Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • On tam bezi s tomahawkom sundat generala a ostatny vojaci sa nanho pozeraju wtf?
    • Co pozeraju, oni mu uhybaji z cesty...
    • Asi jim zvlhnul strelny prach. Jinak si ten "Rambo" styl neumim vysvetlit. *6*
    • Cypri
      Musí to jít uhrát na gamepadu... klasika. Musí mu dát přece šanci...
      • Miserius
        Ehm, je mi jasny ze trollujes, ale davno rekli, ze u tohodle dilu nebudou resit klavenici a mys a proste doporucujou gamepad *5*
        • Cypri
          Vubec netroluju, myslim to vážně. A tu informaci vím. Nic to nemění ale na faktu, že to na tom musí jít uhrát. Reakční doba na používání myši a gamepadu je přece jasná. S myší se reaguje na různý situace líp.
          • Miserius
            Dobra, chapu, ale opravdu veris ze jsou stupidni kuli gamepadu? Protoze v tom pripade bych to mohl rict o kazde druhe hre :) Jednoduchy, jsou nepratele retardovany? Vysla hra i na konzole? Tak je to gamepadem *8*
  • Červenokabátníci maj zřejmě zákaz na toho typa střílet... *7*
    • Se podívej na film Patriot ... :) tam to máš taky;)
    • ZvacA
      Britská disciplína je sviňa - bez rozkazu ani ránu... :D
      • Hairy_Ass
        Pak je cíl hry jasný. Sejmout všechny britské důstojníky a pak si celou britskou armádou bude moci poradit klidně sám Washington s plácačkou na mouchy. *15*
  • by tam mohli zakomponovat i nějakej faktor, že by mu to po té zmrzlé větvy ujelo *1* a juch by nazem :D ať není takovej "suterén" *15*
    • Ono tam má být něco na způsob "jistého" a "nejistého" běhu, a při tom nejistém mu to snad může uklouznout nebo nedoskočí nebo něco... ale tenhle faktor náhodného uklouznutí jsem si vždycky v AC přál! :)
    • Nahodi tekuty snehovy retezy a brnkacka. *3*
  • Kori
    Jak dnes musí všichni hned zmínit, že jde o pre-pre-pre alpha verzi =), to jim moc nežeru
    • PR... pokud tam uvidíš třeba postavu propadlou v zemi nebo špatně funkční AI, tak nemůžeš (nebo bys neměl) hned říct "Takhle to bude vypadat i v říjnu."
      • Kori
        Jojo, ale pod pre-alpha verzí bych si představil náčrtky na ubrousku v restauraci. Tohle na pre-alpha moc nevypadá
        • Miserius
          Mas recht, alpha sedi mnohem lip, nehlede na to jak vytrubujou do sveta jak uz na tom pracujou jakou dobu a kolik lidi...
      • Cypri
        Na druhou stranu, když se mu to stane ve finální verzi, může jít a říct "hele asi jste si spletli krabičky a prodali jste mi tu Pre-alpha verzi " *15*
  • Většina z toho jsou pouze animace.Co takhle ukázet pořádně pohyb Connora,který se prý tak zlepšil,nebo souboj kde nejsou jenom animace?
  • Cypri
    Nejsem antiamerikanista, ale nelíbí se mi, že v týhle hře je propagace ameriky, jejich vlajky, vlastenectví a jinejch věci, jedním z tahounů. Už tam není ta neutralita. Od patriotismu tady máme CoD:MW-XY a BF3. Doufám, že to tam nebude moc bít do očí.
    • rancor1223
      Mě se zabíjení Britů docela příčí, jediná věc co mi na tomhle dílu zatím skutečně vadí.
    • Mechwarrior_bw
      in the name of liberty ! in the name of income maximisation !
    • Teoreticky su to spanieli
      • Cypri
        a Angláni, tam nebyli? Nebo Francouzi? ...
        • to je jedno len som reagoval na to ze su tam sami amici... (resp. indiani)
  • Veskoslav
    A jako to ho nemůžou zabít? Nebo jako to video mělo ukázat, že Britové byli vojáci, co neuměli střílet či měli rozkat nestřílet na vraždícího manijaka, co nám skáče po stromech jako veverka.
    • No vzhledem k tomu co jsem našel na netu za test : "Při zkouškách pálili zkušení vojáci na terč ze vzdáleností 70, 140 a 200m. V prvním případě zasáhlo cíl 60% střel, v druhém 40% a pak už jenom 25%." Jednalo se o stojící terč. Pokud tedy neměli možnost onoho assassina už z dálky a vyběh někde z křoví a běžel celkem rychle tak pravděpodobnost zasahu bude fakt velika :) . Pak nesmíš zapomínat že máš určitý život a zemřít po jedne ráně by bylo časem unavující a dělalo by hru krapet nehratelnou. :)
    • jaj urcite by bolo zaujimavejsie keby borec vybehne dostane prvu ranu do hlavy a padne na zem:D nechapem taketo reakcie ako keby kazda ina hra bola realita
    • xixixao
      1) Je to akční hra. Už si viděl akční hru ve které by byli nepřátelé realisticky dobří v zabíjení hlavního hrdiny?
      2) S puškou co má jeden náboj, která je těžká jako prase a ještě nepřesná se jeden člověk dost těžko zaměřuje - proto taky ten styl bitvy "jdeme v řadě a někoho to určitě trefí" - což si dneska dokážeme jen těžko představit.
      • Nojo. Jenže třeba britové měli odjakživa nejlepší "palebnou disciplínu", protože cvičili a cvičili... (neb na to měli). V té době to byla nejlepší západní profesionální armáda. Spíš amíci museli používat spíš pažbu než hlaveň *15*

        BTW francouzká napoleonská armáda používala spíš styl "jdeme v řadě a doufáme, že je nás dost na to, abychom došli až k nepříteli a ušlapali ho" (tzv. napoleonic column) *3*
        • O té Nap. armádě jsi asi koukal na pohádky ne ? .... nebo jsi četl propagční brit. materiál ? .. co to plácaš!
      • jop deus human revolution a rage
  • Jak tak koukam, asasin na strome s lasem zdecimuje armady *1* . Inteligence z ty hry primo cisi ( jako z asasina vzdy *7* ).
  • jesusek
    A ta slíbená revoluce značky je kde?
  • xixixao
    To prostě vypadá tak neskonale dobře. Asi nejvíc se mi líbí ten zasněženej lesní terén - absolutní bomba.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit