Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kde je puri-puri sanjakuri a další gw fanboys??
    • tu je jeden :D ale nie.. čo chceš aby sme písali? :D máme vlastné fórum...
      • Ringwraith
        A přesně tam taky takové ty fanboyské kecy patří. Na obecnou herní stránku to chce mít jistý nadhled.
        • ty jsi japanista? *8*
          • Vrook
            >mfw readin this thread http://forum.sbrforum.com/attachment.php?attachmentid=42108&d=1336814313
          • by som chcel vediet co je na blondatych a rysavych Nornoch azijske ... :)
          • to rozhodně ne, japan mr*ky nechávám ringrwaithovi a dalším :D
            • Ringwraith
              Slovem vlastní jsem pochopil "českou". Tak promiň.

              Jinak zníš jako xenofob, který má strach ze všeho, co nezná nebo co je prostě jiné... nemá cenu se o tom dál bavit.

              A neboj, já si nepřeju, aby euroamerická kultura zmizela či nějaká taková věc. Jen si nepřeji, aby jsi automaticky nadával těm cizím.
            • kdo mluví o český kultuře? Tady jde očividně o kulturu euroamerickou, neasi.. A promiň, ale vaše úchylka se slušně snad ani vyjádřit nedá, jste prostě generace co vyrůstala na Pokémonech a tam se to někde nepěkne zvrhlo..
            • Ringwraith
              Hmm, prosím. Proti tomu nic nemám a rád tě v tom podpořím.

              Ale nazývám českou kulturu "mr*kami"? To bych si jaksi nedovolil.

              Ale počkat, tvoje nadávání má ukázat, že být sprostej dlaždič by se dalo označit za českou kulturu?
            • pobavils:) +1.. Máme vlastní kulturu, tak se snažím rozvíjet a podporovat tu, ejšn bláboly nechávám miliardám asiatů..
            • Ringwraith
              Tss, nemusíš mít asijský styl ve hrách mít rád, ale vyjadřovat se o tom jako sprosťák taky nemusíš. Asi by se ti taky nelíbilo, kdyby někdo označoval něco, co máš rád za "m*dky".
        • zdeeneek
          Kterej ty asi nemas, co ?
          • Ringwraith
            Ne vždy, ale snažím se o to co nejvíc. Jinak nevím jestli to víš, ale já jsem velkej fanda GW2. Jen ne praštěnej fanboy... ty nesnáším ať už patří k jakékoliv hře.

            Nějaká další provokace a ad hominem útok?
            • jsem na tom podobně, gw jsem hrál od roku 2007 de facto, přesto nepatřím mezi nekritický fanboye a na gw2 se mi nelíbí hodně věcí, některý už dokonce tým AN řeší, což je fajn, je to třeba..
      • To jako vždycky, vždyť plácáte dokola to samý:D
  • Otevrete penezenky, zdimani penez je na obzoru
    • jj, zachvíľu vychádza The Secret World a Tera :D
      • Ringwraith
        A co donate systém od ArenaNetu? Pošleš jim peníze a dostaneš nějakej bezcennej a zbytečnej item... oficiálně se tomu teda říká Cash Shop, ale všichni GW2 fandové vědí, že to vůbec není Pay-2-Win, takže v podstatě jde o donate za kterej dostaneš pitomůstku.

        Takže dělání svatoušků z ArenaNetu bych taky zatrhl. Chcou ždímat jako všichni ostatní. A nemám jim to za zlé. GW2 je dobrý a když mají fanboye ochotné platit, tak ať je vysajou.
        • Zda se mi to nebo to co jsi napsal je totalni blbost a protirecis si?

          Prece pokud se jedna o donate, kterej ti da bonusovej skin, moznost promenit se a behat ve forme kocky nebo ti na chvili zrychli exp a podobny kraviny, tak te to nijak nezvyhodnuje oproti ostatnim. Proto se nejedna o zdimani penez, protoze kdyby chteli zdimat, tak daji mesicni poplatky a zavedou prave onen Pay 2 win.

          A potom pises, ze jim to nemas za zle, ale tvuj koment tak jednoznacne vyzniva.
          • Ringwraith
            No zvýhodňovalo by, ale ArenaNet byli naštěstí nastavil herní mechaniky tak, aby tomu tak nebylo.

            Ždímání peněz možná bylo silné slovo, ale ten cash shop tam taky nemusel vůbec být, že ano...

            Můj koment má vyznít tak, že ArenaNet nejsou 100% altruističtí světci, jak někdy fanboyové tvrdí.
            • To, ze vychodni Asie je pro tohle nejvetsi odbytiste, je proste fakt. To, ze tam x lidem nahrazuje PC veskery zivot, taky. Neboj, nejsem rasista, xenofobik ani nic podobnyho.
            • Ringwraith
              ktery oceni zejmena korejsti/japonsti/cinsti hraci, aby tim naplnili svuj sexualni zivot

              Ups, opatrně s těmi generalizacemi.
            • Pokud to zustane jen u donate ala dostanu peknej kostymek kde budou videt vnady me elfky, ktery oceni zejmena korejsti/japonsti/cinsti hraci, aby tim naplnili svuj sexualni zivot, tak s tim nemam problem a naopak bych rekl, ze je to v poradku. Vydelavat prachy chce kazdej a tenhle system je v podstate prispeni na snahu autoru s tim, ze za to neco dostanes. Je to blbost, ale nekoho potesi.
            • Ringwraith
              Jistě. Další velmi chytrý krok od ArenaNetu.
            • tak hlavně do cash shopu není třeba reálných peněz, já si ty gemy nakoupím za zlaťáky, bo se mi nechce platit za takové drobnosti
        • Ja som si kúpil hru a nemienim platiť nič navyše :) až potom datadisky...
          • Ringwraith
            Jo to já taky, ale jaksi my dva nejsme všichni, co si GW2 koupí. A donate systém má své odůvodnění.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit