Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jsem na to celkem zvědavý, nicméně mi přijde, že se fantasy hry spoléhají často jen na nucenou "epičnost".. epického záporáka, epická kouzla, epické silácké dialogy, epický příběh a ve výsledku ta všudypřítomná epičnost člověka znudí už v polovině
    na druhou stranu díky za každou hru bez zombíků čeledi EA (svítící oči, schopnost použití zbraní a mluvení), bez sci-fi samopalů a vesmírných lodí
    • Cahir
      "bez sci-fi samopalů a vesmírných lodí" O_o
    • USER47
      Zahraj si něco od Obsidianu...
  • nadherny "screen". takhle si predstavuju fotorealistickou grafiku ;) ale pochybuju ze to takhle v nejake hre bude vypadat nejmene 5 let...
    • USER47
      Uh, proč by ne? Však je to předrenderovaný ručně dokreslený prostředí, nikoli realtime renderovaný. Takhle to klidně může vypadat, zatímco se tvoje GPU bude flákat.
      • no tak si reknem za 5 let ;)
        • USER47
          Klidně za dva. PE by mělo vyjít někdy v první půlce roku 2014. Celkem nechápu, co se ti na tom zdá divný, je to udělaný jako normální 2D obrázek na pozadí, ten může bejt detailní a pohlednej jak se tvůrcům zachce a na výkon to žádnej vliv mít nebude.
  • misho8723
    Ten screenshot je nádherný.. a bol by som rád, ak by sa im podarilo dostať na tých 3,5 milióna.. keď sa zarátajú aj dotácie cez PayPal
  • Black_Hand
    nechce se mi verit, ze po smejkiho prispevku na obsidianim foru o vylepsenich kampane se stalo presne to co v nem navrhoval :P. (myslim zmeny, a vylepseni komunikace)
    • smejki
      zadek mám, abych na něm seděl, ne abys mi do něj lez *1*
      ale jo, taky jsem strašně rád, že to výrazně vylepšili. teď už jenom chrochtám blahem.
    • Och ano, Obsidian určitě měl v plánu nekomunikovat s lidmi a nechat vše jako na začátku, a tu náhle se zjevil náš spasitel a ukázal jim správnou cestu.
      • Black_Hand
        to hodne generalizujes. ty si asi myslis, ze ten jeho prispevek byl jenom o tom "vic komunikujte" a ne o navrzich jak toho docilit. zminoval tam, osobnejsi, aktivnejsi pristup -> temer kazdodenni videa, ve kterych bez PR uhlazenosti povidali primo vyvojari. lepe navrzene stretch goaly -> to se stalo, nove stretch goaly mely vetsi rozestupy a pusobili masiteji. a pokud si myslis, ze je rozumne spustit kickstarterovy projekt bez hlubsi pripravy, bez naplanovanych scenaru pro ruzne situace, tak bych rekl, ze jsi ponekud naivni. obsidian zacal ponekud nerozumne v tom, ze to nemel tak pripravene jak by mohl. omluvitelne to bylo u prvnich vlastovek, ale ne po tolik zkusenostech, ktere uz mohly nasbirat.

        to je ale stejne jedno. nakonec prisli na to, jak to delat spravne a je to videt. a nemyslel jsem to tak, ze ten jeho prispevek byl jediny duvod, jen ze navrhnul spravnou cestu a ta odpovidala tomu, co nakonec obsidiani udelali.
        • Bohužel lidé jsou z Kickstarteru dost namlsaní, podívej se třeba na Double Fine, kde bylo všeho všudy 5 updatu za trvání celé kampaně a stejně ještě nebyla nikým z herního průmyslu překonaná.

          Smejky je toho právě zářným příkladem, kdy si začal stěžovat na forech jen proto, že dva dny nebyl update.
          • smejki
            "Smejky je toho právě zářným příkladem, kdy si začal stěžovat na forech jen proto, že dva dny nebyl update."

            ty jsi zářným příkladem toho, že lidi neumí číst.
            to nebylo o četnosti updatů, ale o jejich formě, a že je lepší vydat později pořádný update než přehodit ihned suchopárnou noticku, kór když je cílem rozeslintat přispěvatele a vybrat víc peněz.
          • Black_Hand
            s DF mas pravdu, nicmene DF vyuzilo obrovske publicity a toho, ze bylo prvni a nevedelo do ceho jde. takze se tolik nemuseli prat za nasledny uspech. uz to, ze se odhodlali k tomu to spustit prispevovatelum stacilo. a je to pochopitelne. jenze kickstarter uz je ted nekde jinde.

            a smejkiho stiznost nebyla o tom, ze by snizilo prispevky od nej, jak fandy obsidianu, ale od lidi "zvenku". zadal je o co nejlepsi prezentaci, protoze mu na tom zalezelo. a rikas "jen" "dva dny" - na kickstarteru se pocita kazdy den.
          • Já to teda pochopil tak, že si stěžoval kůli suchosti ze strany Obsidianu.
        • Naivní mi příjdeš spíš ty, jak říkáš tohle vše měli připravené už dopředu, zaskočila je pouze rychlost jakou se projekt zaplatil.
          • Black_Hand
            ja nerikam, ze to bylo zpusobene tim prispevkem. jen to byl jak vidno uspesny navrh.

            pamatujes si, jak zacinali? bylo to "rychle, rychle, honem, honem" neco pripravit. a myslim, ze pro tak rychle zaplaceni meli mit scenar take. jakysi "double fine plan".
  • Robotron3
    Taková klasika fantasy prostředí, ale moc pěkná :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit