Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • každej rozumny clovek vi ze od ziskani penez k dokončení hry je hrozne dlouha doba a ne každy projekt se podari dokončit, takže tešit se na tohle nebo cokoliv jineho je hodne predcasne. To driv vyjde Diablo 4.
  • Konecne poradna gamesa.
  • Hmm..peknej obrazek , akorat ze podobne vypada asi tak milion jinych her z doby drivejsi i nynejsi. Je skoda ze na kickstarter nejde treba Bradley nebo Spector , pak lidi davaji prachy Obsidianu kterej neudelal jedinou dobrou vlastni hru.
  • Cahir
    Fuckin delicious!
  • Moc hezké. Předpokládám, že postavičky a efekty budou v 3D, pravda?
    • MrSanta
      Ano, předpokládáš správně. 2D prostředí, 3D to "ostatní". Teda za předpokladu, že mě nemate moje angličtina *1*, tak to takto bylo popsáno v jednom příspěvku.
  • Hlavně to vypadá věrohodně a "realisticky". Konečně RPG které není "kreslené" jak bývá módou.Snad to využijí a udělají to propracovaně.Vypadá to velice zajímavě.

    Btw moc jsem to nesledoval a zajímalo by mně jesli tam budou jiné rasy a zda budou mluvit jinak než anglicky.To je často strašně komické jak mnoha ras je něčím unikátní a mluví anglicky.
    • USER47
      V posledním updatu máš něco o národech a rasách. O jazyku ještě nic moc neříkali, akorát tohle:

      "Hylspeak - An old dialect of Aedyran only spoken by rural communities and older elves in the Aedyre heartlands. It is grammatically almost identical to Aedyran, but contains a large number of archaic words that have either disappeared from contemporary use or taken new forms over time. Speakers of contemporary Aedyran can understand Hylspeak, but it can sometimes be confusing. Hylspeak is only commonly heard in folk songs and poems that have survived over the centuries. Some people associate the spontaneous speaking of Hylspeak with an awakened soul. As a result, superstitious folk are easily angered when they hear it spoken, believing it may cause their soul to remember a past life."
    • Black_Hand
      ad btw: rasy budou. nejsem si jisty, jak to bude s jazykem...
  • 2d v dnešní dobe asi upadli na hlavu *7*
    • A dokonca im na to prispeju hraci zopar rokov dopredu! Co je to za skazeny svet, kde vyvoj hry nesponzoruju rodicia adolescentov *1*
    • GlaDOS
      Oni ne. Někdo jiný tu upadl na hlavu. Hádej znovu.
  • Na tohle už čekám jak na přídchod Ježíše. Konečně Obsidian bude moct dokázat, jestli je brzdí vydavatelé, nebo jestli jsou sami tak neohrabaní :D . Ale věřím jim, to jako jo.
    • Vzdy byli limitovani rozpoctem a i kdyz je Kickstarter dobre vec, budou rozpoctem limitovani stale. Jedine co se ukaze je, jak jsou na tom s organizovanim prace a tedy efektivitou prace v ramci daneho rozpoctu.
  • kostejnesmrtelny
    Jsem jedinej, kdo má pocit, že ten screen má nějakou podivnou perspektivu? Ten most vs. voda v pozadí mi k sobě hrubě nepasujou *8*
    • smejki
      paralelní projekce *3*
    • GlaDOS
      IMHO je perspektiva v pořádku.
    • Robotron3
      Nevidím. Voda je netvará kapalina, narozdíl od mostu :) V čem podivná perspektiva?
      • kostejnesmrtelny
        Přijde mi, jako kdyby to bylo nakreslený na zakřivený ploše, přičemž ten "zlom" je právě na rozhraní toho mostu a vody za ní. Jako kdybys to namaloval na vnitřní stranu nějaký koule. Na houby popis, ale líp to asi nevysvětlim. Možná je to taky tím, že už moc dlouho čučím do PC *1*

        EDIT: Už asi vím jak to líp popsat: mám dojem, že ten most a stromy ve spodní části artu jsou kreslený jako kdyby ses na ně díval ze stejnýho místa, ale menší výšky než na ten vodopád a ty trosky druhýho mostu za ním. Fakt se mi zdá, že se mi to nezdá *1*
    • USER47
      Řekl bych, že je to do jistý míry tím, že při tvorbě kompletně 2D prostředí, kde zároveň můžeš hejbat kamerou, nemůžeš použít perspektivní zkreslení, jaký bys normálně při pohledu z týhle vzdálenosti pozoroval. Každá část prostředí je tedy zobrazovaná ze stejnýho úhlu (jako výřez pohledu z mnohem větší výšky), což občas může působit trochu nezvykle či příliš ploše.
      • izometrie:
        http://cs.wikipedia.org/wiki/Axonometrie
      • Black_Hand
        http://s3.media.squarespace.com/production/863248/10408321/wp-content/uploads/2009/12/planescape_011.jpg http://www.1888freeonlinegames.com/dwgmimg/3786/baldur-s-gate-ii-shadows-of-amn-screenshot-1.jpg

        inspiraci jsou hry co pouzivaly infinity engine. tedy 2d izometricky s predrenderovanym 3d svetem.
        • USER47
          Však to já vím:). Mluvím o tom, že je to renderovaný z pohledu, v jakým to nakonec ve hře nepozoruješ, tudíž perspektiva může bejt matoucí.
          • Black_Hand
            to bylo mysleny jako "dodatek" k tvymu prispevku pro toho cloveka, kteremu si odpovidal.
  • USER47
    Jen dodám, že do stretch goalů se počítaj i prachy z PayPalu. Před pár hodinami tam měli něco kolem 50000 dolarů, takže 2,8 goal už je pokořenej teď a Ziets je tedy jistej. 3,5 je ve hvězdách, ale na tu pevnost by snad dosáhnout měli, pokud se nestane něco neočekávanýho.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit