Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kostejnesmrtelny
    Za pokračování PoP (2008) bych byl velmi vděčnej, závěr (a příběh obecně) byl skvostnej a audiovizuální stránka neméně. Bohužel se Ubisoftu zjevně nedostává schopnejch game- a level-designerů, neboť jak zmíněnej díl PoP, tak všechny AC jsou stereotypní až běda.
    Takže do doby, než seženou kompetentní osoby na výše uvedený pozice, ať je PoP klidně u ledu... *5*
    • rhaegar
      Sice tu nadáváš na stereotyp a přitom vyzdvihuješ právě tu nejvíce lehkou a stereotypní hru z universe PoP. Než tady budeš dál mudrovat raději si zahraj aji starší díly
      • kostejnesmrtelny
        Přečti si prosimtě ještě jednou, co jsem napsal, zřejmě máš problémy s porozuměním psanýmu textu *7*

        Trisektor: jednička byla moje úplně první PC hra ever, v krásným věku asi sedmi let *14*
        • Doufám, že tim myslíš původní pop od mechnera. Jsem na to dost alergickej, když někdo nazve jedničkou sands of time.
          • kostejnesmrtelny
            Pochopitelně.

            *s hrůzou v očích se pokřižuje*
        • A budeš za to jistě blahoslaven. *1*
        • rhaegar
          Omluva špatně jsem to přečetl *3*
      • Nejhorší na tom, je, že on ty starší díly nejspíš hrál.
  • PoP: Warrior Within... a bojova scena s tim cernym a pritom gytarova znelka Godsmack - I Stand Alone ze Scorpion King... to byla scena na kt sa nezabuda :)
  • Podľa mňa by mohli urobiť ďalšie pokračovanie PoP z 2008 (cell-shade), lebo malo to dosť otvorený koniec (asi zadné vrátka pre potenciálne pokračovanie) a nič v zlom, ale to DLC Epilogue vydané iba pre konzole (nie, nie som console-hater), čo malo tak dokopy 70-90 minút hrania navyše (čo viac si od DLC želať), malo úplne od veci koniec, čo vlastne ani nič neriešil... Tandem Princ v2 a Elika sa mi veľmi páčil :)

    A hoci mám piesočnú trilógiu (či kvadrológiu, ak rátame aj Forgotten Sands) veľmi rád a doteraz mám na ňu skvelé herné spomienky, ktoré si občas nostalgicky pripomeniem, myslím, že to je už uzavretá záležitosť - Princ sa už s tými Pieskami snáď navždy vysporiadal v Two Thrones.

    P.S. Marí sa mi, že dávnejšie tu bol článok, ktorý pojednával o potenciálnom cross-overi medzi PoP a AC (tuším, že jeden z assassínov, asi Altair, mal Princa od mala vychovávať či také niečo)
    • rhaegar
      Doufám,že ne! Jelikož to byla nejvíce stereotypní pop hra a jediná,kterou jsem nedohrál.
  • kubi-wan
    Písková trilogie je klasa. Patří do mýho zlatýho fondu her, na který nedám nikdy dopustit. Sice jsem první rozčarování z metalovýho drsoně ve WW rozdejchával docela dlouho (řikal jsem si, že je to princův zlej brácha, protože princ by hned v první cutscéně neřek "DĚ*KO!", ale zvyk jsem si na to a hra mě svou atmosférou neskutečně pohltila. Ačkoli je fakt, že jsem návrat k tý orientálnosti a trošku pohádkovosti v TT uvítal... ale už to prostě stejně nemělo takový kouzlo jako SoT.

    Princ z roku 2008 ("Prodigy") se mi moc líbil stylizací a interakcí s Elikou... ale souboje nebyly můj šálek kávy. Radši skládám komba na základě mých schopností než na základě toho, jestli stihnu stisknout to nebo ono tlačítko ve správnou dobu (nehledě na to, že mi tam blikaly jen butonky s akcema, přičemž jsem ani nevěděl, co který znamená - souboje tak pro mě byly nekonečný, protože jsem si zrovna nevzpomněl, že červenej knoflík znamená zmáčknout tlačítko výskoku nebo co...). Taky nemožnost umřít mě trochu mrzela, člověk pak moh prasit a zkoušet co chtěl, protože věděl, že stejně nezhebne. Na jednu stranu fajn, na druhou to podporovalo laxní přístup, kdy jsem vlastně nemusel tak přemýšlet nad dalšíma svýma krokama. Nebylo tam to napětí. A i možná kvůli tomu mi hra přišla časem celkem stereotypní, i když mě pořád bavila. A konec se mi moc líbil.

    Zapomenutý písky už byly vyloženě trapný. Jejich urputná snaha být jako SoT jim podrážela nohy, protože prostředí bylo fádní a nijak překvapivý. Kouzlo se prostě nedostavilo. Nehledě na to, že z prince udělali v obličeji takovýho opičáka, že jsem prostě nedokázal akceptovat, že to je TEN princ a nevypěstoval jsem si k němu žádnej vztah.
    Hopsačkový pasáže byly fajn, hrátky s vodou a časem taky. Souboje byly naopak úplně pitomý, až směšný, ve srovnání s takovym WW. Tak jednoduchý souboje jsem snad nezažil. Navíc ti záporáci taky nic moc. Prostě Zapomenutý písky pohořely. A právem.

    Ale nějakej novej díl, na kterym si daj záležet, bych uvítal.
  • „Určitě přijdeme s něčím, co je pobaví".

    Ano, zatím se bavím nad představou, že další Prince of Persia bude nejspíš ten velkej, mohutnej nigga. Dokud to tak bude, tak je mi docela šumák, co se s novým PoP stane.
  • no, ze série PoP se stala nová série s názvem Assassin's Creed, která mě jako PoP už vůbec nebavila, doufám že přijdou s něčím oldschool, jinak to nemá šanci.
  • Nového cellshadového prince jsem si nedokázal užít: otevřený svět mi přišel pro hru založenou na tomhle druhu pohybu úplně zhoubný, souboje mi přes zajímavou premisu přišly spíše nemastné neslané a v příběhu jsem se kvůli těmhle dvěma faktorům tak daleko nedostal.
    Ale píseční trilogii zbožňuju. První díl trochu trpěl na stereotyp, ale pohádkový příběh a tehdy revoluční soubojový systém to vytáhly nahoru. WW všem hrám dodnes ukazuje, jak má vypadat drsnej (ne emo, ne trapnej, ale drsnej) hrdina v drsnym světě a soubojový systém vypiloval se svou brutalitu k dokonalosti. A poslední díl si mě získal prostředím, dvojitým princem a krásně vybalancovanou hratelností i příběhem... sakra, asi si to celé půjdu zahrát znova!
    Ale v případném remaku už bych do písečné trilogie nepíchal. Princ myslím ukázal, že se dokáže dobře přizpůsobovat nápadům tvůrců: hrátky s časem, free run, souboje a hádanky, parťáctví s čarodějkou, obojí nápady s původní hrou nesouvisející, ale fungující tak dobře, že z toho v jednom případě byla celá trilogie. (plus jeden... jeden zapomenutej píseček) Věřím, že až přijdou na něco nového, dobrého, s pasující orientální tematikou, a ta určitě není vypotřebovaná, že prince znovu obživí, nového i starého zároveň, a bude to stát za to :) *7*
    • minus ten poslední smajlík *5*
      • minus ten poslední smajlík *1*
        • minus tvůj poslední smajlík *2*
  • Vždycky mi ukápne slzička když vidím Prince v bílím oblečení a s mečíkem v ruce. Prostě Princ z 386 je legenda to co udělal Ubisoft je jenom další hra, ale legendou se bohužel nazvat nemůže.
    P.S. neříkám že by Princové od Ubisoftu byly špatný, i ten Spin-off v podání AC neni špatnej, ale legendou se hra stává až časem u těhle her, co vychází každý rok se to ale nestane.
  • Vim že to je off-topic ale flashka už dorazila a je ok
  • Když jsem v titulku četl "dovolenka", na chvíli jsem znejistěl jestli v redakci není nějaký slovák o kterém bych nevěděl, ale pak koukám Petr Poláček, tak to bude nějaké brňenské dialekt.
    • V Praze se zdrobnělina od dovolená vytváří jinak?
      • My v Praze moc nezdrobňujeme, tak mě oprav jestli se mýlim, ale dovolená patří mezi slova, která se nezdrobňují, tím pádem použití výrazu "dovolenka" v souvislosti s dovolenou v češtině nedává smysl.
        • to jsi jenom ty asi krapet mimo. Že jsi něco nikdy neslyšel neznamená, že tak běžně nemluvíme :P :D
        • Vy v Praze máte nějaká pravidla říkající, která slova se nezdrobňují? Tak to je zajímavé. My, kteří se řídíme pravidly českého pravopisu, takové pravidlo neznáme. Jedině snad vzory předseda a soudce, ty se zdrobňují blbě.
          • x_ander
            Předsedík a soudčík a je vyřešeno ne? :-D Jinak souhlas, ze slova "dovolenka" bych vědu fakt nedělal...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit