Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • x_ander
    Novodobou Prince of Persia trilogii zbožňuju... pohádkový Sands of time, takřka hororový Warrior within a "od každého něco" Two Thrones. A všechny byly výborné. A k mému překvapení mě neméně uchvátil PoP 2008, ačkoliv byl naprosto jiný. Ta grafická stylizace, atmosféra a špičkování s Elikou mě dostalo.

    Pokud bych si mohl vybrat nového PoP, tak bych rád viděl sequel právě cellshadového prince. Písečnou trilogii považuju za uzavřenou, tak proč do ní vrtat - viz. Forgotten sands, které jsem vzdal nudou asi po hodině. Otázka pro někoho, kdo Forgotten sands hrál - má smysl si hru někde ve slevě sehnat a pokoušet to znovu nebo o nic nepřijdu?

    Imho je jinak dobře, že značka bude chvilku odpočívat (ačkoliv to prakticky znamená, že pokračování Prince 2008 nebude). S next-genem by mohli narukovat s restartem celé série, klidně ve stylu pískové trilogie, ale samostatné a nezávislé na ní.
    • Bez zahrání forgotten sands o nic nepřijdeš
    • Co dodat. I já jsem absolutně propadl kouzlu Eliky a pestrobarevnost a taková celková "vzdušnost" mi přirostly k srdci. Osobně bych nejradši viděl pokračování příběhu těch dvou, ale tuším, že tam je nějaký háček (je to dlouho, co jsem to dohrál, ale konec byl uzavřený v nějaké smyčce). Forgotten Sands nebyly zlý, ale ničilo je DRM a bylo cítit, že je potřeba na dalším díle dělat s láskou, ne s vidinou peněz. Dohráno, odloženo. Takže za mě: PoP 2k8 II. :)
      • Pokiaľ ide o zakončenie PoP '08, tak to malo také "pokračovanie" cez DLC Epilogue, ktoré malo naozaj čudný koniec-nekoniec, (nemám funkciu skrytia textu, takže pozor)

        SPOILER kde Elika nechala Princa napospas Ahrimanovi s tým, že sa chce pokúsiť nájsť zvyšky obyvateľov jej mesta. SPOILER

        Naozaj neviem, či to chceli vývojári len násilne ukončiť potenciálnu novú sériu alebo iba dosť čudne vyvolať dopyt po možnom pokračovaní, ktoré je vlastne vylúčené samotným názvom DLC "Epilogue" :/
        • to jsem rád, že tady trošku rozebíráte ty konce PoP z roku 2008.....
          Já ho dohrál minulý výkend a ten závěr mi chvilku ležel v hlavě...?!?
          SPOILER.... společně s Elikou vyléčili všechny pole, porazili Tatíka, zachráníli svět.... ale posléze zase Prince stromy zničí, sice vzkříší Eliku k životu, ale ten hlavně strom na chrámu je zase zničenej a celej svět zase začíná pohlcoat temnota, přičemš princ s Elikou odchází pryč....SPOILER
          jak jste to kdo pochoipl, má to být nějakej konec do smyčky jak píše Thanos...? nebo prostě odchází úplně někam pryč, jakoby mimo tohle království, kam už ta temnota zasahovat nebude...? ale já sem myslel, že tam šlo o celý svět... tím pádem jakoby neměli kam jít né...? díky za jakékoliv odpovědi a reakce a vysvětlení...
        • Kuk, spoiler.
  • rhaegar
    Podle mě je nejlepší díl Warrior Within... skvělá atmosféra a skvělá hratelnost.
    • Legendární komba, legendární hudba.
      • rhaegar
        A dabing Monicy *3*
        • "Go then my prince. But know this: Your journey will not end well. You cannot change your fate. No man can." *1*
        • Amen.
    • sry, double post
    • Warrior Wifin byl skvělej :D :D
  • Malleth
    Myslím že prince už by se klidně mohl vrátit. Spíš by měli dát na nějakej čas k ledu assassina.
  • Určitě bych byl pro pokračování. Nejvíce ze všech princů mě bavil jednoznačně 2008 (Prodigy). Pohádkový soundtrack, prostředí, combat system, climbing system, Elika, příběh. Špičková hra. Dohrál jsem ji snad 5x. Takže bych byl velice rád, kdyby se pokračování týkalo právě PoP2008. Trilogie o píscích času byla taky skvělá, ale tu bych už nechal na pokoji.
    • Pilgrim66
      Presne, hral jsem jako prvni Sands of Time, uzasny. Pak Warrior within, skvely, ale uz tomu neco chybelo. Two thrones jsem nejak nikdy nemel silu dohrat. A pak prisel PoP 2008 a tu hru jsem si proste zamiloval. Presne jak rikas, grafika, pribeh, Elika, stylizace, Elika...

      Hrozne moc bych chtel sequel Q_Q
      • http://www.youtube.com/watch?v=mAnUwON9oxU no není to dokonalé ? Nebo tohle http://www.youtube.com/watch?v=pTcfsSxmJso. Miluju PoP a AC, ale tenhle PoP má něco, co AC nikdy mít nebude..
        • Pilgrim66
          Uzasny, uz sem dokonce zapomnel jak skvela byla u prodigy i ta muzika.

          PS: Aha ted jsem zjistil, ze ho delal Inon Zur. To vysvetluje.
      • plescher
        Příběh o píscích času je už dovyprávěn, ale hrátky s časem je tak silné lákadlo, že si ho investoři stejně nakonec prosadí. Ovšem sám za sebe bych spíše chtěl pokračování POP (2008), což je výborná hra, která mě svým vizuálem naprosto ohromila a podmanila. A nutno podotknout, že zcela po zásluze.
  • Mato1987
    ale kdeže na dovolenke však za posledných 5 rokov, každý rok pravidelne vychádzal Prince of Persia pod menom Assasins Creed.
  • TheMachineXYZ
    Myslím že ten cellshadovej díl z 2008 se měl jmenovat 'Prodigy' ??? nebo to byl krycí název. Každopádně s ním pro mě taky prozatím skončila PoP série ... Mě osobně okouzlil i víc než trilogie i když jí mám taky velmi rád! 'Zapomenuté písky' sem nějak nemohl překousnout. Graficky docela pěkné ale na můj vkus dost sterilní a nehratelné!
  • The Sands of Time a Warrior Within jsou vrcholy PoP. Už The Two Thornes začalo posílat hratelnost do kytek pomocí "moderních" prvků. A dnes to může být jenom horší. Už se nesluší vydávat hry, ve kterých je třeba přemýšlet, a které jsou těžké.
    • Moderní prvnky V TT...?
      • qte
    • kostejnesmrtelny
      V Sands a Warriorovi bylo potřeba přemejšlet?? Ech... *8*
      • Přemýšlet asi ne, ale myslet určitě.
  • Podle mě nepřijde novy dil dříve než si da pauzu serie Assassin's Creed
  • Jinak musím říct, že se mi nejvíc líbil první díl Sands od time... WW i TT byly taky skvělí...
    Velice mě překvapil PoP z roku 2008... jak grafickým stylem zpracování, tak i otevřeností hry, spolupráce špičkování s Elikou... fakt mě velice překvapil, protože když jsem z toho viděl nějaký videa z gameplaye a viděl jsem jak tam skáče s pomocí Eliky, jak s pomocí kouzelných sil lítá, skáče desítky metrů a běhá po zdech atd.... tak mi to přišlo dost divný, ale ve hře to vypadá naprosto přirozeně a zapadá to tam....
    K Forgotten Sands jsem se zatím nedostal....
    původní trilogie je už uzavřená, do ní bych už nevrtal, ale určitě bych byl pro pokračování PoP z roku 2008, které by bylo ve stejném stylu, a navíc by pokračovalo na děj a trošku navázalo na ten závěr, kterej tam byl.....
  • Pochybujem ze vydaju daco ako predosla trilogia dnesny hraci by to asi moc nehrali a vlastne skakacie pasaze v modernom kabate nahradila seria ac su lahke a zvladne to kazdy.
    • Tak Forgotten Sands byl takový pokus vrátit se ke kvalitě, ale zřejmě zasáhla "vyšší moc". Takže se z toho stala příliš jednoduchá záležitost. A paradoxem je, že herní "novináři" si dokonce dovolili označit obtížnost jako vyšší.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit