Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mas vybavenou postavu? Kazdy datadisk dela reset gearu, tot k vybavenosti.
  • Takovy pokus uz byl.. rika se mu darkfall a moc nevysel
  • Co třeba to EVE Online, to tě nezaujalo?
  • pracny zacatky jsou na mmo nejlepsi :)
  • budou se rozdavat beta klice, takze nejaka sance tam je i pro ostatni.
  • zdeeneek
    Proc taky prechazet ? Kdyz uz hraju wow nekolik let, mam tam vybavenou postavu a nic zasadniho mi na hre nevadi ? Zacinat nekde zase pracne od zacatku se mi nechce. To by se muselo objevit MMO, ktery by nabizelo neco zasadne odlisnyho abych mel duvod zahodit ten cas, ktery jsem venoval wowku.
  • Určitě nepochybuju o tom, že si to "svych par milionu lidi urcite najde". Ale bude to mít stejný úspěch jako WoWko? Bude z toho WoW-killer, bude to nová modla MMORPG hraní? To nejspíš... řekl bych... s bolestí v srdci... ne.
  • Shaker
    Stezujeme si, protoze nevime... informace by prospely. Jedinej rozumne vysvetlitelnej duvod, proc tu jeste neni beta pro vsechny vidim v tom, ze nejsou zatim pripraveny na ten napor lidi. Proste tu prskam, protoze si to chci vyzkouset a nemam jak (na predplatny je pro me opravdu jeste moc brzo).
  • Ringwraith
    Dobrý odhad, Rohaci.

    Skutečně asi chcou, aby si hru vyzkoušeli jen fanoušci, kteří o ní budou na 99% mluvit velmi pozitivně.

    A jelikož jejich příjmy půjdou z počtu prodaných kopíí, ne měsíčních poplatků, tak ten pozitivní buzz potřebují.
  • Shaker
    O Titan bych strach nemel, Blizz dela veci kvalitne a pokud to bude kvalitni nova hra, ktera bude vypadat lip nez wow a budou se o ni starat stejne dobre, tak si svych par milionu lidi urcite najde.
  • a nebo proste arenanet neni blizzard a chce aby si hru vyzkouseli jenom jeji skalni fanousci, ostatni muzou az hra vyjde v nejakem trialu, nebo u kamose atd ;P

    navic, myslim ze open betu jeste uplne nzavrhli, gw2 jeste nevychazi, takze nechapu co si stezujete, jetsli bude open beta tak az uplne posledni pred vydanim...
  • Shaker
    Co je tohle s prominutim za blbou otazku? Chce snad zakazniky ne? Navic sem reagoval na Eyvindra, kterej napsal, ze beta s hodinovym contentem pro vsechny je malo... Jako sorry, ale kdyz nejsem nadrzenej fanousek a hru si nepredobjenam na zaklade slibu, jak to bude super, tak me tam bez otevreny bety proste nedostanou a o penize tim prijdou oni.
  • Ringwraith
    Protože by Arenanet měl chtít, aby si lidi jejich hru koupili?
  • Taky si myslím, že by při určité konstelaci mohla vzniknout situace, kdy prostě Titan nebude táhnout, protože WoWko... Protože WoWko. *1* Možná, že WoWko může zastavit jen velmi dobře cílená strategie Blizzardu, jak hráče přesunout...

    Jenže na druhou stranu: "Activision Blizzard CEO Bobby Kotick said at the Deutsche Bank Securities Technology Conference that the new game would not be a competitor or clone of World of Warcraft". Takže je možné, že WoWko prostě nerozdrtí nic... Leda WoW 2.
  • proc by pro ne musel neco predvadet ?
  • "Takže by to spíš chtělo udělat takové MMO, které přežije i s menší a věrnější hráčskou základnou po delší dobu. " => Myslíš něco ve stylu Chmatákova? *1* Ne, vážně - těch MMOček je děsně moc a to jak ambiciózních, tak naprosto generických... Nejsem si moc jistý, jestli se dá něčeho dosáhnout, když to bude všechno na jedno brdo.

    Já chci něco ultimátního jak EVE online, ale ne ve vesmíru... *13*
  • Shaker
    porad vic nez co zatim pro nepredplatitele predvedl ArenaNet...
  • Shaker
    Taky mi to prijde divny... myslim, ze jeden, dva free vikendy by nebyly k zahozeni, zatim vsude ctu, jak uzasny a inovativni to je, ale co sem videl z gameplay videi, tak nemuzu rict, ze bych o tom byl presvedcenej. Takova free beta by to mohla zmenit nebo taky ne, ale aspon bych vedel, jaka ta hra je aniz by me kdokoliv hned nutil to kupovat.
  • těch MMOček je hodně a hodně jsem jich vyzkoušel, ale jen lineageII jsem hrál delší dobu a od té doby hledám něco na delší hraní, většina těch her stojí za prd, buď jsou to rpgčka se základem wowka, čeho chtějí lidi čím dál míň hrát, je to otravné a nudné. Potom jsou tam i originálnější tituly, které ale zaujmou jen některé. GW2 otravné věci oddělalo a udělalo je zábavnými, neběhal jsem jen tupě několik hodin na místě a grindil, nutilo vás to jít stále dál a na pvp se vrhnu teprve v budoucnu
  • MrSanta
    Taky mám někdy pocit, že je těch MMORPG nějak mnoho. Manažeři holt vidí ten ohromný trh, na kterém má WoW skoro monopol a snaží se ukrojit si z toho nějaké ty dukátky. Což se mnohdy nepovede. Já mám krapet obavy i to ten Titan. Nějako si nedokážu představit že ta hra bude mít takový úspěch jako WoW. Přijde mi, že spoustě WoWkařů se prostě nechce přecházet do nějaké jiné hry. A to se podle mě nezmění ani když je ta hra od Blizzardu. Ale kdo ví. Možná už Titan vyšel a až na problémy s přihlášením na servery se mu docela daří *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit