Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vypadá to velmi pěkně,zvlášt prostředí americké revoluce se mi zdá velmi zajímavé,akorát ta grafika už trochu zastarává...
  • rancor1223
    První dojmy z AC odehrávajícího se v Americe byly celkem chabý, ale čím víc jsem toho viděl, tím víc se mi to líbí. Boj, přiznejme si začínal být po "4 hrách" dost stereotypní a tohle vypadá na výrazný posun vpřed. Boj je svižnější, rychlejší, možná by se dalo říci efetivnější. Těším se.
  • nj, tak přecijen to může fungovat, sice tam je fakt strašně nenápadnej v tom hábitu, vojáci reagujou poněkud - no, jsou v šoku a je fakt, že ty pušky trvalo dlouho nabíjet - navíc, co jsem viděl dokument, Američani měli pušky modernější než Britové - Červenokabátníci, takže i díky tomu vyhráli, ale přecijen na můj vkus jsou ostatní vojáci nějak málo akční v jistých pasážích, měst v tý době moc nebylo, ikdyž nakonec by se dalo říct, že srovnatelně s tim středověkem, sice né hrady a tak, baráček na baráčku, ale tady zase přišli s možností jít skrz interiér, to se mi celkem líbí, jsem zvědavej na další možnosti....
  • Divotvurce
    Konečně dal někdo do hry i lezení po skalách. Takhle by to mělo být i ve Skyrimu.
    Jinak animace nejsou špatné, líbilo se mi třeba, jak proběhl tím domem. Jsem zvědavý, jaké to bude v porovnání s předchozími díly.
    • PreidaQ
      K čemu by bylo ve Skyrimu lezení po horách, když se dají všechny vyjet na koni? *3*
      • Divotvurce
        Jasně... a pak si každý stěžuje, jak je to špatně udělaná hra. Já s koněm na skály nechodim a nemám důvod si stěžovat.
        • Veskoslav
          On to myslel ironicky:)
          • Divotvurce
            Aha... tak to pak jo :)
  • se uz těším na Assassin Creed 4 .. z 1. světové války
  • Danny28
    No z toho Anvilu už víc asi nevymáčknou *15*
  • Docela se nemuzu dockat jenom kdyz sem videl tu scenku s medvedem tak sem si vzpomnel na nedavno videnej dokument o medvedech kde rikali: Kdyz potkas medveda nedelej prudky pohyby. Jakmile ho totiz vydrazdis tak mu neuteces ani po zemi ani ve vode ani na strom :D
    • zdeeneek
      Nedelat prudky pohyby plati jen pokud medved stoji na miste a odhaduje jestli budes snadna korist nebo ne. V okamziku kdy se na tebe vrhne uz muzes klidne vybalit svoje nejprudcejsi pohyby, ktery zvladas *4*
      • On už ti nejprudčejší pohyb zbyde jen se pos*at. :D
    • to se snadno radi, ale ono je tezke nedelat prudke pohyby, kdyz se te snazi sezrat medved :D
  • Já musím říct že já jsem docela antiamerikanista ale řekl jsem si o co jde vzhledem k tomu že to je indián tak asi amíky moc zbožňovat nebude. Ale prostě tohle je indián co je ochotnej se přetrhnout pro demokracii. A tady mě možná zastavte kterej indián v roce 1775 byl zarytý americký patriot ?
    • Hairy_Ass
      Vtipné je, že to bylo spíš naopak. Indiáni spíš stáli na straně Britů. Ale není to poprvé, co AC trochu promíchalo strany - v AC2 je Machiavelli jedním z předních protivníků Cesara Borgia, ale ve skutečnosti byl jeho obdivovatelem...
    • no jo furt musí mít unikatní postavy :D ja si to nekoupím a mnoho evropanu taky ne ziskaji zakazniky na americkém trhu ale ztratí evropské
  • No teda musím říct že to s tím generálem je teda fakt k smíchu to jako myslí vážně ?
  • Amylee.Anderson
    Bude to špatná hra, v tomhle videu, ale na YT, citujou Eurogamera, to nedopadne dobře :D (http://www.youtube.com/watch?v=-iHv098gYbM)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit