Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • PreidaQ
    Už je nejvyšší čas zajetý mustr opustit a vymyslet něco nového.
  • Super, tesim se. Akorat doufam ze tu hru vyvojari udelaji obtiznejsi nez dvojku a rozmanitejsi co se tyce nepratel a bossu. DS2 byla po case tak trochu nuda, furt jedni a ti sami nepratele, a bossove teda nic moc az na par vyjimek (na Fume Knighta budu obzsvlast rad vzpominat po ty drine :)). Drzim vyvojarum palce, at se to vic priblizi jednicce, ta byla fantasticka!
    • Fantastckej byl Demobns SOuls a hlavne boss třetího světa :D Spoliler * ten boss byl randomě si každej hráč mající tu hru* tenkrát mě to hodně dostalo a ač byl Dark S 1 (na pc nehratelnej) a DS2 super přece jen Demons Byl o něco lepší :)
      • To nepochybuju, precijen to byl uvod do Souls serie. Demon Souls jsem ale bohuzel nemel tu cest si zahrat,protoze pokud vim tak ta hra na PC nevysla, jen na PS. Vsechny tyhle hry vypadaji vice mene stejne, ale o to tu nejde. Jde o atmosferu (kterou jednicka mela vybornou), o obtiznost a rozvoj postavy. Finalni boss v jednicce trochu zklamal (asi jeden z nejjednodussich bossu), ale celkove to podle me byla lepsi hra nez dvojka. Jsem taky toho nazoru ze jednicka byla dost slusne hratelna na PC, chtelo tomu dat jen trochu casu. Clovek je proste bytost prizpusobiva a dokaze si zvyknout na cokoli. Ja jsem DS 1 i 2 dohral na PC s mysi a klavesnici, samozrejme oba dily potrebovaly nejaky to softwarovy poupraveni (coz je spina na ucet From Software za dementni konverzi), ale reseni se vzdycky naslo, a kdybych mel oba dily hrat znovu, hral bych je opet s kombem mys + klavesnice.
    • Jednicka byla uplne stejna nuda po case jako dvojka, ono taky koho by bavilo 100 hodin behat po nejakejch hradech a porad dokola zabijet potvory. Ty hre chybi nejakej vyssi cil, ukoly, a taky rozvoj postavy je skoro o nicem, když to lidi davaj nahaty bez levelovani a s naberackou v ruce.
      DS ma svoje kouzlo, ale mam dojem ze valna většina lidi to stejne hraje jen kvůli PvP, jako single hra to zas takovej meznik ve fantasy hrach není.
      • Vogon
        Škoda, že v Dark Souls byly "hrady" jen na úplném začátku, to tvůj příspěvek naprosto znehodnocuje.
      • del0
        "Jednicka byla uplne stejna nuda po case jako dvojka, ono taky koho by bavilo 100 hodin behat po nejakejch hradech a porad dokola zabijet potvory."

        Prostě mlátička jako Diablo, který, pokud vím, hraješ.
      • Dvojka jednicce nesaha ani po pas co se tyce designu. Jednicku jsem schopnej hrat porad dokola a neomrzi me :). Je prave radost v tom, kdyz se to naucis, vymaknes postavu a pak si uzivas ze to projedes jako nic, po tech krusnejch zacatkach :). Dvojka mela vyladenejsi combat ale designove nic moc co se tyce levelu a bossu. A DLC byly desne nevyvazeny, trebas za maga se to solo skoro nedalo dat, alespon na NG+4 co jsem mel maga kdyz DLC vysly.
      • Ono to ale takovy to typicky RPG vubec neni. To si muzes zahrat Planescape Torment, nebo Fallout, klidne i Divine DIvinity, to jsou vynikajici pribehovy RPGcka. Dark Souls proste o pribehu neni a ani tim nechce byt, ten pribeh je tam jen na okraj ciste aby se nereklo, ale mne to osobne u DS her vubec nevadi. Ja to hraju spis kvuli te atmosfere a vyzve. Oba dily jsem hral v singleplayer modu a bylo to vynikajici, ten sklicujici pocit, ze jses na to sam a se vsim si sam musis poradit je proste super. Dvojka kladla trochu vetsi duraz na coop hru, coz je fajn, ale nenutila te k tomu. Mas pravdu ze to meznik ve fantasy hrach neni, ono na ty hre neni nic moc revolucniho, ale jeji sila tkvi v tom ze stavi na jednoduchych principech :), a to je, ze prece nechces bejt trouba a nechat se porazit nejakou grupou kostlivcu nebo jednim black knightem, vymlatis dusi z klavesnice/gamepadu, das si oraz par minut, ale pak se zamysli, hecnes se, a jdes do toho znova, dokud tu blbou pasaz nevycistis..no a ta radost z vyhry je pak tvou odmenou :), no a cim tezsi boss tim vetsi radost kdyz ho sejmes..to vsechno zabaleny v suprovy atmosfere (level design v jednicce byl genialni)..
        • ja jsem hral všechny Souls hry, a napsal jsem co jsem napsal, to ze to vidi někdo jinak, nikomu neberu..
          Cim dele jsme to hral, tim vic me napadala myslenka..proc se s tim vůbec prudim..Pocity vitezstvi jsem samozrejme občas mival, ale dost často to taky bylo ve stylu..konecne to mam z krku. *1*
      • Tak co experte už se těšíš na remake Wastelands 2 ? On je to teda jen velkej patch, ale nechci ti kazit radost z toho jak si mě setřel tím, že si mi vyjmenoval nějakej dle tebe remake dva roky starý hry. Ano zní to neuvěřitelně, ale fakt to napsal.

        Jnáč opět uplně mimo mísu :D Chlape ty jsi snad i větší frajer než žumper nebo radim33.
        • no o tobě se taky zrovna nedá říct, že jsi uprostřed mísi
          • V čem se pletu? Je to prostě vesměs jen velkej patch upravujici nějaky textury bugy ´+sem tam nějakej quest apod... proste nove Unity. Rozhodne to neni žádnej remake.
            • A proto to ze to je jen patch vychazi to na konzole jako uplne nova hra...ale seeru an tebe..mam radost ze ti to neda spat a po 14ti dnech s tim porad otravuješ jak malej kluk co mu tata sebral auticko protože zlobil:)

              PS: a remake to je *3*
          • Zrovna z tebe hulim! *5* Mas radost?
  • Dvojku sem dohral asi za 9 hodin tak snad bude trojka delsi aspon tech dvanact hodin hry prosim
    • za devět hodin *1* to jsi hrál podle návodu ne a ještě si superman ne?
    • Peppa
      Plebs a jejich hračičky. Co takhle zkusit Monster Hunter, tam dáš 200 hodin jak nic. Ale asi moc složitý, co? Yolo?
      • co je to Monster Hunter?
        • nic pro skillery jako seš ty
        • Lovec priser *3*
  • To zas bude herni revoluce...... *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit