Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak to konečně vypadá že celou hru zrychlili,už bylo na čase ten jen doufat že odstranili instakill ze zadu a budu naprosto spokojen
    • To mne naopak štve, že to vypadá šíleně rychle, na to v jakých brněních postavy běhají, proč z Dark Souls dělat Bloodborne :(. Já ten pomalejší, opatnější postup a boj měl raději. Bloodborne bylo fajn, ale k Souls to myslím nepatří. Přeci jen bylo Bloodborne oproti Soulům dost ořezané, daleko méně attributů, menší počet zbraní a brnění, žádný equip load, natož item burden (ten byl jen v Demons Souls) a s soubojovým systémem bez štítu založeném na rychlosti, naučení dodgů a gunparry. Doufám, že ten gameplay kde se postava i v plate pohybovala rychle byl s namakanou postavou s vysokým attibutem pro equip load, který se nedostával přes 25% zátěže, aby běhal stále rychle.
      • Tak o tom žádná pokud se takhle bude pohybovat low postava tak je něco špatně ale mě jsem spíš o tu svižnost po BB jsem hrál first sin a myslel jsem že vypustim duši
        • Hehe, to bych mohl také zkusit, dát teď po Bloodbornu nějakej Soul :D, třebas dojdu ke stejnému závěru :D. Já mám PS4 teď cca 20 dní, tak jsem pařil teď pořád jen Bloodborne, dokud jsem ho 3 dny zpátky neplatinumnul :) (btw. řekl bych že tam jde asi nejrychleji udělat platina ze všech Souls her, neříkám že nejlehčí, protože Defiled Bossové jsou sólo dost tuhý - můj úspěšnej pokus na Watchdog of Old Lords :) - https://www.youtube.com/watch?v=iJY706jPxBw, jsem zkoušel co umí ShareFactory :D, ale nejvíc zabrat mi asi dal ten dědek se srpem Pthumeriaan Descendant v Great Pthumeru Ihyll Chalice, u toho jsem nejvíc nadával, je děsně rychlej mršák)
          • Jinak, já zatím pomoc nevolal, i když mi některý dávali dlouho zabrat. Většinou spíš chodím pomáhat a sám ve svym světě si to alespoň na poprvé chci odsólovat, vždyckysi říkám, že to chci umět dát sám, až si to někdy budu chtít střihnout až budou vyplý servery :D, tak abych to odehrál. Takže si vždycky co-op zahraju až v nějakým NG+, nebo s další postavou :)
          • Podle mě byl nejtěžší boss ten co byl poslední v předposledním labyrintu ten byl snad jediný na kterého jsem si přivolal pomoc. Jinak ta platina mi přišla až neskutečné lehká oproti DS hlavně se dala udělat na tři dohrání takže nezabrala ani tolik času
            • Měl jsem na mysli toho ohnivého psa když máš životy zkrácené na polovinu
            • myslíš Defiled Amigdallu? Ta je lehká, stačí 1. 2 fáze obkroužovat v midrangi doleva a sekat do rukou a jakmile si urve pařáty tak jít za nohy a když skočí seknout párkrát do hlavy a zas jí podběhnout. Takhle sem jí dal asi jen na 2, nebo 3 lahvičky :). Nebo který dung myslíš, jestli z 5tkovejch tak to jedině Lower Ailing Loran (ten jsem ještě nehrál) nebo Great Isz (tam ale žádnej těžkej nebyl, Brainsucker, Celestial Emisary a Ebrietas)
            • No tak to jsem zažil už těžší věci radši nechtěj vědět co, špatně by se ti spalo
            • Pro mě bylo nejtěžší když jsem si musel zavolat pomoct když jsem se nemohl sám vymočit...
  • To zase použili metodu Ctrl C + Ctrl V? *1*
  • Tak, vypadá to jako více téhož, co už jsem hrál dvakrát (pokaždé asi 90 hodin)... hm... ale jo, dám to klidně potřetí, Dark Souls je super.
    • 800h na DS1 a přes 500h na II. Byla jednodušší. Ale i tak nářez. Hoďte to sem a ať je to takovej náčuď jak DS1. Těším se nesmírně. *16*
      • homeles8
        Tohle nechápu, jediná hra co jsem hrál 100+ hodin byla možná Diablo 2 a to jen kvůli tomu, že jsem to hrál několik let. Nedokážu si představit takhle hodně hrát hry, respektive dokonce jednu hru furt dokola. Nejvíc mě dorazilo, když jsem se podíval na profil hráče z Battlefieldu 4 a on měl nehráno skoro 3000 hodin. To snad nedělá nic jinýho naž hraje na PC a ještě k tomu navíc jenom jednu hru dokola. Nevím, co si o tom mám myslet...každopádně nic dobrýho to nebude. To je strašný.
        • The_Troll
          Ale toto teenagerským noliferom nemôžeš vyhadzovať na oči, strašne sa spaprčia...oni to vlastne považujú za svoj veľký úspech...no kto by predsa neocenil, že dokázali prehrať tisíce hodín.
          • Kapitane Picarde, myslim ze za urcite shody nahod by jsi mi mohl rikat tati, takze se bez s tema teenagerema vyssrat *1*
            • homeles8
              Já nikdy nejsem rozhozenej. Jen si to moc nedokážu představit :-) A za 30 let už (snad) nebudu žít.
            • The_Troll
              Pokiaľ by zhoda náhod znamenala časovú anomáliu, alebo že máš okolo 60 rokov, tak potom áno...inak ťa musím sklamať, že si úplne mimo...zasa... ;)
            • Poslechni ty jsi z tech hernich hodin nejak rozhozenej, ze hned zakladas katastroficky scenare. Ty si vazne myslis ze nejde hrat, chodit do prace a k tomu se adekvatne starat o potomstvo? Je videt ze s tim mas houby zkusenost, tak prestan vytvaret teorie a pockej si jak to treba za 30 let doapdne u tebe a pak jdi nekam vynaset soudy:)
            • homeles8
              Tati, mám hlad.

              Jo, počkej ještě tak 10 hodin, než zabiju toho bosse, pak ti dám něco najíst.....
        • HA! Nooob
        • No aspoň vime ze když se budes motat do nejaky diskuze ze te nemame brat moc vazne, pac mas prd nahrano:)

          Ja jsem kupříkladu mel v Age of Conan asi za pet let co jsme to hral odehrano cca 375 dnu cisteho casu, a není to nic neobvyklého..holt někdo stravi stejne casu za pet let v hospode a někdo u her a někdo třeba spravovanim veteranu..tak se prestan divit:)
          • homeles8
            Tak já mám třeba za 5 let taky nahráno třeba 375 hodin, ale různých her, no. Jedna hra mě tak dlouho asi nikdy nebude bavit.
            btw. můj primární koníček je hraní na elektrickou kytaru, no. A nestydím se to přiznat ani na herním webu, kde jsou třeba i lidi, co umí jenom hrát hry. A myslí si, že jsou lepší lidi než já, protože tolik nehraju. *4*
            • homeles8
              jo
            • A ty si myslíš, že jsi lepší než oni? Jen otázka ze zajímavosti, nedalo by mi to spát.
            • homeles8
              Aha. Blahopřeju...
            • ja psal 375 dnu a ne hodin :)
      • Tak se mi to líbí *3*
  • Prvni ukazky ze tretich DarkS vidim jen jako fuzi dvojky a Bloodbornu (byt ten byl skvelej!) a moc me to teda nebavi... Po pachuti druhych DarkS, jejichz pribeh trojka bude ignorovat asi jen stezi, je pomerne nemozny vzbudit moji pozornost. Mozna pochvalnou recenzi? Jen teda nevim, kdo by ji mel napsat — protoze to co jsem obecne cetl o dvojce, s mym nazorem rozhodne nelicuje.
    • Podle všeho by to mělo dojít ke spojení bb a jedničky, jelikož projekt řídí H. Miyazaki osobně a ten, jak známo, se vývoje dvojky přímo neúčastnil a podle zpráv z E3 (podcast ENB: https://www.youtube.com/watch?v=Bl5Sjtjz4LI) se k jejímu odkazu ani nijak zvlášť nehlásí. Každopádně, jistá ostražitost je zde určitě na místě.
      • Díkys za info, to jsem si právě říkal, jestli jetoho zasúčastní Myazaki, nebo jestli to zas páchají pod taktovkou někoho jiného. Tak to snad tak zle nedopadne :). Alespoň nějaká naděje :D.
        • * se toho
      • Ta "Miyazaki na tom dela, fakt na tom maka...♪" pisnicka se zpivala i u druheho dilu. Jenze fakta zacnou mit misto vzdy az po vydani hry, kdy je kuze na trhu a okecavani je hrachem na zdi. A jelikoz vyrobit hru precejenom nejakou dobu trva a Bloodborne (kde je Miyazakiho rukopis znat) vysel teprve nedavno, nemam iluze, ze zaroven aktvine vyrabel i dalsi Dark Souls.
        • maros.goc
          prečo by nie? :) režírovať dve hry, navyše s rovnaké dve hry nie je zase určite nič náročné :) :) on nevymýšľa príšery, prostredie, príbeh či textúry :) len nad všetkom dohliada aby hra vyzerala podľa jeho predstáv :)
  • Dvojku sem dohral asi za 9 hodin tak snad bude trojka delsi aspon tech dvanact hodin hry prosim
    • za devět hodin *1* to jsi hrál podle návodu ne a ještě si superman ne?
    • Peppa
      Plebs a jejich hračičky. Co takhle zkusit Monster Hunter, tam dáš 200 hodin jak nic. Ale asi moc složitý, co? Yolo?
      • co je to Monster Hunter?
        • nic pro skillery jako seš ty
        • Lovec priser *3*
  • Super, tesim se. Akorat doufam ze tu hru vyvojari udelaji obtiznejsi nez dvojku a rozmanitejsi co se tyce nepratel a bossu. DS2 byla po case tak trochu nuda, furt jedni a ti sami nepratele, a bossove teda nic moc az na par vyjimek (na Fume Knighta budu obzsvlast rad vzpominat po ty drine :)). Drzim vyvojarum palce, at se to vic priblizi jednicce, ta byla fantasticka!
    • Fantastckej byl Demobns SOuls a hlavne boss třetího světa :D Spoliler * ten boss byl randomě si každej hráč mající tu hru* tenkrát mě to hodně dostalo a ač byl Dark S 1 (na pc nehratelnej) a DS2 super přece jen Demons Byl o něco lepší :)
      • To nepochybuju, precijen to byl uvod do Souls serie. Demon Souls jsem ale bohuzel nemel tu cest si zahrat,protoze pokud vim tak ta hra na PC nevysla, jen na PS. Vsechny tyhle hry vypadaji vice mene stejne, ale o to tu nejde. Jde o atmosferu (kterou jednicka mela vybornou), o obtiznost a rozvoj postavy. Finalni boss v jednicce trochu zklamal (asi jeden z nejjednodussich bossu), ale celkove to podle me byla lepsi hra nez dvojka. Jsem taky toho nazoru ze jednicka byla dost slusne hratelna na PC, chtelo tomu dat jen trochu casu. Clovek je proste bytost prizpusobiva a dokaze si zvyknout na cokoli. Ja jsem DS 1 i 2 dohral na PC s mysi a klavesnici, samozrejme oba dily potrebovaly nejaky to softwarovy poupraveni (coz je spina na ucet From Software za dementni konverzi), ale reseni se vzdycky naslo, a kdybych mel oba dily hrat znovu, hral bych je opet s kombem mys + klavesnice.
    • Jednicka byla uplne stejna nuda po case jako dvojka, ono taky koho by bavilo 100 hodin behat po nejakejch hradech a porad dokola zabijet potvory. Ty hre chybi nejakej vyssi cil, ukoly, a taky rozvoj postavy je skoro o nicem, když to lidi davaj nahaty bez levelovani a s naberackou v ruce.
      DS ma svoje kouzlo, ale mam dojem ze valna většina lidi to stejne hraje jen kvůli PvP, jako single hra to zas takovej meznik ve fantasy hrach není.
      • Vogon
        Škoda, že v Dark Souls byly "hrady" jen na úplném začátku, to tvůj příspěvek naprosto znehodnocuje.
      • del0
        "Jednicka byla uplne stejna nuda po case jako dvojka, ono taky koho by bavilo 100 hodin behat po nejakejch hradech a porad dokola zabijet potvory."

        Prostě mlátička jako Diablo, který, pokud vím, hraješ.
      • Dvojka jednicce nesaha ani po pas co se tyce designu. Jednicku jsem schopnej hrat porad dokola a neomrzi me :). Je prave radost v tom, kdyz se to naucis, vymaknes postavu a pak si uzivas ze to projedes jako nic, po tech krusnejch zacatkach :). Dvojka mela vyladenejsi combat ale designove nic moc co se tyce levelu a bossu. A DLC byly desne nevyvazeny, trebas za maga se to solo skoro nedalo dat, alespon na NG+4 co jsem mel maga kdyz DLC vysly.
      • Ono to ale takovy to typicky RPG vubec neni. To si muzes zahrat Planescape Torment, nebo Fallout, klidne i Divine DIvinity, to jsou vynikajici pribehovy RPGcka. Dark Souls proste o pribehu neni a ani tim nechce byt, ten pribeh je tam jen na okraj ciste aby se nereklo, ale mne to osobne u DS her vubec nevadi. Ja to hraju spis kvuli te atmosfere a vyzve. Oba dily jsem hral v singleplayer modu a bylo to vynikajici, ten sklicujici pocit, ze jses na to sam a se vsim si sam musis poradit je proste super. Dvojka kladla trochu vetsi duraz na coop hru, coz je fajn, ale nenutila te k tomu. Mas pravdu ze to meznik ve fantasy hrach neni, ono na ty hre neni nic moc revolucniho, ale jeji sila tkvi v tom ze stavi na jednoduchych principech :), a to je, ze prece nechces bejt trouba a nechat se porazit nejakou grupou kostlivcu nebo jednim black knightem, vymlatis dusi z klavesnice/gamepadu, das si oraz par minut, ale pak se zamysli, hecnes se, a jdes do toho znova, dokud tu blbou pasaz nevycistis..no a ta radost z vyhry je pak tvou odmenou :), no a cim tezsi boss tim vetsi radost kdyz ho sejmes..to vsechno zabaleny v suprovy atmosfere (level design v jednicce byl genialni)..
        • ja jsem hral všechny Souls hry, a napsal jsem co jsem napsal, to ze to vidi někdo jinak, nikomu neberu..
          Cim dele jsme to hral, tim vic me napadala myslenka..proc se s tim vůbec prudim..Pocity vitezstvi jsem samozrejme občas mival, ale dost často to taky bylo ve stylu..konecne to mam z krku. *1*
      • Tak co experte už se těšíš na remake Wastelands 2 ? On je to teda jen velkej patch, ale nechci ti kazit radost z toho jak si mě setřel tím, že si mi vyjmenoval nějakej dle tebe remake dva roky starý hry. Ano zní to neuvěřitelně, ale fakt to napsal.

        Jnáč opět uplně mimo mísu :D Chlape ty jsi snad i větší frajer než žumper nebo radim33.
        • no o tobě se taky zrovna nedá říct, že jsi uprostřed mísi
          • V čem se pletu? Je to prostě vesměs jen velkej patch upravujici nějaky textury bugy ´+sem tam nějakej quest apod... proste nove Unity. Rozhodne to neni žádnej remake.
            • A proto to ze to je jen patch vychazi to na konzole jako uplne nova hra...ale seeru an tebe..mam radost ze ti to neda spat a po 14ti dnech s tim porad otravuješ jak malej kluk co mu tata sebral auticko protože zlobil:)

              PS: a remake to je *3*
          • Zrovna z tebe hulim! *5* Mas radost?
  • PreidaQ
    Už je nejvyšší čas zajetý mustr opustit a vymyslet něco nového.
  • Snad tam udělají pořádný bosse a nebude to zase samej přerostlej rytíř jak ve dvojce.
  • Další DS, hmm,,fajn, kdy uz konecne navazou na Kings Field..
    • Omg a co by jsi z toho měl? Pochybuju, že si to vůbec kdy hrál. Nehledě na to že tu na dark souls jen nadáváš jaká je to blbost beze smyslu a vyšších cílů, viz tvůj příspěvek výš. To že ses někde dočetl že tu před DemonsSouls byl i nějakej Kings Field z tebe borce neudělá.
      • nevim jestli ti mam vůbec odpovídat, protože evidentne jen chces provokovat protože sem z tebe udelal blbce s tema remakama..ale budiz...kdyby jsi sem chodil dele, tak by jsi vedel ze na me s takovejhlema kravovinkama chodit nemuzes. Kings Field jsme ja hral když ty jsi ještě houvnu rikal papu, hochu. Třeba první dil na PS1 před zhruba 16ti lety..to me bylo asi 30..a ne tykat mi nemusíš, nepotrpim si na to *3*
        • The_Troll
          ...ach, ty náš veterán!
        • No nevim jestli je se čim chlubit. S tema remakama si ze sebe udělal ještě většího blbce než sem čekal o to víc, že to asi opravdu myslíš vážně. Každopáně chlubit se tim, že ve 46letech oplýváš rozumem a inteligencí zahořeklého 8letého dítěte, tak jak tu většinu uživatelů přesvěsčuješ není zrovna chytré, oh wait.. vždyt vlastně.
        • Vojta_Ilavsky
          Ty to máš asi v životě těžký, viď?
  • Hmm, žeby prvá Dark souls hra, ktorú by som vyskúšal? Uvidíme, vyzerá to sľubne a konečne tá hra nevyzerá ako z roku 2007.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit