidí, co to hrají a mají taky o lecčem svědčí ;o)
  • Teto polemice o houne rikas bitva??? No jo, uplny souboj titanu... :D
  • SadButTrue opet generalem po bitve. Ale libi se mi, jak si to svedl na mistni komunitu, pritom to bylo v reziji jednoho trotla...
  • Ristoro
    Derp - To souhlasím, MSAA (MSAA 8x je absolutní brutus, nikde mi nejel snad nad 30fps) nebo TXAA jsou zlo, ale v PREY jede TXAA výborně. Vše je to o kvalitním programování, což hoši v Arkane umí (kromě té optimalizace Dishonored II).
  • Po hrách jako Goat simulator nebo I am bread prichází simulátor hraní za hrnek. Hra ideální pro streamování ovšem otázkou zustava jestli zaujme i širší publikum. Kladné odezvy ukazují, že nejspíš ano. 9/10. fanoušci vesmíru ať si klidně připočtou jeden bod navíc.
  • To je sice hezké, ale pokud vývojáři neodflákli grafický engine hry, tak Anisotropní filtrování si nebere moc velký výkon (v porovnáni třeba s Anti-aliasingem)

    Samozřejmě netvrdím, že se najdou hry, v kterých to má velký dopad, ale těch je dost málo.
  • Samozrejme je to nesmysl. AF bere mnohem MNOHEM min vykonu. nez AA. Pamatuju si, ze jeste v dobe jednojadrovych procesoru sem bezne hraval hry s 4-8x AF a na vykon to melo minimalni vliv. Plus rozdil oproti 16x skoro nerozeznatelnej. Zatimco AA 8x nehratelny, 4x mozna v 800x600, vetsinu her sem hral s 2x hlavne u vyssich rozliseni.
  • Zagro
    A stejně pořád platí, že kvalitní AA je mnohem náročnější než AF.
  • The sample count required can make anisotropic filtering extremely bandwidth-intensive. Multiple textures are common; each texture sample could be four bytes or more, so each anisotropic pixel could require 512 bytes from texture memory, although texture compression is commonly used to reduce this.[12]

    A video display device can easily contain over two million pixels, and desired application framerates are often upwards of 60 frames per second. As a result, the required texture memory bandwidth may grow to large values. Ranges of hundreds of gigabytes per second of pipeline bandwidth for texture rendering operations is not unusual where anisotropic filtering operations are involved.
  • Takhle kvalitně napsanou recenzi jsem skutečně dlouho nečetl. Popsáno a zdůvodněno vše od A do Z. Děkuji

    Hru jsem ještě nehrál, viděl jsem pouze nějaká videa a fotky, ale nerozumím tomu, jak lidi nadávají na grafiku. Dyť to vypadá jako normální hra z roku 2017. Jak by si to ti lidi, jako představovali? Pravda, lidi nadávali i na grafiku Pillars of Eternity a mě to přišlo, jako krásná hra. Asi mám jiná měřítka
  • Taky jsem zvedavy, jestli se ti to nekdy povede...
  • Jen odhaduji. Ale proč se nepohrabat v klávesách. Možná to do hry dali. Případně do nich střílej tou dětskou kuší.
  • a neco k veci by nebylo?
  • Veskoslav
    Ono jde házet hasákem? *8*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit