Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No tak to jsem zažil už těžší věci radši nechtěj vědět co, špatně by se ti spalo
  • ja myslim, ze to bude neco jako svitky Elder Scrolls...v idealnim pripade ,,pouze,, oslepnes
  • Podla mna si len nezaregistroval dobre a inovativne RTS hry, ktore nestavaju na kvantite, ako napriklad Sins of Solar Empire ci Wargame.
  • Tak kdo tu na ně sakra může vůbec koukat?
  • Tristane, ty uz na ty filmy taky nekoukej...me by zabily a ty si z nich zblbnul :D
  • Pro mě bylo nejtěžší když jsem si musel zavolat pomoct když jsem se nemohl sám vymočit...
  • spíš by mě zajímalo jestli opravdu vůbec JSI?
  • tak to na ne radeji nebudu koukat, na umreni jsem uz moc stary
  • To zas bude herni revoluce...... *7*
  • Podle mě byl nejtěžší boss ten co byl poslední v předposledním labyrintu ten byl snad jediný na kterého jsem si přivolal pomoc. Jinak ta platina mi přišla až neskutečné lehká oproti DS hlavně se dala udělat na tři dohrání takže nezabrala ani tolik času
  • homeles8
    jo
  • Hehe, to bych mohl také zkusit, dát teď po Bloodbornu nějakej Soul :D, třebas dojdu ke stejnému závěru :D. Já mám PS4 teď cca 20 dní, tak jsem pařil teď pořád jen Bloodborne, dokud jsem ho 3 dny zpátky neplatinumnul :) (btw. řekl bych že tam jde asi nejrychleji udělat platina ze všech Souls her, neříkám že nejlehčí, protože Defiled Bossové jsou sólo dost tuhý - můj úspěšnej pokus na Watchdog of Old Lords :) - https://www.youtube.com/watch?v=iJY706jPxBw, jsem zkoušel co umí ShareFactory :D, ale nejvíc zabrat mi asi dal ten dědek se srpem Pthumeriaan Descendant v Great Pthumeru Ihyll Chalice, u toho jsem nejvíc nadával, je děsně rychlej mršák)
  • A ty si myslíš, že jsi lepší než oni? Jen otázka ze zajímavosti, nedalo by mi to spát.
  • Někdo nad tvé chápání. Točí filmy na které bys umřel.
  • kdo to je ?
  • Napadlo tě někdy, že možná síla Diabla je v něčem jiném, než u Dark Souls nebo Zaklínače? Přeci nemusejí být všechny hry stejné. Mě Diablo taky nebaví, ale znám lidi, co tam mají nahráno tisíce hodin, čili něco na tom asi bude. A zrovna mezi Dark Souls a Diablem bych i viděl určité styčné momenty - pořád dokola zabíjíme ty samé protivníky a královsky se bavíme.
  • homeles8
    Já nikdy nejsem rozhozenej. Jen si to moc nedokážu představit :-) A za 30 let už (snad) nebudu žít.
  • Tohle mě fakt dere. Dark souls serie, The Witcher serie oboje solidní serie z dobře napsaným příběhem, chytlavým gameplayem a RPG prvky které nestojí na "I must grind it all". pokud Dark souls III vyjde příští rok tak oboje serie vznikly v průběhu 6 let, což by jsem řekl, že je rozumná doba na AAA tituly. No a pak tady máme Diablo III, průměrné RPG s nešťasně zvoleným systémem spellů pro postavy, kde člověk má k dispozici 5 activek (víc jich najednou ani nemůže používat). No abych byl přesnější tak každý spell má 3 variace, ale všechny jsou tak strašně na jedno brdo, až to bolí a pokud člověk nemá hromadu různých setů tak využije stejně právě jedno combo max dvě. Jediné co tě to nutí hrát dál je nekonečný grind a když to hraje člověk poprvé tak ještě solidní filmečky. A to jenom proto, že tak dobře vypadají, protože příběh má ta hra jen asi o stupínek lepší než aktuální velké blití Marvel filmů. Od posledního Diabla 2 trvalo zhruba 11 let než vyšla Diablo 3 a podle náznaků byla větší část doby v nějaké fázi vývoje (tím myslím, že se na ní skutečně pracovalo a ne že to není hra spíchnutá A až po Z za 2 roky před vydání). No a po vydání trvalo další dva roky než se stala hratelnou, protože systém lootu a random skilly pro šampion party na nejvyšší obtížnost, byl tak neskutečně frustrující. Itemy, které stály za prd a většinou nebyly ani pro vaší postavu a monstra, které Wipnuly klidně i celou partu frajerů, kteří si svoje věci nakoupily na aukci. A k tomu těhlech srágor tam bylo 5 skupin a víc na jednu sekci mapy. A to vše od prakticky nezávislého studia, které má asi víc prachů než všichni ostatní publisheři dohromady vyjma EA, Ubisoftu a Valve. Hry, které hru od společnosti s obratem o kterém by si mohlo nechat zdát 2/3 Afriky strčí hravě do kapsy ve všech ohledech, vzniklo pomocí crowd foundingu. (Divinity:OS a Pillars of Ethernity)
    No a aby jsme nenadávaly jenom na Diablo jako na představitele RPG titulů. Pak tady máme RTS scénu. Za posledních 9 let vyšly jen 4 hry jejichž multiplayer dokážu respektovat, což jsou Company of heroes I a II, Down Of War 2, a Supreme Commander: FA. Čestné místo tady má i StarCraft 2, ale to zase je jen pro těch několik mámo bohů mikro a makro manegmentu. Ostatní prakticky hrajou hru na úrovni kámen nůžky papír, kde kvantita právné kompilace vojska a rychlost jejího namasování znamená vše. Z těch 4 zmíněných her nahoře 3 jsou od stejného studia a mají podobný gameplay (praticky bez základny, člověk se zaměřuje na ovládání značně omezeného počtu jednotek a prim hraje jejich prezervace + mikro manegment (což uznávám není opravdu pro všechny fandy RTS)) a dvě z nich jedou prakticky čistě na podpoře moderské komunity (Elite mod a FAF). Supreme Commander je sice RTS klasičtějšího střihu, ale množství kreativity, které je možné !!!Prakticky!!! uplatnit ve multiplayer hře se už od té doby v RTS žánru neobjevilo (Planetary Anihillation se tomu blíží jen myšlenkou). Pokud si chce člověk dopřát dobrou klasickou RTS multiplayer hru musí šáhnout po Age of Empiers 2 což je hra co si pamatuje můj nástup do 1 třídy na základce. Je mi 21 a od mích 6 je na trůnu klasických RTS prakticky jedna a ta samá hra, která sem tam dostane nějaký ten upgrade. Kur*a, alespoň to mohl někdo skopčit, narvat to do hezčího kabátku a aktualizovat tomu interface aby to nejelo na 16 let starém systému, kde chybí takové věci jako chain command, buildorder, nebo se alespoň zatraceně podívat na další upgrady, když se něco v dané budově staví.
  • The_Troll
    ...ach, ty náš veterán!
  • Nejspíš ani neví kdo to je. On nebude málo blbej...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit