Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zdeeneek
    Jak rikas - mylit se je lidske. Zamenil jsem GTA V za GT5 - sypu si popel na hlavu. Kdyz ale nasekas tolik gramatickejch chyb v tak kratounkym prispevku, tak se mi nechce verit, ze je to nepozornosti. Slovo chiba se v ceskym pravopise taky nevyskytuje ...
  • Cypri
    Všem moc díky za kvalitní názory. za dva/tři měsíce asi teda koupim.
  • súhlasím
  • ja dúfam, že ešte minimálne dva roky zostane ps4 a xbox neviemkolko pekne v pohodli sony a microsoftu... ja si myslim že Last of Us a dajme tomu Forza predviedli že staré konzoly maju stale čo ponuknut.
  • Nemysleli to ako na PS3 konkrétne na konzolu, ale na ten štart, že vela ludi malo už xbox 360 a s tým tak trošku sony nepočítalo.
  • Kazdej obcas udela chibu. Ale ty musis byt dobre ozraly hov*do kdyz nerozeznas GTA V a GT5 *1*
  • zdeeneek
    *1* slybili, kdiz, nesmysli, GTA V jsou nejlepsi auta na svete, prodalo se toho uz 7 mega - to me fakt pobavilo *1*
  • zdeeneek
    Vzdyt je to napsany hned v uvodu: ps2 jasne dominovalo nad prvnim xboxem. Situace PS3 vs xbox360 uz pro Sony tak ruzova neni.
  • Zajímalo by mě,co se podle autora článku na PS3 moc nevyvedlo
  • To sis jeste nezvyknul,ze fanboyove cehokoliv ti budou vzdy davat minuska i kdyz tvuj prispevek bude sebepravdivejsi,pokud se jim i sebemene dotknes toho jejich zboznovaneho objektu?
  • To je kvalitni nazor.
  • Ty to mas v te hlavince trochu pomotany co? *1*
    Treba z toho jeste vyrostes. *3*
  • Každý kto si kúpi novo PS3 ( ale aj starousadlíci ) a má záujem občas zahrať online tak mám na PSN nick Athrej. Kludne si ma pridajte niečo zahráme:) DIky moc
  • prosim tě kde si na to přišel???
  • Ten Homola je urcite placenej Microsrotem! *7* Sony je nejlepsi a nejuspesnejsi porad. Vzdycky splnily co slybili a Killzone i Motorstorm vypadaj jeste lip nez rendery. Na grafiku Uncharted 3, Last Guardian a Last of Us cumej vsichni s otevrenou hubou a je 100 let pred konkurenci i kdiz pocitam pc! Navic nejlepsi je ze Sony vydava i trochu jiny hry jako Little Big Planet, Flowr, Journey. A GT5 se prodalo uz sedum mega to je jasny proc asi kdyz sou to nejlepsi auta na svete. Tak prestante mlejt nesmysli a pomlouvat Sony! *16*
  • No tak to teda neni. Kdyz mas jinou architekturu, tak musis mit kompatibilitu softwarovou a ne hardwarovou, v podstate emulator, a to mit PS4 urcite nebude. Zas tak vykona tezko bude, aby na x64 (nebo co to bude) emuloval cell.
  • Co zase dostavam nekvalitni za pravdu? No nebude kompatibilni, protoze Sony se vzdalo Cellu a chce mit nyni tradicni architekturu asi od AMD (mozna intelu), dyt se o tom psalo uz davno...
  • PS3 je taky ÚPLNĚ jiná architektura a byly modely kompatibilní s PS3. Stejně tak PS2 byla ÚPLNĚ jiná architektura než PS1 a kompatibilní byla. Kompatibilita není věc technického řešení, ale marketingového řešení.
  • Sto pro nebude kompatibilni, protoze to bude jina architektura, nez je ted CELL.
  • Vzhledem k tomu,ze uz tak dotuji prodej kazdeho prodaneho kusu,tak o nejake nove cenove politice si asi muzeme nechat zdat *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit