Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pokud opusti trat veschny 4 kola, tak ano ... staci o kousek
  • Neviem prečo sa Project Cars prirovnáva ku Gran Turismu a dokonca Forze. Kariéra mód nemá absolútne nič spoločné s týmito hrami. Žiadne credity, žiadne kupovanie áut a nových tuningov. Žiadna motivácia hrať ďalej ako je to vo Forze a GT. Ja by som to s týmito hrami ani len neskúšal porovnať. Ľutujem tie peniaze, mohol som radšej nechať na Zaklínača.
  • Celkovo som spokojny, ale aj tak sa idem postazovat:
    -uvital by som dynamicku obtiaznost a lepsie spracovanu karieru a ovladanie pre gamepad
    -hravam cisto na gamepade a neviem cim to je, ale vozidla v AC sa mi lepsie ovladaju, nez v PC
    -vozidiel je malo, chcelo by to viac znaciek v triede
    -pit stop je zabugovany, zazil som aj, ze som nemohol pokracovat v zavode, auto zostalo zaseknute, nepomohol ani reset auta
    *atd
    Na zaver otazka na dakeho znalca motorportu (ja nim nie som): ..ked v kvalifikaci vyletis jemne z trate (neskracujem), tak sa ti cas nezapocitava aj v reali?
  • S cim to prosim porovnavas? S realitou, nebo ten okruh znas akorat z rFactoru, kde stoji fakt za kulovy? Bydlim v Brne, na okruh obcas jezdim si zajezdit vramci okruhovych dni, nebo jizd pro verejnost a nejak zatim o lepsim virtualnim Brne nevim. Ale jo, ja jsem preci zaujatej, protoze jsem z SMS *1*.
  • tak to si asi nejel na NS v AC
  • Lukass
    Nordlsleife je v PC uplne dokonala. Porovnaval sem se skutecnou Nordsleife a je to dokonale verna kopie. Takze moc nevim co meles.
    A ty flare efekty a ruzny nasviceni atd se daji vypnout, ze ses hnup a neumis to je vec druha, ale od toho su tady ja rad ti poradim.
  • vypni force feedback... ne neptej se me jak je to mozny... resil sem to na steamforu ;) proste ho vypni...
  • jo a jestli mate problemy s lagovanim hry pri zapnutym ovladaci tak VYPNETE FORCE FEEDBACK !!! vyvojari ani testeri to prej nezkouseli na gamepadech na PC verzi a neprisli na to ze to glitchuje... a podle me neprisli ani na to ze jim glitchuje fyzika...
  • ona se totiz auta v realu ridi strasne tezce :D :D :D ano zadna hra neni dokonala, a nikdy nebude... nektery jizdni modely jsou vpohode jako treba mergl 300SEL je jeden z povedenejsich co sem okusil a s podobnyma autama i jezdil v realu byt porad je tam ten pocit ze vyvojari se snazi to delat tezsi aby to melo nadech simulatoru, protoze kazdej si mysli ze kdyz to auto klouze a toci tak je to realny :D pokud by ty hry byli realny tak sem asi tak 1525602050x uz mrtvej v realu... a to nemam zavodni podvozek, sliky gumy atd. proste kazda hra ma u kazdyho auta jinej jizdni model tak si zvyknete... jinak ted mam lagunu 2,0t vlastne skoro stejnej motor jako ve hre ma megane a nebo clio sport a muj stock kombik se chova 1000x lip nez ve hre zavodak kterej ma o pul tuny min :D pochopte ze je to pouze simulace, jde o to jak se jim povede nektery auta jsou lepe nektery uplne divne az blbe... fyzika vozu k vozovce mi pride jako nahodne hozeni kostkou, nekdy proste jako prisne dana vec ktera se proste stane atd. a to nemluvim o brzdach... pro me je PC docela i zklamani... protoze sem cekal neco trochu lepsiho nez AC kde jsou podobny chyby take...

    minusy PC: strasny zvuky ne opravdu takhle nezni 8 valec a ne opravdu takhle nezni muj 4 valec turbo, nekde a nekdy naprosto spatna fyzika, chyby ve fyzice coz mi pride jako glitching do trati... mam destrukci na full real a nekdy to muzu vzit ve 100 do zdi a nic a pak jindy mi najednou upadne kolo... na nektery veci na ktery si stezuju v AC jsou tady dotazeny k dokonalosti ve spatnym slova smyslu, a musim se pridat k jinym lidem tady ze ty trate jsou naky divny... treba severni smycka je pro me uplne jina nez je v AC kde nemam problemy ji projizdet pod palbou s vetsinou aut a tady ji nedam ani technicky skoro :D a pride mi ze ma i jiny rozmery...

    plusy PC: lepsi AI nez Assetto... chovaj se lip jako zavodnici, v AC jezdi jak po kolejich a maji tak o 10tun vic nez vy... velmi pekna grafika

    Takze ano PC je simulace ale nema moc k realnemu jezdeni v autech jako celek... byt nektery vozy jsou velmi blizko zkutecnosti... pride mi to jako tvurci ci moddari simulatoru strilecek :D kteri nikdy v realu nestrileli a jsou tam pak blbost... stejnej pripad i tady...
  • Takto si nastav ovladač xbox mne to pomohlo dost som sa tiež trapil https://www.youtube.com/watch?v=3VCWf8fsJ0o
  • Project CARS mě vůbev nenadchlo. Prvni dojem nic moc a po pár zavodech....... Nedodělané zvuky a další detaily. Nemluvě o tom, že po připojení ovladače se hra začala neskutečně sekat, po odpojení vše v pořádku. Grafika také nic moc, vše na ultra a.........
  • www: Když ti udělám dvě omelety z hoven, jednu horší a jednu lepší, tak u té lepší taky budeš chrochtat blahem?
  • ukaz mi nekde lepsi a presnejsi verzi Brna, joudo!
  • Tak v tom případě jsou SMS banda lemplů, když podle CAD dat udělali něco tak příšerného.
  • Brno je deleno presne pod CAD dat, dodanych primo okruhem. Elevace sedi, jsou opet podle dat dodanych samotnym okruhem. Nez budes rozumovat, over si fakta.
  • Project CARS jsem si vyzkoušel a musím říct, že jsem mírně zklamán...
    Po grafické stránce je hra vynikající a zejména vizuální efekty času a počasí mě velmi potěšily.
    Bohužel co se fyziky týče tak jsem byl silně zklamán. Opravdu pochybuju že se vozy LMP1 řídí tak snadno jako v Project cars (i se všemi asistenty vypnutými + plné mechanické poškození). Vlastně všechna auta se dala lehce uřídit. Přijde mi to spíš jako polosimulátor v nádhernou grafikou...
    A co se okruhů týče, Brno jsem ze začátku vůbec nepoznal. Se skutečnou tratí to má společnej možná tak tvar...
  • Osobně nevím co může být na té hře přehajpované. Doslechl jsem se o ní ze zdejších diskuzí. Pro mě jako našlapaný blesk z čistého nebe...díky
  • Sterilní jsi tak maximálně ty. Jestli v iRacingu nevidíš takové detaily jako vyrvanou trávu v místech, kde se katuje, nafoukaný písek na cestě a suverénně nejrealističtěji vizuálně zpracovanou vozovku, tak jsi slepý. Oni pro každý okruh používají unikátní textury udělané přímo z fotek, co pořídili na tom určitém okruhu a nedělají to prostě praktikou, že udělají jednu univerzální texturu trávy a tou pak pokryjí všechny tratě. Navíc iRacing běží na téměř 10 let staré technologii, která už v době vydání byla zastaralá!

    Brno je sice zatím nejlepší (vizuálně), ale nic to nemění na faktu, že je pořád na míle vzdálené realitě. Všechny elevace naprosto špatně, veškerá vegetace naprosto špatně, kdo tam někdy byl, tak musí uznat, že ten okruh je úplně mimo.... Není zdaleka sám, stačí si srovnat Nordschleife s Assetto Corsa a nebo co teprv Bathurst? Co tam dělá evropská vegetace, když ten okruh je v Austrálii?! Vždyť to tam s těmi jehličnany vypadá naprosto komicky!!!

    Vůbec celkově grafiku pCARS bych popsal jako grafický overkill. Auta jsou jak z porcelánu, dokonce i gumy se jim lesknou jak kdyby je někdo zrovna namazal pastou, dokonce i když zajedu někam do stínu nebo do tunelu, tak auto se pořád leskne jako psí kulky. Nějakému fetišistovi se to možná bude líbit, ale nemá to s realitou nic společného. Celé to vypadá jako moderní reklamní retuše, kterými nás zahlcují automobilky a člověk se pak akorát diví, že když jejich auta pak potkáme v reálu na cestě, tak že vypadají úplně jinak...
  • A pro petroliny, kteri neveri:
    https://www.classicdriver.com/sites/default/files/styles/full_width_slider/public/article_images/unknown-17.jpg?itok=8XyV9w3l
    http://porsonly.com/wp-content/uploads/2014/06/M14_2111.jpg
    http://www.abc.net.au/news/image/1714516-16x9-940x529.jpg
    A ted me dal minuskuje volove :))
  • iRacing a cit pro detail? Myslis ty naprosto sterilni trate? Fajn, maji detailni textury a to je asi tak vse. Ze se v PCars nektery veci lesknou za urcitych podminek ma svuj duvod a to je ten, ze se to tak leskne i v realu. Jestli jsi nikdy nevidel lesknouci se silnici proti slunku, tak zijes na jine planete.
    V cem presne je to Brno hnusny? Jo to rozhodne nejprepsnejsi a nejlepsi verze Brna, ktera v zavodnich hrach vubec je!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit