Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Proč by nebylo kompatibilní? Takovou chybu snad Sony neudělá.
  • Cypri: Neblbni. Dneska se da koupit i PS2 a vyplati se to, natoz PS3 ;) PS4 urcite nebude kompatibilni s trojkou, takze ted je porad idealni doba si PS3 poridit. Dalsi generace bude stejne tak realne az za rok, pricemz kupovat uplne prvni konzole co vydaji, moc nedoporucuju. Spis tak pockat dalsi rok, az na to budou i poradny hry, snad i ve sleve. Takze PS3 stopro :)
  • ikdyby ted vysla PS4 tak vyplati se to? Ne nevyplati pac na to bude jen malo her a za rok ji koupis za polovic takze ted neni co resit vyber si soucasnou konzoli, tohle zbozi je spotrebka ne investicni zlato
  • deridon
    něco podobného jsem si říkal, když jsem si chtěl pořídit nové PC.. "počkam ještě chvílu".. asi takhle, nemá cenu čekat :D samozřejmě, že kdyby to bylo za rohem tak ano, ale cenově konzole první měsíce určitě předražené (kdo ví, třeba překvapí novou cenovou politikou, ale spíš ne)
  • x_ander
    Mám stejné dilema a rozhodl jsem si PS3 koupit a nečekat. Důvodů mám několik - her na PS3, které mě lákají, jsou kvanta a než je všechny dohraju, tak mi je nějaké PS4 ukradené. Krom toho moc nevidím důvod kupovat PS4 hned po vydání, protože bude nejspíš sakra drahé (jasně, cena konzolí nijak závratně neklesá, ale stejně..), časem vyjdou vylepšené edice (větší HDD, slim verze atp..) a hlavně než se nastřádá větší počet zajímavých her, tak to taky chvíli potrvá (a mezitím budou ty hry k dostání za pár stovek). Koupit si teď PS3 a přejít na PS4 až nějakou dobu (klidně pár let) po jeho vydání mi přijde jako win-win situace :)
  • Tak tak, myslím a doufám, že se na další generaci ještě nějaký rok načekáme. A stejně bych koupil XBOX360...
  • S tímhle přístupem si nikdy nic neužiješ a budeš jen stále čekat a čekat. Upřímně každý HW je veskrze starý již po pár měsících. Neváhej, kup a užívej si a než příjde PS4 a s ní nějaká ta pořádná hromádka her, kdy to bude opravdu stát za to, tak můžou taky utéci třeba 3-4 roky. Žij přítomností.
  • ales.smutny
    Mno, nejméně rok asi nejde s next gen konzolí počítat...model je asi (!) ohlášky na E3 a vydání o vánocích...a nejspíš bude první MS. Plus, PS4 nemusí mít zpětnou kompatibilitu....což by znamenalo, že prach jen tak padat nebude (tedy ten reálný ano :))
  • Cypri
    Už dluho si říkám jestli má smysl si kupovat teď PS3 když možná celkem brzo vyjde nějaká nová konzole.
    Vědět tak kdy asi vydaj tu konzoli tak se už nějak rozhodnu ale toto...
    Já to pak koupim a o rok pozdeji vyjde něco uplně novýho, a na PS3 padne prach zapomění.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit