Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jinak PCARS2 mě příjemně překvapilo. Zpočátku jsem měl smíšené pocity, ale jakmile se mi podařilo pořádně nastavit ovládání a monitory, tak jsem si to začal užívat. Není tam tak komunikativní feedback jako třeba v AC, ale fyzika je podle mě lepší. Není tady ta otravná nedotáčivost v nízkých rychlostech jako v AC a konečně je při driftu cítit ten moment, kdy se gumy přestanou protáčet a znovu se zakousnou. Rallycross je úplný strop, být SMS, tak se úplně vykašlu na okruhy a udělám čistě rallycrossovou / rallyovou hru.
    • Lukass
      Rallycross je perfektni, uplne mas pocit ze v tom aute fakt ses :)
  • Odpoved k dotazu na track k intru.Je to remix od Tiesta Silence... ;)
  • Lukass
    Jeste by me zajimalo jak to slape na konzolich, protoze tam to musi zdimat vykon uplne do maxima.
    • zmen si profilovou fotku. nemyslím že erotika je tady povolená
      • Tak ti máš zajímavé představy o tom, co je erotika. Ti je 12?
      • Puritáne
        • Bob, nejspíš Američan. A ti mají panický strach z bradavek.
  • exmaxx
    Co je to za pisnicku v podkresu? Je to cover neceho znamyho, ale nemuzu si to vybavit.
  • hm.. pockam na trojku.. Forza 7 za rohem.. 700 aut oproti 180.. simulátor není ani jedno :)
    • jj, 700 aut, kde 3/4 tvoří 10 let staré 3d modely, navíc fyzika dělaná stylem, že u aut souhlasí jen náhon a výkon, zbytek je od oka a fantazie.
  • To si nekdo vazne mysli, ze se 170 auty se bude jednat o simulator? Proboha... Co je teda iRacing podle toho? Co rFactor? Co je, dejme tomu, AC?
    • Množství aut rozhoduje o tom, jestli je to simulátor ? :D To máš asi taky hozený jinam viď :D
      • samozrejme. kdyz neco simuluju musim mit nejake vychozi data. to se dela tak, ze ti auto pujci a ty si to nasnimas. v pripade iR je to nekolik mesicu na jedno auto. uz to chapes? nebo to potrebujes dovysvetlit prostacku? mysli si co chces, ale ta zabugovano silenost ma do simulace daleko...
        • No pokud máš auta licencovaná (což v PC2 jsou), tak ti údaje o vozidle kompletně může poskytnout automobilka. Záleží pak na programátorech a schopnostech enginu, jak moc jsou schopni tato data implementovat.
  • Zdravim. Nemate uz nekdo cirou nahodou odzkouseno ve VR? Zajima me odladenost oproti puvodnimu PCars.
    • Ano vyzkouseno, sestava: intel I7 6700, 16GB DDR 4 2133 Mhz, GTX 1060 6Gb, deska: B150 Pro. Oculus rift.
      Ve hre 1920:1080, Anisotropic 8 x, msaa, post procesing vypnuto, stiny low, Track : High, Cars High, textures High, Vsync Off, a bezi to hezky. Podle me nejlepsi sim na oculus. Ale chce to 1080, nebo 1080Ti. Jakmile zapnu postprocesing, tak sekacka docela

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit