Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • S gamepadem bez asistentů s manuálním řazením se nechytáš. Ani s automatickým řazením
  • jnsCZ
    To fakt není otázka na mě, já jsem jen externista :) Dostanu hru na recenzi, zahraju, napíšu text. Takové dotazy směřuj třeba na redakční mail nebo do chatu při natáčení podcastu.
  • Lžeš.
  • Poradim ti nejazdit s Clio, skus to obycajne "road" BMW myslim ze je to M3 a daj si tak field of view aby si poriadne videl na volant a ruky, to mi dost pomaha :)... S Cliom som bol aj ja vkuse otoceny to auto je brutalne ale to je aj tym ze neviem ako sa ma jazdit na FWD autach :).... Mne na ovladanie dost pomohlo ked som hral normalne karieru s motokarami kde som dal aj manualnu prevodovku aj vsetko, je to zpociatku utrpenie ale ked sa naucis na motokarach zatacanie na autach je to uz len lepsie :)...
  • Hral som na Xbox One - grafika je rovnako dobra ako vo Forza 5, fyzika je o vela blizsie realite ako Forza 5, trate su excelentne spracovane aj so vsetkymi hrbolmi a napr. Nordschleife je rovnake ako v skutocnosti (vo Forza 5 nebolo). S gamepadom sa to hra dost dobre, netreba volant ani na najtazsej obtiaznosti. A tak isto su velmi mocne zvuky, na tych si dali extra zalezat. To ako su tie auta spracovane dost kompenzuje ze ich je relativne malo, vazne je kazde uplne ine. Su tam nejake chybicky v menu a podobne veci ale komu ide o realisticke zavodenie hlavne davat rekordy na roznych tratiach a umiestnovat sa v rebricku tak nieje co vahat, gameplay je najlepsi aky som v zavodnej hre zazil :)....
  • Vyzkousej v nastaveni gamepadu (dole) prepnout MODE ... nezmeni se jenom defaultni nastaveni, ale i nekolik veci, ktery nejdou zmenit z menu (proste jsou ukryty hluboko v kodu). Takze ikdyz pouzijes nejaky svoje nastaveni, s jinym MODE to bude jiny. Jinak MODE2, deadzone 1, steering sensitivity 6, gamepad filtering 35. Zbytek default. (To je moje soukromy nastaveni, ale zrovna tohle je fakt strasne individulni). Jinak na Xone se tusim nekolika lidem nestahl patch a pomohlo to znovu nainstalovat (informace zachycena na WMD .. nemuzu potvrdit).
  • Lukass
    Kdyz mas problemy zapni vsechny asistenty, a neuraz se ale hrat tuhle hru na ovladaci nebo klavesnici je proste fail. Tady musim mit volant, jinak to nema cenu.
  • Tohle je simulace více než cokoli na konzolích. Za hodinu se jezdit nenaučíš. Projeď si autoškolu v LFS ať máš základy
  • Jaky tuning konkretne ?
  • Zdravím, prosím vás, jsem blboun jenom já nebo taky si nemůže zvyknout na ovládání? :D hraju na XONE a už hodinu nastavuju ovládání a nejsem schopný zajet normální kolo s blbým Cliem... podle Forzy nebo ostatních závodních je to opravdu jiné, nevím si rady... *9*
  • Běž si machrovat jinde ty žalude.
  • "Proti forze trosku horsi grafika prostredi to je dane asi tou multiplatformitou."

    Jo no. Aby to utahly ty lemracky, 3x vykonnejsi PC, tak to museli osekat.
  • Nemam herni pc,jen hp notebook za 10tis,a na nem jsem nebyl tak 6mesicu *1* .
  • Jo ty pc inzenire,venuj se pc stavebnici,tomu snad rozumis,konzolovi archytekture ani sumak!To sami cd project,prej voodu kodery,ty umej tak s pc ckem,zaklinace 2 na ps3 rozjet neumeli,tak at se moc polaci nechvastaj.Az vyjde forza6 a gt7,tak se teprv ukaze kdo ma supr kodovace!
  • ne takhle to bylo jen u tebe, normální lidi udělaj testy a pak jízdy a du domu, jediná rozkuřovačk seš tu ty. pcars sou supr btw
  • Ja nerikam, ze na to nic nema. A to je ten rozdil .. Ty rikas, ze je to nesrovnavatelne s AC a s tim ja uprimne a nezaujate nesouhlasim (jasne, v SMS delam, ale taky hraju a dokonce ridim i v realu *3* ). Ty dve simulace jsou mozna na pocit jine, ale naprosto srovnatelne. A jak pisu niz, je pomerne nemala skupina profesionalnich jezdcu, kteri opravdu pCARS povazuji za nejlepsi a neni to placene PR. Ale to stejne se da rict o AC, iR, rF ...... a o to mi jde .. srovnatelna simulace to proste je.
  • no pozoor,vsechno je o nastaveni,v Assetto si muzes nastavit penalizace za kontakt s protivniky.. *1*
  • nevim no, ale 65 aut ve hre se mi zda jako naprosto dostacujici pocet ze kteryho si vybere uplne kazdej... hlavne kazde z nich ma vynikajici fyzikalni model, tak neni co resit, naopak :)
  • to rikas ty... jako zaujaty zamestnanec SMS. myslim, ze by bylo neco spatne, pokud by si tam pracoval a hazel na to spinu, docela se ti divim, ze si das tu praci s odepisovanim na kazdy post, kde se nekde neco nekomu nelibi. na objektivitu jsou tu jini, ne ty. ja to za blbost nepovazuju, mam obe hry a dost dlouho a takhle se me to jevi. myslim, ze kazdy ma svobodu vyberu. ty rikas, ze je to pecka a ze na to nic nema, no ja stebou nesouhlasim.
  • Jack hadra tady ten borec. Když nemele nesmysly o PS4, tak tohle. Že se s ním vybavujete, produktivnější by bylo mluvit do stromu. Nechci uživatele Ul urazit, ale tohle je fakt něco ten člověk nebo co to je.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit