Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pro redakci je očividně jediné podstatné měřítko grafika, takže polovina z těch simulátorů pro ně prostě neexistuje. Jen si to přečti, pro autora článku se "technické zpracování" rovná právě a jen grafice. Těm nevysvětlíš, že simulátor pouští obvykle ten, kdo chce řídit, ne čumět na detaily levého obočí diváka v ochozech 150 metrů od trati. Já se umím dobře bavit i u 19 let starého Grand Prix Legends, které ve srovnání dneska pochopitelně vypadá mizerně.
  • smysl to dáva, závodení v reálnem provozu je mnohem zábavnejší. proto taky vznikli hry jako NFS nebo crew
  • zmen si profilovou fotku. nemyslím že erotika je tady povolená
  • Lukass
    Jj souhlasim, tech podminek je tam skutecne mraky :)
  • Lukass
    Jeste by me zajimalo jak to slape na konzolich, protoze tam to musi zdimat vykon uplne do maxima.
  • AI je dost špatná, ale vzhledem k tomu, jak moc je tam proměnných, které ovlivňují podmínky na trati, se nelze divit. Člověk nemůže čekat, že AI bude umět se všemi auty dokonale za všech podmínek, to je fakt na dlouho něco takového udělat.
  • Lukass
    Zamyslim, a nedava to smysl.
    Navic je to nerealny
  • proč bych trolil zkus se nad tím zamyslet
  • Lukass
    Netroll prosim.
  • Lukass
    Rallycross je perfektni, uplne mas pocit ze v tom aute fakt ses :)
  • škoda jen že to jsou nudné okruhy a ne otevrený svet. V realite jezdí závodníci po okruzích aby neomezovali premávku, ale ve hre takova omezení nejsou potreba.
  • Lukass
    Je to skvely, jde videt ze do hry narvali hromadu penez a jde to videt.
    Dokonalost, moznosti pocasi, moznosti nastaveni, prehledne interface, uzasne force feedback, kaluze, snih, rallycros, je toho tuna. Takhle ma vypadat hra, zadna reklamni masirka, ale poctiva prace a vysledek je ultimatni.
    A ty stary kary, to je radost.

    Su nadsene, prekonalo to moje predstavy, tleska, bravo.!!!

    A nesmim zapomenout na skvelou optimalizaci a vzhledem k tomu co hra vsechno umi, je optimalizovana dokonale.

    Jedina vytka miri k ponekud divne AI, ktera se chova agresivne a nepredvidatelne. Ale tahle hra je hlavne o multaku :)
  • si to zahraj na gamepadu. na klavesnici to nebude uplne ono asi
  • Odpoved k dotazu na track k intru.Je to remix od Tiesta Silence... ;)
  • Jinak PCARS2 mě příjemně překvapilo. Zpočátku jsem měl smíšené pocity, ale jakmile se mi podařilo pořádně nastavit ovládání a monitory, tak jsem si to začal užívat. Není tam tak komunikativní feedback jako třeba v AC, ale fyzika je podle mě lepší. Není tady ta otravná nedotáčivost v nízkých rychlostech jako v AC a konečně je při driftu cítit ten moment, kdy se gumy přestanou protáčet a znovu se zakousnou. Rallycross je úplný strop, být SMS, tak se úplně vykašlu na okruhy a udělám čistě rallycrossovou / rallyovou hru.
  • 10 litrů? To je ještě v pohodě, v případě pořádného volantu od Fanatecu (proti kterému je cokoliv jiného hračka) počítej s 3x vyšší sumou, ale budou k tomu i pedály a řadička... I těch 30 litrů je pořád velmi levná záležitost oproti zábavnému reálnému autu
  • jj, 700 aut, kde 3/4 tvoří 10 let staré 3d modely, navíc fyzika dělaná stylem, že u aut souhlasí jen náhon a výkon, zbytek je od oka a fantazie.
  • Jo, tech simulatoru je ted spousta .. akorat se mi porad nechce dat 10 litru za poradny volant ..
  • exmaxx
    Co je to za pisnicku v podkresu? Je to cover neceho znamyho, ale nemuzu si to vybavit.
  • to by me taky zajimalo, na jaky ze platforme jich najdeme vic... *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit